www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: zov u noci
PostPostano: 23 srp 2007 07:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dal vam se ikada dogodilo da ste culi da vas netko zove, pravi vapaj..to mi se desilo..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 srp 2007 08:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pojasni malo kakav je to zov.Jel to bio san ili java?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 srp 2007 09:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
molila sam prije ponoci i imala sam jaki unutarnji nagon da molim, i onda je bio neki polu san, i cula sam svoje ime onako glasno..ali kao vapaj..ili kao da netko zove u pomoc, skocila sam iz kreveta i zamalo odgovorila molim, u sebi sam glas cula..ali nisam sanjala..onda sam izmolila krunicu i zaspala..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 srp 2007 12:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 svi 2007 16:34
Postovi: 35
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Meni se dogodilo jednom u snu da sam čitala neki tekst o BDM i onda nakon toga MOLI SE, MOLI SE, MOLI NAŠOJ MAJCI, ja sam se probudila i izmolila krunicu ali dok se nisam pomolila nisam mogla zaspati. Mislila sam prvo da je nešto podsvjesno, i tek kad sam se pomolila zaspala sam. To mi se znalo događati oko pola 4 ili pola 5 ujutro. Kao da me netko budi na molitvu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2007 06:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Poznam osobu kojoj su se događale slične stvari.
Naime ta žena je vrlo jaka u molitvi ,ona moli sva tri otajstva krunice svaki dan,moli jako puno ostalih molitava ,sedam Očenaša,sedam Zdravo Marija i Vjerovanje..vodi molitvenu grupu ,k tome još vodi po 5-6 buseva u turama za Međugorje i to po nekoliko puta godišnje.Doživjela je jako velike milosti koje joj je Gospa dala.Izmolila je i vlastito dijete koje nije mogla imati 7 godina .Zamislite kad su joj liječnici rekli da ne postoji nikakva šansa sa medicinskog stajališta da ona ikada rodi.A Gospa joj je i to podarila.Ta žena sada jednostavno zrači.
Ona je svjedočila jednom na molitvenoj kako joj u snu dolaze duše umrlih za koje nema tko moliti i one vape da se ona za njih moli.
Mislim da je to predivno.Takvu milost i čast imati.

Pretpostavljam da se i to radi kod tebe.Moli ako imaš poziv.
Bog je tako velik.
A mi tako mali i jadni i ktome znamo biti nezahvalni i na običnim stvarima koje nam On daje.
Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 srp 2007 20:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Molitvom ne mozete pogrijesiti ma o cemu se radilo (dakako, molitvama koje su iz iskrena srca i koje to srce cine poniznim i punim ljubavi), a ako je to ono sto Zlatko spomene, uh ljudi koje milosti Bozje, da vam je On odskrinuo vrata izmedju zemlje i neba.
Molitve su oruzje kojim pobjedjujemo i kojim dozivamo: dođi kraljevstvo Tvoje, budi volja Tvoja, kako na nebu, tako i na zemlji...
Znate, u ovim vremenima Njegove posebne milosti, na nama je ljudima sve ostalo: imamo priliku izmoliti oslobodjenje dusa iz cistilista, izmoliti svoje spasenje, a mozemo i propustiti te prilike. To je ono sto nam Bog dade - potpunu slobodu.
Ne zaboravimo da dok god nam srce kuca u grudima, cudo mozemo uciniti i dok molimo, nikada ne smetnimo s uma koliko je vrijedan, vazan, poseban i prepun milosti Njegove taj trenutak u kojem se nalazimo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 srp 2007 08:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
da bas sam se jucer cudila koliko je mocna molitva, a pravi vjernici ne bi se trebali cuditi, jer kad molimo onda i vjerujemo da ce nam se Bog smilovati. I eto ja tako bila kod Isusa u crkvi i kazem mu, joj tak sam nekako danas usamljena..i jos mus se jadam jadam, i razmisljam da mu nesto lijepoga ispricam iz dana..ali u svojoj tugi sve mi se cinilo tako tuzno..i dodjem doma, izmolim sa radio mir medjugorjem krunicu :grlim te: prekrasno..i tocno nakon krunice gle zovu me najednom tri prijatelja, brat i decko..i onda vidim najednom kako cijeli dan isus me zvao i smijesio mi se iz ljudi a ja..ono..sama sam sama sam...sta ces covjek je tako slab i mali...i ja se cudim..a molila sam za to..pa normalno ako idem isusu rec da sam tak osamljena da ce poslat mi prijatelje..zar nije Gospod predivan


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lis 2007 12:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Jedne noći nakon operacije u bolnici probudili su me vrlo jaki bolovi, neizdrživi, prestrašni........
Pogledala sam na sat...bilo je 1,30, svi su spavali.....samo je malo svjetlosti dolazilo iz hodnika....
Kada me boli nastojim se umiriti i moliti....i trpiti.....
Bolovi su bivali sve jači i mira nikako nisam mogla naći....
Molila sam Boga Gospodina moga za pomoć.....ali imala sam dojam da je On daleko....to je bila kušnja....
Odjednom sam osjetila onaj glas, crni, grozni,,,,,govorio mi je: a gdje je sada Bog da ti pomogne, vidiš da te ne čuje......odreci se Njega, novog života, jer to i nije ništa dobro, to je patnja...možda On i ne postoji.......vrati se.....u "normalan" život, biće ti lakše, sve boli će odmah prestati.....Bio je to direktan napad sotone na mene i moju dušu.
Trpila sam, mislila sam i govorila ovako: Odlazi od mene sotono, s tobom neću, Isusa se nikad odreći neću.......Ja sam s Njim.....i još rekoh; Oče moj, ako treba uzmi me sada, olakšaj mi ove boli, ali Tebe se odreći neću.....
Ova agonija trajala je do 4,30 sati...iza toga bolovi se stišaše i ja zaspah...
Ne možete zamisliti moj mir, moju sreću slijedećeg dana koju mi dade Otac moj..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lis 2007 12:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
[Ova agonija trajala je do 4,30 sati...iza toga bolovi se stišaše i ja zaspah...
Ne možete zamisliti moj mir, moju sreću slijedećeg dana koju mi dade Otac moj..[/quote]

..Bože ..
..čuvaj nam mariju..
..nadu..
..našu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 lis 2007 15:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 lis 2007 09:47
Postovi: 118
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kao prvo sve vas lijepo pozdravljam i želim obilje Božjega blagoslova!!! :) :)

Ja sam ovdje nova, na ovom forumu, ali se iskreno nadam da ćete me prihvatiti i da ću uskoro postati "jedna od vas" :D ...

I ja sam prije otprilike dvije godine, kada mi je mama bila jako bolesna, imala ružne snove, vidjela mrtvačka kola svugdje( valjda me je sam đavao mučio) i bila sam u dubokoj tuzi...

Jedne noći, iznenada sam se probudila i pala s kreveta i počela moliti 7 Očenaša, 7 Zdravo Marijo i 7 Slava Ocu. Ne znam niti sama kako mi je to došlo, ali jednostavno sam to izmolila na koljenima i poslije toga sam zaspala. Možda me je moj anđeo pozvao u snu na molitvu :) , ali nije bitno tko me je pozvao na takvu neobjašnjivu molitvu, bitno je da sam to učinila :D :D


Predragi TT-ovci, toliko za sada od mene...
:)


Želim vam svima još puno posjeta iz čistilišta, jer tada ste pomogli svima onima koji ne mogu sami sebi pomoći...


Blago čovjeku koji ne slijedi savjeta opakih,
ne staje na putu grešničkom
i ne sjeda u zbor podrugljivaca,
već uživa u Zakonu Gospodnjem,
o Zakonu njegovu misli DAN I NOĆ,On je ko stablo zasađeno
pokraj voda tekućica
što u svoje vrijeme plod donosi;
lišće mu nikad ne vene,
sve što radi dobrim urodi...Ps1.


:) :) :) :) :) :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 36 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr