www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 01:37

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 664 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 63, 64, 65, 66, 67
Autor Poruka
PostPostano: 05 ožu 2015 22:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 svi 2007 11:45
Postovi: 379
Podijelio: 64 zahvala
Zahvaljeno je: 40 zahvala
Luki napisao:
Samo odi, mnogi župnici ne vjeruju, ali oni koji su puni Duha Svetoga - pitaj njih za mišljenje o Međugorju....
Pitaj fra Smiljana Kožula, Fra Ivu Pavića, vidi što je mislio o Međugorju pok. Linić, pročitaj svjedočanstva ljudi, pročitaj što je naš ipehar doživio u Međugorju pa nećeš imati nikakve dvojbe.

Međugorje je mjesto Mira, ispovijedi, obraćenja, vraćanja k Bogu. Za mene je Međugorje Podbrdo i Križevac, Crkva sv. Jakova i prelijepi Gospin kip koji se nalazi u njoj, kad se uspinješ na Podbrdo i na Križevac shvaćaš zašto je Gospa odabrala baš to mjesto.
Odi i vidi jer se to ne da opisati riječima.
Btb :grlim te:

To je to... to je Medjugorje...
Ne da se to opisati rijecima...
Mir... koji nije od ovoga svijeta... ispovijed... obracenja... ljudi se mijenjaju... to treba dozivjeti...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 ožu 2015 11:49 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2011 08:56
Postovi: 76
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Zadnja Poruka, 18. ožujak 2015. - Godišnje ukazanje Mirjani Dragićević-Soldo

Vidjelica Mirjana Dragićević-Soldo imala je svakodnevna ukazanja od 24. lipnja 1981. do 25. prosinca 1982. Na posljednjem svakodnevnom ukazanju Gospa je, povjerivši joj desetu tajnu, rekla da će joj se ukazivati jedanput godišnje i to 18. ožujka. Tako je i bilo tijekom svih ovih godina. Više tisuća hodočasnika okupilo se na molitvi krunice. Ukazanje je započelo u 13:47 h i trajalo do 13:53 h.
“Draga djeco! Molim vas svim srcem, molim vas djeco očistite vaša srca od grijeha i uzdignite ih k Bogu i vječnom životu. Molim vas budite budni i otvoreni za istinu. Ne dozvolite da vas sve ovozemaljsko udalji od spoznaje pravog zadovoljstva u zajedništvu s mojim Sinom. Ja vas vodim putem istinske mudrosti, jer samo uz istinsku mudrost možete spoznati pravi mir i pravo dobro. Nemojte gubiti vrijeme tražeći od Nebeskog Oca znakove, jer najveći znak On vam je već dao, to je moj Sin. Zato, djeco moja, molite da bi vas Duh Sveti mogao uvesti u istinu, pomoći vam da je spoznate i po toj spoznaji istine budete jedno s Nebeskim Ocem i mojim Sinom. To je spoznaja koja daje sreću na zemlji i otvara vrata vječnoga života i bezgranične ljubavi. Hvala vam. ”


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 ožu 2015 15:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Gospina poruka preko vidjelice Marije Pavlović-Lunetti 25.03.2015

"Draga djeco!

I danas mi Svevišnji, dozvoli da sam s vama i da vas vodim na putu obraćenja. Mnoga su se srca zatvorila milosti i oglušila na moj poziv. Vi, dječice, molite i borite se protiv napasti i svih zlih planova koja vam preko modernizma đavao nudi. Budite jaki u molitvi i s križem u rukama molite da vas zlo ne upotrijebi i ne pobijedi u vama. Ja sam s vama i molim za vas. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 ožu 2015 23:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
Još jedna fotografija koju mi je ipehar poslao neki dan preko vibera :D

Privitak:
Međugorje...jpg


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 664 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 63, 64, 65, 66, 67

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr