www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 18:21

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 27 sij 2009 21:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
drago mi je kretanje i mir da si dosao medju nas,..
mnogi ovdje smo vec ponjeli, a neki jos uvijek nose tezak teret,..

mnogi smo zaglibili u grijeh, i gresan nacin zivota, usli u tamu, premda smo svako malo imali bljeskove milosti, bas kao ti,...

najvaznije je spoznati, da nas Bog je Bog-Otac,.. Pravedan,.. On nas ljubi, vise nego itko od nas ikada moze pomisliti da se moze ljubiti,..

i prasta,.. on prasta OCINSKOM LJUBAVI,... Milosrdan je,.. Blag,.. Jedinstven je,...

mi smo ti koji zaboravljamo na Njega, a on vjerno ceka, poput zabrinutog roditelja do u kasne nocne sate da se dijete vrati kuci, na sigurno,... On uvijek ceka,... i vrata su Njegova uvijek otvorena,..

DIVNO JE SVJEDOCITI TU LJUBAV, TO MILOSRDJE,.. PRIDRUZI NAM SE I BOG TE BLAGOSLOVIO,... :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

AH,. OVDJE IMAMO OBICAJ PRVE POSTOVE NAPISATI U TEMI ZA NOVE CLANOVE,.. PA NAM SE MALO PREDSTAVI,.. BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 sij 2009 21:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
“A kada dođe punina vremena,
odasla Bog Sina svoga…
da (po njemu) primimo sinovstvo.
A budući da ste sinovi,
odasla Bog u srca vaša Duha Sina svoga
koji (u vama) kliče: Abba, Oče"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Pozdrav
PostPostano: 27 sij 2009 22:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 26 sij 2009 00:01
Postovi: 42
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Matyjesus napisao:
drago mi je kretanje i mir da si dosao medju nas,..
mnogi ovdje smo vec ponjeli, a neki jos uvijek nose tezak teret,..

mnogi smo zaglibili u grijeh, i gresan nacin zivota, usli u tamu, premda smo svako malo imali bljeskove milosti, bas kao ti,...

najvaznije je spoznati, da nas Bog je Bog-Otac,.. Pravedan,.. On nas ljubi, vise nego itko od nas ikada moze pomisliti da se moze ljubiti,..

i prasta,.. on prasta OCINSKOM LJUBAVI,... Milosrdan je,.. Blag,.. Jedinstven je,...

mi smo ti koji zaboravljamo na Njega, a on vjerno ceka, poput zabrinutog roditelja do u kasne nocne sate da se dijete vrati kuci, na sigurno,... On uvijek ceka,... i vrata su Njegova uvijek otvorena,..

DIVNO JE SVJEDOCITI TU LJUBAV, TO MILOSRDJE,.. PRIDRUZI NAM SE I Bog TE BLAGOSLOVIO,... :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

AH,. OVDJE IMAMO OBICAJ PRVE POSTOVE NAPISATI U TEMI ZA NOVE CLANOVE,.. PA NAM SE MALO PREDSTAVI,.. BTB


Inače sam iz Zadra i Marin mi je ime ,uspješan biznismen bio,ali sam odustao od toga,jer se bolje osjećam kada nisam u biznisu pakla.
Osjećam se fantastično,imam ponekad sitnu tugu jer vidim gdje
ljudi rade greške,pa me to sjeti na mene od prije.
Ja ču učinit sve što se tiče mog iskustva da prenesem ljudima ako hoće.
Ja doslovce sam u apsolutnoj slobodi od okova straha i požude.
Nisam neranjiv priznajem,ali sam postao moja misao.
I vrlo je velika opasnost od ogromne slobode koje sada imam,ali je ne zloupotrbljavam,ponekad se pitam da li je trebalo tako da bude.
Da toliko olakšanje mogu dobiti uopće u životu.
Desilo mi se da neke ljude koji su me teško povrijedili i izazvalo to u meni
mržnju da ih jednostavno najedanput zavolim,da pitam što je s njima,treba li im što,kakvog su zdravlja.
Zabrinjava me sve to ponekad sve to da nisam možda poludio.
Jer toliku radost osjećam u srcu ponekad ,da ću postati ovisnik.
Da vam pravo kažem bojim se te ovisnosti,da nisam malo otišao sa puta.
Vjerujem da trebe biti priseban,
Najviše me ljuti kada čujem da govor BOG kažnjava,ili kaznićete BOG.
Ljudi što je meni opršteno unutar mene,ja mislim da ne može jedno biće
gore pasti nego što sam ja prije bio pao.A sve mi je oprošteno,i svima sam i ja oprostio.

Volio bih čuti i druge.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 sij 2009 22:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 ožu 2008 13:13
Postovi: 58
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
citam i razmisljam,,da oprostiti i samo oprostiti ,,tu krece pocetak nas i nase vjre u Boga,,i sve sta je stvorio i nas same,,ali ono najteze oprostiti samome sebi,,ponekad je toliko tesko,,da oprastas drugima i ono sta nebi trebao,jer sebi se gadis u silini svoga grijeha ,,kako nisi imao otvorene oci i usi i slijedio Bozju Svjetlost,,al eto,nismo znali,umjeli i nismo se oduprjeli,,

Idemo dalje,,jos ponizniji,,jos srčaniji,,i predaniji cim vise ,,
malo cu da oduzim ,,razumijem mir i kretanje stvarno sta pises,,bolje cim dalje od pakla,,ako ga i prepoznas,,netko bi to rekao naivnost,,al ne,,nije to naivnost,,to dopustas i vidis druge sta ti rade,,i nije ti to vazno,,vaznije je nesto sasvim drugo,,i prece za nase duse,,i ne ,,nisi ovisan,,i ako jesi ovisan,nisi na losem putu ,zeđas Boga i njegove rijeci,,jer predodređeni smo njemu,,i kad to neznamo,,

ja se malo razvezala,al neka,,dobila sam malo krila ovdje :)

zelim reci,,preispitivanjem sebe ,,cim to krene ,,bolji si covjek,,cim okreces zemaljske stvari ,,,u korist neceg Viseg,,,nisi na losem putu

inace,kad dosla na ove stranice,,,osjetila sam stvarno Boga iz skoro svake recenice,,i kao da se obraca meni,,u tisini citala i malo ostavljala tragove,,sušta suprotnost inace od realnog zivota,,glasna nasmijana,,i uvijek vesela,,a ovdje ,stisla se ko dinar u đepu,,jer ,,Bog govorio meni,,,zna mene,,i zna sta trebam,,,lakse je nego prvih dana ,,sjele mi Rijeci,,i mogu reci ,udisem punim plucima pomalo,iz dana u dan,,

zato,,nekolebajte se dragi ljudi,,nekome treba vise ,,nekome manje,,da otvori svoju dusu,,i preda se,,al ne dizite ruke od nikoga,,makar nas lopatom ganjali,

stvarno mogu reci,,zavolila sam vas,od srca,,malo al istinito,,i nema dana ,,makar da ne virnem,i par rijeci procitam,,pomaze

BvB ,,od mene :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 sij 2009 23:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
pa dobro nam dosao Marine,..

evo, mozes nas citati na raznim mjestima.. u osobnim svjedocanstvima.. ili pretrazis nase teme,..

ono sto imamo zajednicko svi je da smo svi bili robovi nekih okova,.. i da nas je Isus oslobodio,...

naravno uvijek preostaju poneki clanovi, ili nasi blizi, a ponekad smo to i mi sami, koji padamo, i trazimo pomoc,.. molimo jedni za druge,.. i osjeti se pomak,.. osjeti se Ljubav,.. osjeti se zapovjed: "ljubite jedni druge kao sto sam ja ljubio vas,.."

BTB

(obicno su dobrodoslice ovdje: http://www.tebe-trazim.com/forum/viewforum.php?f=10 ) BTB smajlic13 :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr