www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 15:24

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 495 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 50  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 30 lip 2015 10:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
Toliko buke danas oko Međugorja.
Evo jedan članak iz 2010.g. šta jedan egzorcist u mirovini veli o Međugorju, ali i o Vatikanu.

http://www.24sata.hr/svijet/egzorcist-meu-sotonama-u-vatikanu-ima-i-kardinala-162802

Egzorcist Gabriele Amorth u knjizi kaže da je lijek protiv Sotone u Međugorju. Kaže da Sotona mrzi Međugorje jer je to mjesto obraćenja i molitve...

U Vatikanu djeluju sotonističke sekte, a u njima su svećenici, monsignori, pa i kardinali, objavio je najpoznatiji talijanski katolički egzorcist, pater Gabriele Amorth. Objasnio je kako to zna od drugih koji su to imali prilike vidjeti osobno te da mu je to nekoliko puta potvrdio i demon tijekom egzorcizma, prenosi Jutarnji list. Upitan li Papa za to, otac Amorth je odgovorio kako zna i da čini sve što može. Naime, prošli je mjesec u Italiji izašla knjiga 'Otac Amorth. Uspomene egzorcista. Moja životna borba protiv Sotone', koja je zapravo duži intervju novinara Marca Tossatija i oca Amortha.
- Međugorje je tvrđava protiv Sotone. Sotona mrzi Međugorje jer je to mjesto obraćenja, molitve, preobrazbe života - kaže Amorth između ostalog u knjizi.


Ja bih samo nadodao:
Mt 7,15-20
15"Čuvajte se lažnih proroka koji dolaze k vama u ovčjem odijelu, a iznutra su vuci grabežljivi. 16Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. Bere li se s trnja grožđe ili s bodljike smokve? 17Tako svako dobro stablo rađa dobrim plodovima, a nevaljalo stablo rađa plodovima zlim. 18Ne može dobro stablo donijeti zlih plodova niti nevaljalo stablo dobrih plodova. 19Svako stablo koje ne rađa dobrim plodom siječe se i u oganj baca. 20Dakle: po plodovima ćete ih njihovim prepoznati."

I na kraju sve koji su protiv Međugorja pitao kakvi su tamo plodovi?
Ako nisu od Gospe (hodoćašća, ispovijedi, slavljenje mise, križni putevi, krunice, zavjeti, ozdravljenja....) od koga su?
Zar đavao ima navedene plodove?
Raste li na trnju smokva?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lip 2015 10:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
A gdje je moj post! :-) Ponavljam (pa ponovite i vi svoje radnje haha) usporedivati odnosno izjednacavati "Oce nas" i navodne poruke zasluzuje ban!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lip 2015 10:29 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
Molim vas ovdje samo pisati stavove o Međugorju,jer to je tema,
a sve ostalo(tko,što,kako ,zašto...) u off topic. Please :) .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lip 2015 11:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Pia napisao:
A gdje je moj post! :-) Ponavljam (pa ponovite i vi svoje radnje haha) usporedivati odnosno izjednacavati "Oce nas" i navodne poruke zasluzuje ban!


Ako baš inzistiraš, zamolit ću nadležne da te baniraju
jer svojim pisanjem unosiš nemir, pogotovo na temi o Međugorju..
potičeš svađe itd
i došla si na krivi forum
nisi prva ni zadnja koja se tako ponašala
pa dobila ispisnicu..
eto dajem ti još jednu šansu
da se sabereš i počneš pisati u duhu ovog foruma .

mir s tobom 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lip 2015 11:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Ja ne odstupan od sluzbenog stajalista Crkve. Ako to u nekome izaziva nemir, nit je moja krivica, nit je moj problem


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lip 2015 12:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Pia napisao:
Ja ne odstupan od sluzbenog stajalista Crkve. Ako to u nekome izaziva nemir, nit je moja krivica, nit je moj problem


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lip 2015 12:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Ja Tomislav volim Međugorje i njegove plodove dobra i ljubavi
kao što volim svoju Svetu Katoličku Crkvu..
Hvaljen ISUS I MARIJA

Živjelo Međugorje u vijeke vjekova. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 srp 2015 12:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Billy napisao:
Toliko buke danas oko Međugorja.
Evo jedan članak iz 2010.g. šta jedan egzorcist u mirovini veli o Međugorju, ali i o Vatikanu.

http://www.24sata.hr/svijet/egzorcist-meu-sotonama-u-vatikanu-ima-i-kardinala-162802

Egzorcist Gabriele Amorth u knjizi kaže da je lijek protiv Sotone u Međugorju. Kaže da Sotona mrzi Međugorje jer je to mjesto obraćenja i molitve...

U Vatikanu djeluju sotonističke sekte, a u njima su svećenici, monsignori, pa i kardinali, objavio je najpoznatiji talijanski katolički egzorcist, pater Gabriele Amorth. Objasnio je kako to zna od drugih koji su to imali prilike vidjeti osobno te da mu je to nekoliko puta potvrdio i demon tijekom egzorcizma, prenosi Jutarnji list. Upitan li Papa za to, otac Amorth je odgovorio kako zna i da čini sve što može. Naime, prošli je mjesec u Italiji izašla knjiga 'Otac Amorth. Uspomene egzorcista. Moja životna borba protiv Sotone', koja je zapravo duži intervju novinara Marca Tossatija i oca Amortha.
- Međugorje je tvrđava protiv Sotone. Sotona mrzi Međugorje jer je to mjesto obraćenja, molitve, preobrazbe života - kaže Amorth između ostalog u knjizi.


Ja bih samo nadodao:
Mt 7,15-20
15"Čuvajte se lažnih proroka koji dolaze k vama u ovčjem odijelu, a iznutra su vuci grabežljivi. 16Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. Bere li se s trnja grožđe ili s bodljike smokve? 17Tako svako dobro stablo rađa dobrim plodovima, a nevaljalo stablo rađa plodovima zlim. 18Ne može dobro stablo donijeti zlih plodova niti nevaljalo stablo dobrih plodova. 19Svako stablo koje ne rađa dobrim plodom siječe se i u oganj baca. 20Dakle: po plodovima ćete ih njihovim prepoznati."

I na kraju sve koji su protiv Međugorja pitao kakvi su tamo plodovi?
Ako nisu od Gospe (hodoćašća, ispovijedi, slavljenje mise, križni putevi, krunice, zavjeti, ozdravljenja....) od koga su?
Zar đavao ima navedene plodove?
Raste li na trnju smokva?


Pa kud baš članak iz 24 sata, pa šta ćemo koristiti takve izvore 24 sata. :? :?
I šta zapravo hoćeš s time reći da su u Vatikanu sve sami sotonisti i masoni, pa kao ne treba slušati Vatikan u vezi Međugorja? Jesi to htio reći?

Pitaš kakvi su tamo plodovi, pa ima i loših plodova koje ti nisi naveo, da je situacija tako kristalno jasna ne bila 2 mjesna biskupa protiv, ne bi Komisija rekla u Zadarskoj izjavi da nije utvrđena nadnaravnost ukazanja. Mjesni biskup je prva instanca za takve stvari, a 2 su bila protiv, istina Žanić je u početku bio podržavao dok nije vidio kamo to ide.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 srp 2015 17:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..slika kipa Gospe u crkvi S.Jakova u Međugorju ,koju sam snimio 2008.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 srp 2015 20:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
johnny 5 napisao:
Billy napisao:
Toliko buke danas oko Međugorja.
Evo jedan članak iz 2010.g. šta jedan egzorcist u mirovini veli o Međugorju, ali i o Vatikanu.

http://www.24sata.hr/svijet/egzorcist-meu-sotonama-u-vatikanu-ima-i-kardinala-162802

Egzorcist Gabriele Amorth u knjizi kaže da je lijek protiv Sotone u Međugorju. Kaže da Sotona mrzi Međugorje jer je to mjesto obraćenja i molitve...

U Vatikanu djeluju sotonističke sekte, a u njima su svećenici, monsignori, pa i kardinali, objavio je najpoznatiji talijanski katolički egzorcist, pater Gabriele Amorth. Objasnio je kako to zna od drugih koji su to imali prilike vidjeti osobno te da mu je to nekoliko puta potvrdio i demon tijekom egzorcizma, prenosi Jutarnji list. Upitan li Papa za to, otac Amorth je odgovorio kako zna i da čini sve što može. Naime, prošli je mjesec u Italiji izašla knjiga 'Otac Amorth. Uspomene egzorcista. Moja životna borba protiv Sotone', koja je zapravo duži intervju novinara Marca Tossatija i oca Amortha.
- Međugorje je tvrđava protiv Sotone. Sotona mrzi Međugorje jer je to mjesto obraćenja, molitve, preobrazbe života - kaže Amorth između ostalog u knjizi.


Ja bih samo nadodao:
Mt 7,15-20
15"Čuvajte se lažnih proroka koji dolaze k vama u ovčjem odijelu, a iznutra su vuci grabežljivi. 16Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. Bere li se s trnja grožđe ili s bodljike smokve? 17Tako svako dobro stablo rađa dobrim plodovima, a nevaljalo stablo rađa plodovima zlim. 18Ne može dobro stablo donijeti zlih plodova niti nevaljalo stablo dobrih plodova. 19Svako stablo koje ne rađa dobrim plodom siječe se i u oganj baca. 20Dakle: po plodovima ćete ih njihovim prepoznati."

I na kraju sve koji su protiv Međugorja pitao kakvi su tamo plodovi?
Ako nisu od Gospe (hodoćašća, ispovijedi, slavljenje mise, križni putevi, krunice, zavjeti, ozdravljenja....) od koga su?
Zar đavao ima navedene plodove?
Raste li na trnju smokva?


Pa kud baš članak iz 24 sata, pa šta ćemo koristiti takve izvore 24 sata. :? :?
I šta zapravo hoćeš s time reći da su u Vatikanu sve sami sotonisti i masoni, pa kao ne treba slušati Vatikan u vezi Međugorja? Jesi to htio reći?

Pitaš kakvi su tamo plodovi, pa ima i loših plodova koje ti nisi naveo, da je situacija tako kristalno jasna ne bila 2 mjesna biskupa protiv, ne bi Komisija rekla u Zadarskoj izjavi da nije utvrđena nadnaravnost ukazanja. Mjesni biskup je prva instanca za takve stvari, a 2 su bila protiv, istina Žanić je u početku bio podržavao dok nije vidio kamo to ide.


Ovdje se ne radi o tome da je to napisao 24 sata nego što je rekao jedan poznati svećenik.
Uostalom isti je napisao nekoliko knjiga pa ako imaš prilika pročitaj ih.
Jednom je naš pokojni Adalbert Rebić koji je bio stručnjak za bibliju, lijepo rekao kako sigurno djeca ne bi lagala o ukazanju u vrijeme komunizma. Milicija i udbaši su ih ispitivali i nisu utvrdili laž.
Njima nisi mogao lagati...
Ne želim ulaziti u problematiku mjesnog biskupa i fratara.
Tu je opet glavni problem novac, a di je novac je đavao.
Ipak više je tamo dobrog nego lošeg.
Na pamet ni me pada pozivat nekoga na neposluh spram Vatikana.
Samo kada je u povijesti neko mjesto dok su bila ukazanja prisutna i bila priznata od Crkve? Mislim nikad. Neka me netko ispravi ako griješim.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 495 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 50  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 73 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr