www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 02:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2008 06:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
ma vidija ti il ko drugi...s ćaćom se tribaš izmiriti...nemoj ni pričati o Bogu Ocu dok ti zemaljski stoji u kući a s njim si kilometre daleko....
di ti je vjera....poštivaš li Zapovijedi....
mario ja sam sigurna da ti to možeš...samo si preponosan i neda ti se prvi oprostiti jer je u biti on kriv...ali ponizi se ..pred sobom i pred Bogom ne pred ćaćom pa ćeš shvatiti šta radiš i sebi i ocu.....
ti si taj kojeg je Gospodin postavio za izmiritelja....
i moli se za unutarnje ozdravljenje....tu ti želim spokoj i mir

Supertata :mrgreen:

btb :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2008 08:40 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 tra 2008 17:50
Postovi: 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Srce mi je puno radosti :D i duša moja pjeva Bogu svome, toliko mi je dao milosti da osjećam da mi duša pjeva dan i noć. Grlim vas sve i ljubim draga moja braćo i sestrice :grlim te:Hvala vam na dobrodošlici, neka vas sve Dragi Bog blagoslovi i izlije na vas i vaše najmilije obilje svoga milosrđa jer ON JE SILAN BOG NAD NEBOM I ZEMLJOM VJEČNA JE LJUBAV NJEGOVA :r086:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2008 09:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Citat:
I meni bi bilo drago da se ovo premjesti....

Da, i ja mislim da bi se mogla otvoriti posebna tema ili ovo staviti u svjedočanstva..jer to itekako zavrjeđuju ove dvije usporedne priče(damirova i od mario22), iz razloga da sačuvamo ovako prekrasna svjedočanstva na topicima koji to zaslužuju!
Svi možemo iz ovih priča puno naučiti!
Bvb :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2008 09:15 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 tra 2008 14:42
Postovi: 12
Lokacija: osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Mario, imam ti ja neku sličnu situaciju sa svojim ćaćom! Moj ćaća je dobar ćaća, brine se, daje uvijek novaca koliko treba, savjetuje me, ali 20 godina proveo je radeći u Njemačkoj pa ja nisam s njim ostvarila prisan kontakt kakav sam trebala. Uvijek sam ga se nekako plašila i stidila iako mi ništa ružno nikad nije učinio. Postoji još jedna caka :D moja mama, koja je dobra i poštena žena, ali u jednoj stvari grdno je pogriješila, i tu griješe sve mame, a i ja ću vjerojatno, jer svi smo mi djeca svojih mama i tata i koliko god ne htjeli ponavljati njihove propuste i greške toliko činimo još veće, a naročito kad ih ne poslušamo, pa i kada su u krivu, a kada ih ne poštivamo zatvaramo kanale kojima teče milost s neba - ZNAM TO!!! Uglavnom, moja mama nije osoba koju kada nešto tišti i boli ide selom i daje do znanja svima, ona je recimo mnoge stvari koje nije voljela kod tate govorila nama djeci,a ja kako sam na mamu strašno navezana i kako joj neograničeno vjerujem, upijala sam sve te njene kritike i zapravo ih ugrađivala u vlastite stavove - prema kojima određujem muškarce, a i sama se ponekad tako ponašam u braku...kao moja mama. To sam shvatila pa mi je lakše. Iako, moj odnos s mojim ćaćom nikad neće biti "idealan" pokušavam ga shvatiti! Ali, među nama su neke energije koje se totalno odbijaju, zapravo smo po naravi veoma slični, pa zbog toga i ne možemo baš funkcionirati... sretna sam i zahvalna dragom Bogu što mi je dao moga tatu, jer n je moj i kad mi je bbilo najteže i kada se nisam zavrijedila zvati njegovom kćerkom on mi je rekao "Bez obzira što ti se dogodilo ti si uvijek naša mala seka¨!"- tu je lice moga tate dobilo lice OCA NEBESKOGA! Neka ga Bog blagoslovi i čuva!
Možda si ti Mario sličan kao i ja svome ocu pa nikako da jedan popusti. Polako i strpljivo, možda nikad nećeš dostići razinu prisnosti kakvu želiš, ali ga moraš poštivati, pitati kako je, jer u suprotnom smatram da nisi konektiran s Nebom u potpunosti! Trajat će to godinama, možda cijeli život, ta tvoja borba s ocem, ali ti nikad ne posustaj, bitno je da se boriš za taj odnos, pa ako on nikad ne dođe na željenu razinu!!!

Damire, svaka čast! Blago tvojoj djeci što imaju tako duhovno osvještenog oca! Nadoći će oni! Moli za svoju bivšu ženu, velik je ona problem, čini mi se, učinila u tvom odnosu sa sinom.

Mario i Damire, znate što, morat ćete se i posvađati sa svojima, reći ćete neke stvari jedni drugima kojima neće goditi, i ne bojte se svađati, naravno nema vrijeđanja, ali recite- to će vas osloboditi. ja sam u nedjelju se prvi put usprotivila mom tati, rekla sam što mi ne odgovara u njegovom odnosu sa mnom, i on je rekao meni- iako smo oboje mislili dobro jedno drugom došlo je do nesporazuma pa smo se durili jedno na drugo, a onda sam ja odriješito sve rekla, pa je on meni i bio je super osjećaj!!!
BOG VAS BLAGOSLOVIO, VAŠA SRCA, VAŠE USNE I VAŠE MISLI, POMOGAO VAM NAĆI PUT DO SRCA VAŠIH NAJMILIJIH!!
Ubi ja svojim savjetima!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te: [/quote]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2008 09:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 tra 2008 14:42
Postovi: 12
Lokacija: osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F6-UXRic7Pg&feature=related[/youtube]

Ugodan dan i puno Božjeg blagoslova svima uz Bacha! Hvala još jednom Nasmiješenom na poduci!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2008 12:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 tra 2008 14:42
Postovi: 12
Lokacija: osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JltX8zGG0PU&feature=related[/youtube]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2008 12:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
sucherica napisao:
Dragi Mario, imam ti ja neku sličnu situaciju sa svojim ćaćom! Moj ćaća je dobar ćaća, brine se, daje uvijek novaca koliko treba, savjetuje me, ali 20 godina proveo je radeći u Njemačkoj pa ja nisam s njim ostvarila prisan kontakt kakav sam trebala. Uvijek sam ga se nekako plašila i stidila iako mi ništa ružno nikad nije učinio. Postoji još jedna caka :D moja mama, koja je dobra i poštena žena, ali u jednoj stvari grdno je pogriješila, i tu griješe sve mame, a i ja ću vjerojatno, jer svi smo mi djeca svojih mama i tata i koliko god ne htjeli ponavljati njihove propuste i greške toliko činimo još veće, a naročito kad ih ne poslušamo, pa i kada su u krivu, a kada ih ne poštivamo zatvaramo kanale kojima teče milost s neba - ZNAM TO!!! Uglavnom, moja mama nije osoba koju kada nešto tišti i boli ide selom i daje do znanja svima, ona je recimo mnoge stvari koje nije voljela kod tate govorila nama djeci,a ja kako sam na mamu strašno navezana i kako joj neograničeno vjerujem, upijala sam sve te njene kritike i zapravo ih ugrađivala u vlastite stavove - prema kojima određujem muškarce, a i sama se ponekad tako ponašam u braku...kao moja mama. To sam shvatila pa mi je lakše. Iako, moj odnos s mojim ćaćom nikad neće biti "idealan" pokušavam ga shvatiti! Ali, među nama su neke energije koje se totalno odbijaju, zapravo smo po naravi veoma slični, pa zbog toga i ne možemo baš funkcionirati... sretna sam i zahvalna dragom Bogu što mi je dao moga tatu, jer n je moj i kad mi je bbilo najteže i kada se nisam zavrijedila zvati njegovom kćerkom on mi je rekao "Bez obzira što ti se dogodilo ti si uvijek naša mala seka¨!"- tu je lice moga tate dobilo lice OCA NEBESKOGA! Neka ga Bog blagoslovi i čuva!
Možda si ti Mario sličan kao i ja svome ocu pa nikako da jedan popusti. Polako i strpljivo, možda nikad nećeš dostići razinu prisnosti kakvu želiš, ali ga moraš poštivati, pitati kako je, jer u suprotnom smatram da nisi konektiran s Nebom u potpunosti! Trajat će to godinama, možda cijeli život, ta tvoja borba s ocem, ali ti nikad ne posustaj, bitno je da se boriš za taj odnos, pa ako on nikad ne dođe na željenu razinu!!!

[/quote]

Upravo to. smajlic5 smajlic10


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2008 12:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
mario je Super student :wink:
mario je super mamin sin :wink:
mario je naš super brat :wink:
mario će biti super TATA :wink:
ćim se izmiri sa svojim tatom i oprosti... :wink: , kao što je Isus Magdaleni, kao što je Isus svojim ubojicama na križu :wink:

ja znam da će on biti SUPER TATA kad svome oprosti ("ozdravit"će oboje a Isus će nadodat sve potrebno :P )

.. da Mario ce biti super TATA!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2008 12:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Elenora napisao:
mario je Super student :wink:
mario je super mamin sin :wink:
mario je naš super brat :wink:
mario će biti super TATA :wink:
ćim se izmiri sa svojim tatom i oprosti... :wink: , kao što je Isus Magdaleni, kao što je Isus svojim ubojicama na križu :wink:

ja znam da će on biti SUPER TATA kad svome oprosti ("ozdravit"će oboje a Isus će nadodat sve potrebno :P )

.. da Mario ce biti super TATA!


DA! Naš mario će onda postat SUPERMARIO! :D :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 tra 2008 13:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 40 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr