www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 12:42

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Vasa iskustva
PostPostano: 11 ruj 2016 22:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 vel 2012 02:51
Postovi: 27
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Dragi forumasi TT-a

Nikada u svome zivot nisam slusao duhovnu glazbu,dok jednom slucajno nisam nasao pjesmu "Isus premjesta planine"..pjesmu sam znao svaki dan poslusati po nekoliko puta..pa sam kasnije krenuo "skidati sve duhovne pjesme koje mi diraju dusu i srce..
Nako nekoga vremena mi nije jasno zasto onaj osjecaj ili Bozija prisutnost(Ne znam kojim rijecima da to opisem) jednostavno nestane.U duhovnoj glazbi sam našao nekakav mir,srce i dusa bi mi izgarala,onaj osjećaj trnaca u tijelu,cak se i samo tijelo najezi..da bi sada sve jednostavno sve nestalo
Dobio sam veliku zelju da si kupim katekizam,da bi ga na kraju dobio na poklon od krizmenog kuma i onda kao i obicno nestaje sva zelja za citanjem..tako ista stvar i sa knjigom Nasljeduj Krista,kupio i jednistavno zelja prosla..

Prije sam znao citati svjedocanstva svetaca..znalo me je iznutra dirnuti..ali opet je sve nestalo

U crkvu jedino odem jednom mjesecno se ispovjedit,a nedeljom bas i ne volim ici..ne znam ni sam zast..

Svijestan sam da Bog vjerovatno ima nekakav plan za mene..imam osjecaj kao da na neki nacin dobivam nekakve metaforicki receno mrvice,nekakakve male smjernice od Boga,ali zasto mi pokazuje smjernice i onda nestane jednostavno..

Izvinite na pravopisu jer pisem preko moba..jednostavno sto mi je na srcu i dusi to sam napisao

Dali imate slicna iskustva??

UNAPRIJED HVALA!!!
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2017 04:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 sij 2017 22:59
Postovi: 21
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bb....moze se dogoditi zbog nekog grijeha kojeg cinis i ne trudis se osloboditi ga se tako da nisi u milosti pa pretpostavljam da on zamraci tu tvoju unutarnju zelju za svime sto ce te priblizit Gospodinu...ustraj


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 19 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr