www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 15:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 523 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 49, 50, 51, 52, 53
Autor Poruka
PostPostano: 07 stu 2013 08:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
marxonz napisao:
zadnji put kod fra Ive Pavica kroz njegovu molitvu izbavljenja...kako da to opisem, koda je kroz ljude prolazio neki glas... skoro pa identican.. nesto kao usklici

"Isus je moj Bog" "Isuse ozdravi me" "ja sam Bog ljubavi" "Isuse ti si s nama , hvala ti" "ja sam tvoj Bog ja se brinem za tebe, ne boj se, ja te ljubim, volim i blagoslivljam, predaj se Bogu milosrda"

to su samo neko od rijeci koje su doslovno letile kroz ljude u tih 1-2min..hmm
dali neko mozda zna kako bi se to moglo nazvati tj. sta se u tom trenu dogadalo?!?!..ja sam u tom trenu osjetio ogromnu srecu i radost
:lol: :lol:

:) rekla bih da nema veze kod kojeg svećenika je Duhovna obnova (meni se čini da ti izuzetno voliš fra Ivu, ali to je naravno ok :) )
kako i sam naziv kaže Duhovna obnova - Duh Sveti pohodi vjernike i daje radost i sreću što si i sam doživio - po mišljenju moje malenkosti eto to se događalo :)
(ispričavam se na zachatavanju malom)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 stu 2013 16:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 23:37
Postovi: 308
Podijelio: 25 zahvala
Zahvaljeno je: 50 zahvala
Da, lijepo mi je tamo, do sad sam bio 2 puta i cini mi se da idem i ovu subotu.
Prvi put sam i ozdravio od svih problema bolesti ili kako se to vec kaze ..toliko lose sam toga radio u zivotu a i u zadnje vrijeme pocele su mi se dogadati tako cudne stvari a na kraju me i ostavila cura ..eto kad sam pao na dno nekako sam preko prvog koraka Jorge Ramosa ..kroz vide dana surfanja i citanja dosao do fra Ive Pavica ...ma da sad tu ne spamam mozda i jednom napisem svjedocanstvo svoje..uglavnom taj prvi put kod fra Ive osjetio sam veliku toplinu koja je od nogu krenula prema prsima i osjetio sam koda je neko zlo iz mene izaslo...ta tjeskoba s kojom sam zivio zadnjih godinu dana, sve probleme s probadanjima oko srca , paranojama i nekad panicnim napadajima su nestali ...i eto opet sam se raspisao ali eto ;). Morat cu napisati cijelo svjedocanstvo da i ja objasnim da sam nasao Boga i ds mi je pomogao.

Eto ovo sto sam vas pitao nisam znao protumacit..mada mi je jedan od ljudi tamo kad sam ga pitao rekao da je to dar prorostva..ja sam u prvi mah izgubljeno gledao po crkvi i gledao od kud to sve dolazi..mada mi ni sad nije jasno..ali hvala vam na odg :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od marxonz na 07 stu 2013 16:46.
Razlog: dupli post
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 523 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 49, 50, 51, 52, 53

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr