www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 20:57

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 664 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: MEĐUGORJE
PostPostano: 28 svi 2006 15:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/za ... 6/index.do

Molim vas obratite pozornost na komentare ispod claka. Valja znati i to.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: MEĐUGORJE..
PostPostano: 29 stu 2006 22:29 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 27 lis 2006 22:29
Postovi: 82
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo što nam Gospa poručuje!!!
Pročitajmo...

Poruka, 25. studenog 2006.

“Draga djeco! I danas vas pozivam molite, molite, molite. Dječice, kad molite blizu ste Bogu i On vam daje želju za vječnošću. Ovo je vrijeme kad možete govoriti više o Bogu i činiti više za Boga. Zato se ne opirite nego dopustite, dječice, da vas On vodi, mijenja i uđe u vaš život. Ne zaboravite da ste putnici na putu prema vječnosti. Zato, dječice, dopustite da vas Bog vodi kao pastir svoje stado. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.”

Mir vama!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 pro 2006 10:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Poruka, 25. prosinca 2006 preko vidjelice Marije Pavlović.
“Draga djeco! I danas vam nosim Novorođenog Isusa u naručju. On koji je Kralj neba i zemlje, On je vaš mir. Nitko vam, dječice, ne može dati mir kao On koji je Kralj mira. Zato Mu se poklonite u svojim srcima, izaberite Ga i imat ćete radost u Njemu. On će vas blagosloviti svojim blagoslovom mira. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.”


Na posljednjem svakodnevnom ukazanju 12. rujna 1998. Gospa je Jakovu Čoli rekla da će ukazanje imati jedanput godišnje i to 25. prosinca, na Božić. Tako je bilo i ove godine. Ukazanje je počelo u 15 sati i 23 minute i trajalo je 6 minuta.

Gospa je dala slijedeću poruku preko Jakova:
"Draga djeco! Danas je veliki dan radosti i mira. Radujte se sa mnom. Dječice, na poseban način vas pozivam na svetost u vašim obiteljima. Želim, dječice, da svaka vaša obitelj bude sveta i da Božja radost i mir koji vam danas Bog šalje na poseban način zavlada i nastani se u vašim obiteljima. Dječice, otvorite vaša srca danas na ovaj milosni dan, odlučite se za Boga i stavite Ga na prvo mjesto u vašoj obitelji. Ja sam vaša majka. Volim vas i dajem vam svoj majčinski blagoslov."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 sij 2007 13:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Gospino ukazanje Mirjani 2 . siječnja 2007

" Draga djeco! U ovo sveto vrijeme, puno Božjih milosti i Njegove ljubavi koja me šalje k vama,
molim vas da nebudete srca kamenog. Post i molitva neka budu vaše oružje k približavanju i upoznavanju Isusa moga Sina. Slijedite mene, moj svijetli primjer. Pomoći ću vam , uz vas sam.
Hvala vam. "

Cijelo vrijeme ukazanja Gospin izraz lica bio je bolan i žalostan . Govorila mi je o stvarima koje još ne mogu govoriti. Sve je blagoslovila i nas i naše nabožne predmete. Posebno je imala ozbiljan izraz lica kada je isticala svečenički blagoslov i tražila molitvu i post za njih.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 sij 2007 15:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
speranza napisao:
Gospino ukazanje Mirjani 2 . siječnja 2007

" Draga djeco! U ovo sveto vrijeme, puno Božjih milosti i Njegove ljubavi koja me šalje k vama,
molim vas da nebudete srca kamenog. Post i molitva neka budu vaše oružje k približavanju i upoznavanju Isusa moga Sina. Slijedite mene, moj svijetli primjer. Pomoći ću vam , uz vas sam.
Hvala vam. "

Cijelo vrijeme ukazanja Gospin izraz lica bio je bolan i žalostan . Govorila mi je o stvarima koje još ne mogu govoriti. Sve je blagoslovila i nas i naše nabožne predmete. Posebno je imala ozbiljan izraz lica kada je isticala svečenički blagoslov i tražila molitvu i post za njih.


sestro i brate,

ako Gospa to kaže, šta nas "dobre" kršćane onda sprječava da to i UČINIMO ? :twisted:
slično tomu kaže i Jak 2,14-19 "šta koristi braćo moja, ako tko rekne da ima vjeru ( riječi- moja opaska), a djela nema!..."

mir i svako dobro


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 sij 2007 14:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 lis 2006 14:01
Postovi: 24
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pogledaj nas,utjesi nas,svoje ruke stavi na nas,
Svome Sinu preporuci,Majko MIRA moli za nas!


Zdravo Majko Presveta,Ti sto nad Medugorjem sjajis poput sunca i pod Svoj plast zoves sve malene koji te ljube svojim cistim dusama.
Neka Tvoj poziv ljubavi nikada na utisaju i nadvladaju ljudske zlobe i pakosti,neka Tvoje rasirene ruke nikada ne prestaju zvati svoju zalutalu djecu na put ljubavi,put mira i obracenja.
Moje Te srce ljubi preko svih granica razuma,jer mi poput najdivnije ruze mirisom Svoje cistoce i poniznosti pretvaras bijedu ovoga svijeta u najdivniji rajski vrt u kojemu cvate Tvoja ljepota i ljubav.
Tisucu puta hvala,najmilija Majcice,za svaki onaj hrapavi kamen Medugorja kojim se nase duse uspinju prema Tvome Bozanskome Sinu,
da bi mu se zajedno sa Tobom poklonile i u Njemu nasle svoju utjehu,kao sto si je Ti uvijek tamo nalazila.
Najslada od najsladih,uresu Bozjeg prijestolja i Kraljice nasih srdaca budi nam uvijek posrednica i zagovornica pred Njim.
Neka se Tvoje usne i Tvoje ruke nikada ne umore od poziva da slijedimo Tvoj put svetosti.
Primi nas u Svoje Bezgresno Srce i daj da u Njemu skupa sa Tobom zapjevamo vjecnu pjesmu zahvale Bogu OCU,BOGU SINU I BOGU DUHU SVETOME! Hvala TI Majko.Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 sij 2007 19:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
25.1.2007

Poruka, 25. siječnja 2007.

“Draga djeco! Stavite Sveto pismo na vidljivo mjesto u vašoj obitelji i čitajte ga. Tako ćete spoznati molitvu srcem i vaše misli bit će u Bogu. Ne zaboravite da ste prolazni kao cvijet u polju, koji se vidi iz daleka, ali u trenutku nestane. Dječice, ostavite znak dobrote i ljubavi gdje god prolazite, i Bog će vas blagosloviti obiljem svoga blagoslova. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.”


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 sij 2007 06:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Citat:
speranza napisao:
25.1.2007

Poruka, 25. siječnja 2007.

“Draga djeco! Stavite Sveto pismo na vidljivo mjesto u vašoj obitelji i čitajte ga. Tako ćete spoznati molitvu srcem i vaše misli bit će u Bogu. Ne zaboravite da ste prolazni kao cvijet u polju, koji se vidi iz daleka, ali u trenutku nestane. Dječice, ostavite znak dobrote i ljubavi gdje god prolazite, i Bog će vas blagosloviti obiljem svoga blagoslova. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.”


Blic-krieg

..ko treptaj oka..
..život je naš..

..ko zrno..
..pijeska

..ko dašak..
..vjetra..

..ko slapi ..
..kap..

..ko munjin..
..sjaj..

..tek mali bljesak..
..u Velikom Ustrojstvu..

.a mi se potrgasmo..
..da se ..čvrstim temeljima
..za zemlju , vežemo...

.zbog tog malog
..blica..
..blic-kriega..tijela
.tijela protu duše..

.ko da će prah
.slaviti vječnost..

..i ko da nikad
.neće..
..uskrsnut ..
..zajedno..
..tijelo i duša..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 sij 2007 09:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
naggar napisao:
Citat:
speranza napisao:
25.1.2007

Poruka, 25. siječnja 2007.

“Draga djeco! Stavite Sveto pismo na vidljivo mjesto u vašoj obitelji i čitajte ga. Tako ćete spoznati molitvu srcem i vaše misli bit će u Bogu. Ne zaboravite da ste prolazni kao cvijet u polju, koji se vidi iz daleka, ali u trenutku nestane. Dječice, ostavite znak dobrote i ljubavi gdje god prolazite, i Bog će vas blagosloviti obiljem svoga blagoslova. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.”


Blic-krieg

..ko treptaj oka..
..život je naš..

..ko zrno..
..pijeska

..ko dašak..
..vjetra..

..ko slapi ..
..kap..

..ko munjin..
..sjaj..

..tek mali bljesak..
..u Velikom Ustrojstvu..

.a mi se potrgasmo..
..da se ..čvrstim temeljima
..za zemlju , vežemo...

.zbog tog malog
..blica..
..blic-kriega..tijela
.tijela protu duše..

.ko da će prah
.slaviti vječnost..

..i ko da nikad
.neće..
..uskrsnut ..
..zajedno..
..tijelo i duša..


jesu mnogi vezani, nisu rijetki, oni sto radost pokazuju dok se znoje i bol ih razara, oni nisu mnogi. Ne samo da planine mozemo micati, vec i svijet cijeli mijenjati, no ne kao mnogi, vec kao onaj mali ostatak.
Blagoslovljen Boze budi u vjecne vjekove!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 sij 2007 09:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
speranza napisao:
25.1.2007

Poruka, 25. siječnja 2007.

“Draga djeco! Stavite Sveto pismo na vidljivo mjesto u vašoj obitelji i čitajte ga. Tako ćete spoznati molitvu srcem i vaše misli bit će u Bogu. Ne zaboravite da ste prolazni kao cvijet u polju, koji se vidi iz daleka, ali u trenutku nestane. Dječice, ostavite znak dobrote i ljubavi gdje god prolazite, i Bog će vas blagosloviti obiljem svoga blagoslova. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.”


Sveti Jeronim kaže " Tko ne pozna Bibliju ne pozna Krista "
Hvala ti brate Naggare na lijepoj poeziji koja govori prolaznosti a i tebi Leo na tvojim riječima. Dao Bog da svi mi budemo onaj "mali ostatak".

Ostavimo znak dobrote i ljubavi gdje god prolazimo . :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 664 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 34 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr