www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 15:58

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 501 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 51  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 00:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 lis 2006 20:27
Postovi: 128
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naggar napisao:
[
Citat:
I ja se sada pitam ...dal sam pogriješila..što nisan dalje gonila il što sam uopće u sve posumnjala i istraživala..
Dal je to grijeh mog predaka il je to samo slučajnost koja mi se ispriječila na putu traženja onog što mi je falilo....
BVB


..Nemoj se s tim opterećivati..

...Roditelji su samo "SUSTVORITELJI"..
..TI pripadaš samo jedinom STVORITELJU I GOSPODINU..

..a ova naše zemaljske ..veze..tak i tak će proći...

..tko te voli..voli ..tko ne...ne..

..znaš da Gospodin Isus, kaže da se svega moramo odreći..
.ako ga želimo ljubiti , čistom ljubavi..
..i muža i roditelje, djece..
..da Jako Teško..

..no to se odnosi na to da se NESMIJEMO VEZATI NI ZA JEDNO BIĆE
..KOJE JE U PROLAZNOSTI..
..a takvi smo ..SVI...

..jer samo smo U GOSPODINU SVI VEZANI ZA VJEČNOST..
.to je ta SNAGA..[/quote]


Ovo je istina, potpisujem....spoznah , tako je ..BTB autore ovih riječi


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 00:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 lis 2006 20:27
Postovi: 128
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
mary33 napisao:
evo ovdje ću staviti svoje svjedočanstvo vezano upravo za obiteljsko stablo.I ja i suprug godinama nismo mogli imati djece.Molili smo za moje i njegovo obiteljsko stablo i 9 dana odlazili na misu u tu nakanu.Iza te molitve nije se ništa dogodilo..No, nakon nekog vremena došla nam je suprugova rodica i rekla kako je suprugova baka pobacila i umrla radeći pobačaj.Osoba koja ima dar, kojoj dolaze ta mala abortirana ili rano umrla bića koje ona onda krsti (jedna krasna časna sestra) rekla nam je da posebno moramo moliti za tu ženu i za to dijete jer je baka moga supruga počinila veliki grijeh u obiteljskom stablu.Tako smo i učinili.Časna sestra koja ima dar krštenja male dječice rekla je da je imala viđenje i da joj je došao dječak koji je tražio da mu se nadjene ime Luka..Nakon dvadesetak dana ja sam zanijela djevojčicu.Dakle odmah iza te molitve i zamislite što..moja se djevojčica rodila na blagdan svetog Luke.


Ooouu..draga Mary, toliko mi je drago zbog Božjeg dara kojeg si primila s vjerom – tvoje djevojčice. Ti si prava vjernica, to se zove vjera i čvrstoća, znaš li ti koliko bih ova tvoja priča (svjedočanstvo) pomogla ljudima koji ne mogu imati djece, da ju stave u neke dnevne novine, naravno onima koji imaju imalo vjere, no ovo bi svjedočansvo u njima probudilo još veću vjeru.
Zbilja mi idu suze evo sad kad čujem za ovo. Veći dar nisi mogla primiti, vjeruj mi. Božja ljubav je prevelika ako se držiš Njegovih zapovijedi i pravila (Biblija). Posvjedoči svakome za ovo ako znaš da ga tišti isti ili sličan problem, primit ćeš plaću od Boga, a znaj ona je najveća. I sama si se uvjerila. Hvala ti na ovom svjedočanstvu. Proslijedit ću ga svome dobrom susjedu koji se preselio na Cres, a ima sličan problem, no čovjek je zbilja ispravan, pun ljubavi i obzirnosti za druge. Svima pomaže. Roditelje poštiva, preko svoje grbače je spasio braću i sestre, pomogao im na razne načine ( i novčano i svakako), svi ga ljudi vole i poštuju jer je prepošten i predobar. Ide u crkvu reedovito, čak je i u Frami bio dok se nije oženio. Reklo bi se čovjek koji nije mrava zagzio, a ima problem kao i to što si i ti imala draga Mary. On će u to vjerovati 100%. Tako bi mi bilo drago da njega i njegovu ženicu Bog pogleda i podari malim anđelčićem, jer siguran sam da on ispašta za nekoga.

Još jednom, draga Mary, hvala na svjedočasntvu i BTB!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 07:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Aurelius, ja moram negdje pronaći tu molitvu za obiteljsko stablo koje sam dobila od te časne sestre.Vjerojatno će mnogima pomoći.Istina je takva da smo suprug i ja vjernici i da zbilja nismo razumjeli zbog čega upravo mi ne možemo imati djece a toliko ih želimo.Imam brata koji ima dvoje djece, a moj suprug ima brata koji također ima dvoje djece, jednu sa prvom ženom s kojom se rastavio, a drugo s drugom ženom..I nitko od njih baš ne ide u crkvu i ne moli se.Zbog toga smo se u trenu malodušnosti znali pitati zašto je Bog takav..Zašto je nama dao dijagnoze koje nitko od njih nema..bez problema su začeli svoju dječicu..Bili smo jako tužni zbog toga, ali nismo odustajali..No, dragi je Bog imao s nama poseban plan jer je znao da ćemo ga jedino mi moći sprovesti, da molimo za naše pretke.Nije bilo šansi za bebu i već su nas naručili za umjetnu oplodnju, no moj suprug je rekao..Ne idemo, dobit ćemo mi bebu prirodno, i tako je bilo..Što se tiče tvog prijatelja, imam puno stvari koje bih mu mogla posavjetovati da ne davim ljude ovdje, pa mu reci da se slobodno javi privatnom porukom.Vjerujem da je Bog toliko dobar da ni njega neće zaobići.Bog te blagoslovio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 07:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 sij 2007 14:02
Postovi: 87
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
mary33 napisao:
evo ovdje ću staviti svoje svjedočanstvo vezano upravo za obiteljsko stablo.I ja i suprug godinama nismo mogli imati djece.Molili smo za moje i njegovo obiteljsko stablo i 9 dana odlazili na misu u tu nakanu.Iza te molitve nije se ništa dogodilo..No, nakon nekog vremena došla nam je suprugova rodica i rekla kako je suprugova baka pobacila i umrla radeći pobačaj.Osoba koja ima dar, kojoj dolaze ta mala abortirana ili rano umrla bića koje ona onda krsti (jedna krasna časna sestra) rekla nam je da posebno moramo moliti za tu ženu i za to dijete jer je baka moga supruga počinila veliki grijeh u obiteljskom stablu.Tako smo i učinili.Časna sestra koja ima dar krštenja male dječice rekla je da je imala viđenje i da joj je došao dječak koji je tražio da mu se nadjene ime Luka..Nakon dvadesetak dana ja sam zanijela djevojčicu.Dakle odmah iza te molitve i zamislite što..moja se djevojčica rodila na blagdan svetog Luke.


Prošla me jeza kroz tijelo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 07:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mary33 vidim da si i sama shvatila zasto vama nije sve islo glatko.
Bog je htio i odabrao je baš vas koji ste se otvorili njemu da vi spoznate da je zapreka koju ste vi imali bila zbog obiteljskog prokletstva.
Da je Gospodin htio to obznaniti vašim rođacima koji ne idu u crkvu oni bi vjerovatno samo odmahnuli rukom na sve to i oglušili se na to.
Gospodina je vas odabrao jer je vidio vašu vjeru.
Hvala Gospodinu sto vas je podario onim za čime ste najviše žudjeli.
Hvala i Slava Mu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 09:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Drago mi je da vam svojim iskustvom mogu posvjedočiti veliku ljubav Božju.Toliko je suza bilo u mojim očima, a on ih je sve pretvorio u radost..Ne znam da li znate da vel. Smiljan Kožul u Sigetu, u crkvi sv. Križa održava mise jednom u mjesecu upravo za obiteljsko stablo..Čini mi se prvi utorak u mjesecu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 18:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
svaki zadnji utorak

BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 19:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala na ispravci!!ako je tko prisustvovao toj misi, voljela bih čuti nešto više o tome


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 19:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Mary .....s obzirom na sve izrečeno .......ajde predaj se......Isusu....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2007 20:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga moja, predala sam i ja i sebe i svoju obitelj, al uvijek osjećam kako to nije to, kako bi trebala skroz i u potpunosti, kako nikad nisam dovoljno Isusova.Vjerujem da će doći i taj trenutak kada ću biti u potpunosti Njegova.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 501 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 51  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 42 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr