www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 14:02

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 208 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 21 pro 2007 10:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hocemo danas dati Isusu i Njegovoj Obitelji skloniste u nasim kucama u nasim obiteljima? Nakon duga puta, neka prepspavaju u nasem domu...pozivam ponizno sv. Obitelj da ostanu do u nasem domu..nakon tolika odbijanja...pripremimo domove za sv. Obitelj...

predlazem da danas se posebno brinemo, molimo i pricamo sa svojim ukucanima, da se i njihova srce pripreme za Bozic...evo nazalost kod mene se nisu svi ispovijedali..to me jako boli..molim i vjerujem jos uvijek da ce se ispovjediti...Isusu je sve moguce...molim i za vase Obitelji...da se svi tvrdi orasi raspuknu..i da se Isus nastani u srcima... i da nasa srce ne otvrdnu od kusnji i napada zloga...

Sve vas volim u Kristu!

Veselim se tom casu kad ce mo se moci pokloniti Gospi Josipu i malom kralju...svi zajedno rasprseni po pola Europe...a opt zajedno u Betlehemskoj stalici u nasem domu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 pro 2007 10:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
"BLAGOSLOVLJEN PLOD UTROBE TVOJE"

Jutros na zornici posebno me dirnuše ove riječi ,uvijek nanovo!
Odmah se prisjetim sve začete djece,nerođene,rođene..željene i neželjene ...
i počeh plakati ko bebe od radosti i tuge istovremeno.....
Kako smo mi žene blagoslovljene,da sa Isusom i Marijom imamo tu čast nositi novi život u sebi!
Koji dar !
Koje li časti !
Koje radosti!
O kako bih voljela da ovog Božića sve majke postanu toga svjesne i da se potpuno otvore tome daru!!!!
Koje povjerenje je imala naša majčica!!!
Kolika je ljubav to bila!!!
Hvala Ti Majčice ,uzore naših majki !
Hvala Ti na Sinu kojeg si za nas na svijet iznjela!!!!
----------------------------------------------------------------------------------
SRCE MI JE ISPUNJENO SREĆOM,O JAHVE
LJUBAV JE TVOJA PREOBILNA...........................


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 pro 2007 10:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
http://www.kathtube.com/mediadetails.ph ... 92947106aa


Blagoslov novorodenoga Kralja neka side na nas i neka ostane na nama!

Zelim vam svima, Kristovo svijeetlo i Njegovu milosrdu ruku da vas vodi, da se nanovo ovog Bozica rodite u Kristu, da Njegova Ljubav je vas oslonas, Njegova vjera vas stiti, a Njegova snaga vas mac protiv zloga!
Veselimo se, jer opet mozemo izbrisati sve griejehe ove godine, i zapoceti novi zivot sa Isususom...

to vam zeli nanovo rodena

vasa Alelua!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 pro 2007 14:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Približava se čas! Tiha noć! Djetešce sveto će doći. Kako će mo lijepo zapjevati :Braćo moja, radujmo se Bog je tu, Bog je tu"...
Doista, učinimo sve da i naše domove zahvati tiha sveta noć, noć u kojoj će mo se jedni drugima zagledati u lice i reći drago mi je da postojiš, važan si mi, opraštam ti, volim te. Ja vidim Isusa u tebi.
Dragi moji, želim vam svima od srca zahvaliti za sve riječi utjehe, svjedočanstva, molitve...za duh zajedništva, za duh ljubavi koji vlada među nama, usprkos i različitim stajalištima, pokazuje se da ovaj naš TT je pomazan Duhom Svetim i da nas on vodi. Radosna sam što sam kamenčić u ovom mozaiku vjere i želim nam svima da i dalje rastemo u vjeri, ufanju i ljubavi i da nas sve skupa, nas i naše obitelji, našu domovinu i čitav svijet čuva i blagoslivlja dobri Bog.
Ostanimo još s Marijom i Josipom...do trenutka koji ima doći, kojeg svi tako radosno iščekujemo. Ovaj put s vama do Betlehema čini me radosnom, a i svi vi...u mom ste srcu. Bog vas blagoslovio!
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 pro 2007 09:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi moji ljubljeni prijatelji!Rijetko molim,ali eto,samo malo Vas molim,spopala me neka mala "gužvica"u meni samom,pa tako usput u Vašim molitvama, samo malo me spomenite,jer malo zašepah na jednu nogu,zastadoh i trebah jednu malu nutarnju "masažu" :grlim te: ...

Želja mi je velika,baš kao što kaže moja draga Vikica(iako sam malo "ljubomoran"moju seku mi "ote"naš naggar(nema više video clipića da znaš :b101: :a1490: )"Približava se čas!Djetešce sveto će doći. Kako će mo lijepo zapjevati :Braćo moja, radujmo se Bog je tu, Bog je tu"...
da doista svi zajedno osjetimo tu silnu radost,kada je sam Bog,sišao među nas i postao jednim od nas...ima li veće milosti od te?

Ustrajmo zajedno na ovom putu i svakom našem putu u našim životima,jer samo hodajući ispravnim Putem,slijedeći Novorođenoga,od njegova samog rođenja pa do Golgotskoga Križa,možemo kazati,da se Isus doista rodio u našim srcima i da se iz dana u dan ponovno rađa,i da nas, naš Isus uvijek voli, da je uvijek uz nas,i kad smo slabi i kad mislimo da nema izlaza,On uvijek sa svojom i našom Nebeskom Majkom,traži i čeka svakog od nas,bilo zalutalog,bilo malo skrenutoga puta...

Dragi moji,od srca hvala na svima Vama što postojite,što sirite Ljubav i među nama "daljnima" i među svojim bližnjima,jer upravo je to ono što nam On sam poručuje..."Ljubite jedni druge,kao što sam ja vas ljubio!"

Eto, neka nam uvijek to bude na pameti,neka nas u tome i svemu drugome vodi,Presveta Bogorodica,naša Majka Marija,i s ovom divnom pjesmom našega dragog i neumornog širitelja ljubavi prema našoj dragoj Majci i Njezinu Sinu,našeg milog Vikinga!

Neka Vas sve blagoslovi Gospodin,čuva i sačuva u svemu,ma gdje bili i što god da radili!

Slika

S poštovanjem,
Ljubi i čini što hoćeš!

Vaš brat u Kristu-joakim!


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bxhzFpW_C4o[/youtube]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 pro 2007 11:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 12:33
Postovi: 390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Citat:
nema više video clipića da znaš :b101: :a1490:
joj sto me nasmija joakime! :lol: :lol:
a sto se nutarnje masaze tice :wink: , ne brini, osobno sam jedva docekala da ti barem dijelom mogu uzvratiti za sve lijepo i dobro kojim si ti nas podario. hvala ti na svim tvojim toplim rijecima i zeljama, na svakom videu i svom tvom trudu :grlim te:

a vikingu od srca hvala na svim lijepim pjesmama, ova marijina mi bas danas posebno pase :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 pro 2007 11:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 lis 2007 20:30
Postovi: 165
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pjesma je predobra, tako nježna i blaga....poput Marije


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 pro 2007 14:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Kako je divno biti clan Tebe-Trazim,kako je milo citati povjerenja,uspona i padova nasih, i nasih potreba i zahvalnosti...
Ovih dana Bog posebno djeluje,mala cuda se desavaju,ne samo da se
vjera i ljubav siri,nego i medjusobno pomazemo...
Dragi Joakime...hvala za sve...hvala svima sto uljepsase nas forum,i
za svaku toplu i ljepu rijec...
Pisite potrebe ..za molitve,molimo svaki dan ..."za sve sto je zapisano na TT " i to je sve...
Joakime,i svi durugi ..svi ste u nasim molitvama..
Mislim da nisu potrebne rijeci ..da opisemo radost,dovoljno je da svako srce osjti tu radost..
Od ljepih slika,pjesama ,molitivi i duhovnog stiva,mora da zaigra svakom TT srce,i da plese dusa na Slavu i hvalu Gospodnju...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 pro 2007 18:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Marija Majka Isusova ,zarucnica svetog Josipa,prije nogo se sastadose ,
nadje se trudna,po Duhu Svetom..A Josip muz njezin,pravedan ,ne htjede je izvrgnuti sramoti,nego naumi da ju potajice napusti..

Koliko smo mi u u nasem zivotu u nedoumici,u sumnji i zabludi??
Povorko,ako zelimo gledati Djete Isusa u Jaslicama.....
prvo se moramo pitati ,dali smo smo dostojni pristupiti mu.
U zivotu cesto od materijalnih stvari,modernog doba i silnih paketa....
ne mozemo vidjeti Bozju jednostavnos..stalicu,jaslice...i Djetesce..
Uvjek i svud naokolo su Bozji znakovi i danas prisutni...
a mi cesto ne zelimo vidjeti ni cuti...

"Brinemo se za mnogo , a samo je jedno potrebno"

Povorko,ispitajmo savjest,potaknimo i druge,pomirimo se s Bogom,
s Crkvom s ljudima i sa samim sobom..
Zamolimo Mariju i Josipa,oni ce nas dovesti da budemo toga dostojni..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 pro 2007 21:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 ruj 2006 07:42
Postovi: 355
Lokacija: ...Daljina Tvoje Ljubavi cini me jakom...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Joakime Duso draga s Marjom Ti mozes sve i ja cu se moliti da ti dodjes do Betlehemskestalice svogsrca dase u tvomisto kao i mom srcu rodi Kralj bez obzira stose pada pa On nas takve i voli ne savrsene ali trebamo se svi boriti .. i misliti u molitvi jedni na druge!!!!!!
BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 208 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr