www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 03:19

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 06 lip 2008 15:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lis 2007 21:43
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Poruka Majke Kraljice ljubavi primljena na Brdu Ukazanja u Malom Lošinju 16.05.2008.g.

HVALJEN ISUS!

Draga moja djeco, hvala za hodočašće na ovo brdo, u moje Svetište, gdje ćete dobiti velike milosti.

Djeco moja, vi koji hodočastite ovdje izbliza i vi koji ste došli izdaleka, hvala vam za vašu preveliku vjeru u moja ukazanja.
Vidim da ste hodočastili razna moja svetišta. Djeco moja, vi koji još niste hodočastili nijedno moje svetište, Ja vas pozivam da hodočastite.

Djeco moja, vi s vašom čvrstom vjerom u sebi predstavljate sol ove zemlje. Ne dopustite da se ona u vama obljutavi i da se baci, da je svatko gazi.

Djeco moja, znam da vam je teško. Imate razne križeve. Ali, vjerujte da ću vam pomoći i s vjerom će vam biti lakše.

Djeco moja, mnogi ste čitali moje Poruke od samog početka moga ukazanja. Mnogi od vas znate da sam vas sačuvala od rata, od razaranja. Sve što sam rekla to se zbilo i zbivat će se. Rekla sam da zemlja tutnji, da nosi sve sa sobom, da se u prah pretvara i to se zbiva.

Pozivam sve vjerne da molite za opstanak svijeta, da bude manje žrtava. A vas nevjerne pozivam da se obratite. Potražite Spasitelja Isusa Krista.

Mnogi od vas ne mogu se spasiti od pogibelji, ali zato vas pozivam da se obratite i da dušu svoju spasite.

Vi sinovi moji, vičite, pozivajte na obraćenje. Djeco moja, vi vjerni moji, vi koji trpite, opraštajte svima onima koji vas povrijede. Dajte vaša trpljenja Isusu na Slavu.

Djeco moja, vama koji vrijeđate moj bijeli cvijet s četiri latice koji se nalazi na plavom obrubu moga plašta, haljine i vela, vama govorim:
To je šumski cvijet, cvijet divlje ruže, a vi ga nazivate četverolisnom djetelinom. Vi vjerujete u magiju i zato spominjete četverolisnu djetelinu.

Djeco moja, kod Mene nema vradžbina (magije). Zato vas molim da takva vrijeđanja više ne čujem.

Izmolite jednu Zlatnu krunicu na moju nakanu.

Sada blagoslivljam sve vas hodočasnike i sve ono što ste ponijeli sa sobom za blagoslov. Nosite moj blagoslov sa sobom i onima koji nisu mogli doći.

Molite, molite, molite!

Poruka se može pročitati i na www.kraljicaljubavi.hr


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2008 23:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
ZLATNA KRUNICA KRALJICE LJUBAVI

U ime Oca i Sina i Duha Svetog, Amen.
Slatko Srce moga Isusa, daj da Te ljubim sve to više.
Vječni Oče, prikazujem Ti predragocijenu krv Isusa Krista kao zadovoljštinu za svoje grijehe i za potrebe svete Crkve.
(Prva desetka) Isuse blaga i ponizna Srca, učini srce moje po Srcu svome. (10 puta).
Slatko Srce Isusovo, smiluj se nama i našoj braći koja lutaju.
Vječni Oče...
(Druga desetka) Isuse blaga i ... (10 puta).
Božansko srce Isusovo, obrati griješnike, spasi umiruće, oslobodi svete duše u Čistilištu.
Vječni Oče...
(Treća desetka) Isuse blaga i ... (10 puta).
Isuse umnoži nam vjeru, ufanje i ljubav.
Vječni Oče...
(Četvrta desetka) Isuse blaga i ... (10 puta).
Slatko Srce Isusovo, smiluj se nerođenoj djeci.
Vječni Oče...
(Peta desetka) Isuse blaga i ... (10 puta).
Slatko Srce Isusovo, izliječi bolesne.
Na kraju još: Očenaš, Zdravo Marijo i Slava Ocu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 lip 2008 12:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kraljice Ljubavi ,moli za nas! Bila sam na Malom Lošinju dva puta i baš mi je bilo lijepo.... i Zlatnu krunicu volim moliti... :grlim te: :grlim te: BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 lip 2008 22:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lis 2007 21:43
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja sam se obratila u tom Svetištu i mogu posvjedočiti da se Gospa zaista ukazuje zbog promjena koje su se dogodile u mom životu nakon toga.
datum kad sam posjetila to Svetište bio je 27.06. 2007.g i sada će biti godina dana od moga obraćenja kada slavim "ponovno rođenje"...

HVALA TI MAJČICE ZA SVE MILOSTI I BLAGOSLOVE, ZA MOJE DUŠEVNO OZDRAVLJENJE, TI SI ME DOVELA ISUSU, MOM SPASITELJU...



VOLIM TE!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 srp 2008 19:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lis 2007 21:43
Postovi: 45
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
16.06.2008.g.

HVALJEN ISUS!

Draga moja djeco, hodočasnici moji, vi koji hodočastite sva moja svetišta, vi dobivate velike milosti od Mene. Djeco moja, po vama i Crkva ostaje u životu. Djeco moja, jačajte tu vjeru koju imate sada. Budite ogledalo nevjernicima, da se mogu ogledati, da se obrate. Jer, nemaju puno vremena.

Djeco, Ja vas pozivam na obraćenje. Ostavite vrludave putove i dođite putem Krista.

Djeco moja, žalosna sam što su mladi više u kafićima, nego u molitvi i u Crkvi. Molite za mlade, za duhovna zvanja. Djeco moja, ima pozvanih u duhovno zvanje, ali pola od njih neće doći do kraja priprema za duhovno zvanje jer ih vuče ovozemaljsko. Vi molite za njih. Oni nisu krivi. Nemojte njih kriviti, već samo molite.

Molite za svećenike, ne govorim samo za vaše svećenike, već za svećenike cijeloga svijeta, jer su neki u velikim opasnostima.

Djeco moja, vi koji ste sada ovdje, molite za vaše, ali molite i za ostale. Nemojte moliti samo za sebe. Žalosna sam što većina njih mole za sebe, a ne mole za druge. Ima onih koji trebaju moliti za njihovo ozdravljenje.

Sine moj, ti koji si sada odustao doći ovamo k Meni, Ja stavljam svoje majčinske ruke na tebe da te liječe.

Djeco, Ja sam i sa onima koji nisu mogli doći ovamo, ali zato mole s vama u ovo vrijeme.

A sada liječim neke nove koji su došli po prvi put. Zahvatila sam ih s liječenjem. Neki govore da ih sada ništa ne boli. Ja im poručujem neka dadu hvalu Isusu.

Blagoslivljam sve vas hodočasnike i sve što ste ponijeli sa sobom na blagoslov. Nosite moj blagoslov svojoj obitelji i onima s kojima ne razgovarate. Oprostite im i nosite im moj blagoslov.

Izmolite jednu Zlatnu krunicu po mojoj nakani.

Molite, molite, molite!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 svi 2009 12:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Majčice draga ljudstvo Te moli,
svrni svoj pogled na zemlju boli.
Utišaj srce što tužno jeca,
smiluj se Majko,
Tvoja smo djeca.

Zdravo Marijo, milosti puna,
Gospodin s Tobom, blagoslovljena Ti
među ženama i blagoslovljen plod
utrobe Tvoje Isus.
Sveta Marijo, Majko Božja,
moli za nas grešnike,
sada i na času smrti naše. Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 svi 2009 09:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Hvala ti Majko za svu tvoju brigu i ljubav za nas.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2009 10:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga braćo i sestre,

Neka mi Gospodin rasvijetli moje srce i moju dušu, da zborim ovdje samo što je blagoslovnjeno!
Ne želim nikoga ovdje povrijediti, no molim vas budite oprezni s ovakvim porukam!

Majka da liječi sama? Pa ne liječi ona nego Isus!

Iskreno imam osjećaj da ovo nije uredu! Oprez, oprez da ne povrijedimo Gospodina i da nas ne zavede zlo!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2009 12:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Neka mi Bog oprosti ako griješim, ali...
I meni je nešto sumnjivo kod malološinjskih poruka "Kraljice ljubavi".

U jednoj poruci "Marija" (možda zaista i jest Ona i nek mi Bog oprosti ako je stvarno Ona, a ja ovdje Njene riječi dovodim u sumnju) poziva da se molimo sv. Šarbelu...
Mene je to odmah pomalo začudilo..otkud baš sv. Šarbel :!:
... Gospa Međugorska ga nijednom nije spomenula, ako se ne varam...
Zašto me začudio poziv na molitvu sv. Šarbelu?
Zato jer znam za sektu sv. Šarbela i to su teške hereze i zablude, jedne od najvećih. Sveti Šarbel je uistinu divan svetac, ali ovi koji se pozivaju na njega su vrlo protusvećenički nastrojeni.

Isto tako, 2003. sam bila na jednom "ukazanju" u Malom Lošinju i moram priznati da me i tad začudila poruka koju smo dobili - nešto o tome da kad mladi kažu da idu u život (navečer vani), zapravo idu u propast (to je ok, to me nije toliko začudilo...)...ali drugi se dio poruke odnosio na nešto tako konkretno za stanovnike obližnjeg otočića i mještane Malog Lošinja - nešto oko izgradnje crkvice...ali takvi neki detalji da sam se baš zapitala jel moguće da Marija daje poruke čak i takvim detaljima.... Učinilo mi se to potpuno nevažnim, osobito za nas koji nismo otamo..Za nas je poruka samo bila da kad idemo vani, idemo u propast...
Ja tad nisam bila u vjeri kao sad, dakle, nisam se redovito pričešćivala niti sam razumjela vjeru kao što je sada razumijem, ali znam da mi se ipak sve to učinilo jako čudnim.... Čudnim mi se čini i sad, nekoliko godina kasnije.
Nimalo slično međugorskim ukazanjima...
A ovo isticanje sv. Šarbela me gotovo uvjerilo u moje sumnje....

Tako da zaista moramo biti jako oprezni...

Ima li još netko neka svoja iskustva i saznanja o tim ukazanjima?

Znam koliko ovakve riječi mogu raniti one koji vide pravu istinu u tim ukazanjima i stoga ih unaprijed molim da mi oproste jer i sama znam kako je meni kad mi govore da se u Međugroju uopće ne ukazuje Marija...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2009 20:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2008 21:03
Postovi: 376
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Gospe moja draga... srce i duša neka bude mjesto tvog dolaska :a1250: očima srca i duše želim te svaki dan gledati i susretati...

ti, Majko naša, Zagovornice naša, Tvojemu nas Sinu preporuči... Tvojemu nas Sinu izruči... :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 41 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr