www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:04

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 24 stu 2014 17:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
bozjaprinceza7 napisao:
Dragi forumaši,nemojte ignorirati postojanje uroka jer zbilja postoje,ja se uvjerila u to,NAŽALOST :twisted: :( postoje jako zlobni ljudi,zavidni.Recimo moja svekrva me mrzi od samih početaka i apsolutno je sve napravila da razdvoji muža i mene.Dok sam otišla u bolnicu,na porod,nestao mi je vjenčani prsten i vjenčana slika iz ormara i od onda sve je otišlo u lošem smjeru.Otišla sam iz te kuće,i tek onda progledala.Recimo,tamo sam oboljela na štitnjaču,vrat mi je bio krcat madežima,trnula mi ruka/noga,ko da imam moždani udar,imala sam noćne more po noći,inače nosim krunice(narukvicu i ogrlicu),križevi su sami otpadali.I još puno odvratnih stvari.Muž i ja više ne živimo skupa.Nažalost.I moja vlastita baka se s time bavi,nekad mi dođe da ju išamaram.Ma sve njih treba išamarati pošteno.


"Tvoja te vjera spasila " kakva ti je bila vjera , tako su i uroci djelovali..
Pokraj tvog anđela čuvara ne može proći niti jedan urok,
a mogu proći i svi uroci u čiju snagu vjeruješ
To ti je snaga vjere..
Dok vjeruješ hodaš po vodi,
čim posumnjaš, padaš u vodu, 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 24 stu 2014 19:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
To s urocima je jako jednostavno....
Sve dok nismo u teškom grijehu i dok živimo u Božjoj milosti, tj. jako se trudimo živjeti kako nas vjera uči - ma da navale i tisuće sotonista na nas i da nam ne znam kakvo zlo žele - ne mogu nam baš ništa!!!
Ne pridajte nikakvu važnost tome ako ste u Božjoj milosti, tj. nemate teških grijeha i živite sakramentalno.
Niti sekundu ne bih izgubila na strah i brigu oko toga kad znam da sam na pravom putu. Neka dođe i sam Sotona, kad sam na pravom putu, ne bojim ga se nimalo i ne može mi ništa!

No kad smo na krivom putu...kad imamo teških grijeha...kad smo daleko od sakramenata...e tad smo ipak "laka meta" za takve vračare i sotoniste i tad nam to može naštetiti. Puno smo na ovom divnom Forumu pisali i raspravaljali o tome i mislim da smo u to upućeniji i od većine svećenika.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 01 pro 2014 20:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 stu 2014 16:19
Postovi: 40
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Novo saznanje:i tete mi se bave s tim.O moj Bože.Nevjerojatno.Kako im se da baviti s takvim stvarima,ne razumijem,stvarno.Kako ih skužim?Počne me "frkat" u trbuhu i baš mi je neka fuj atmosfera kad je takva osoba kraj mene,ili mi se pak užasno jako spava.Inače,kad im stavite svete vodice u čaj,kavu oni to skuže,ili vas počnu kasnije izbjegavati,ili naprave začuđenu facu kad to popiju,presmiješno. :lol: :lol: :lol: Moja svekrvica ne odustaje.Muž mi je katastrofa.Totalno navezan na nju.Sve je bilo super,trebali smo skupa otić na stan i bio je NORMALAN,svekvra poludila,i onda je sve napravila da nas razdvoji,i sad on NIJE NORMALAN.Stalno se molim za njega,postim,ali polako mi dolazi da odustanem od svega i da dam razvod jednostavno jer mi se više neda boriti.Ko da to nije on,već ona.Iste priče,ko da ona progovara a ne on.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 02 pro 2014 09:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
bozjaprinceza7 napisao:
Novo saznanje:i tete mi se bave s tim.O moj Bože.Nevjerojatno.Kako im se da baviti s takvim stvarima,ne razumijem,stvarno.Kako ih skužim?Počne me "frkat" u trbuhu i baš mi je neka fuj atmosfera kad je takva osoba kraj mene,ili mi se pak užasno jako spava.Inače,kad im stavite svete vodice u čaj,kavu oni to skuže,ili vas počnu kasnije izbjegavati,ili naprave začuđenu facu kad to popiju,presmiješno. :lol: :lol: :lol: Moja svekrvica ne odustaje.Muž mi je katastrofa.Totalno navezan na nju.Sve je bilo super,trebali smo skupa otić na stan i bio je NORMALAN,svekvra poludila,i onda je sve napravila da nas razdvoji,i sad on NIJE NORMALAN.Stalno se molim za njega,postim,ali polako mi dolazi da odustanem od svega i da dam razvod jednostavno jer mi se više neda boriti.Ko da to nije on,već ona.Iste priče,ko da ona progovara a ne on.


..tvoj muž..je sad u "normalnom stanju" 8)

..a onaj kratki period , kojeg ti zoveš" normalnom" bio je za njega" nenormalan" jer se približio svjetlosti.. 8)
..on je izdanak korijenja svog obiteljskog stabla, kojeg se nije odrekao ..i drugačiji ne može biti..
..
..zbog tebe pokušava .pobjeći iz tame.... no to je sve...preslabo..majčino korijenje je još jako..
ON se..mora izmiriti s Bogom...da se izvuče iz tamu u svjetlost...
..onda će moći biti i tvoj...ovak je "jadna izgubljena duša"

..Moli se za njega..ali istom snagom ljubavi kojom se moliš za svog supruga ,,MOLI se i za svoju svekrvu..
..ONDA će DOĆI do PROMJENE..

i NE BOJ IH SE..ONI se moraju bojati tvog Zaštitnika..jer ako je KRIST S TOBOM..
..Nitko ne može protiv tebe..
reci ovo "U IME ISUSA NAZAREĆANINA ZAPOVIJEDAM SVIM SILAMA TAMA DA ODSTUPE OD MENE I MOJE OBITELJI, OD MOGA SUPRUGA I NJEGOVE OBITELJI, SVEKRVE.ITD "
..u tvom srcu ne smije klijati bilo kakve klice MRŽNJE ILI REVANŠIZMA. prema svekrvi..
..Blagoslivljaj prostor oko sebe i ne boj se..TVOJA VJERA je jača od bilo kojeg bajanja... :D :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 02 pro 2014 13:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
Savjete si dobila i sve je rečeno. Vjera u Boga je najjača.
Evo ti također jedne molitve koja se često moli protiv zla.
To je molitva pape Leona XIII:

Sveti Mihaele Arhanđele,
brani nas u boju;
protiv pakosti i zasjedama đavolskih budi nam zaklon.
Neka mu zapovjedi Bog, ponizno molimo:
Ti, vojvodo vojske nebeske,
Sotonu i druge duhove zlobne,
koji svijetom obilaze na propast duša,
Božanskom krepošću i jakošću u pakao strovali.
Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 03 pro 2014 09:18 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 stu 2014 16:19
Postovi: 40
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Nevjerojatno je koliko je jaka ta moja svekrva,ali nije jača od Boga :D Dok mi je vjera još bila jako slaba,a i nisam ni još poznavala svog muža ni svekrvu,od mame kolegica je išla kod babe koja kao radi bijelu magiju,bla,bla,bla.I uglavnom,kolegica je donijela maminu sliku i rekla je za jednu ženu da je najveća vještica u selu,i baš od svih svekrva,ja baš nju dobijem.To se zove dobitak na lutriji :b101: :b112: Hihihi. Sve je to jako teško i iscrpljujuće,ta borba,nekad bi najradije odustala,dala razvod i Bok,Pero. Vidim da je mužu jako teško,i on sam se bori,jučer sam ga vidjela,vidjela ga je kćerka nakon mjesec dana(kćer ima 9 mj.) i plakala je od tuge,pa sam i ja počela i cijeli dan smo provele u tuzi.A pomislila sam si: E,neću ja prestati moliti,nema šanse,što god da se dogodi,ja u Boga vjerujem i gotovo.Fra Pavić mi je savjetovao neka sve predam Isusu. Svekrvi sam oprostila,ali svako malo mi se pojavi misao da ju tužim,da ju prijavim jer mi je btw u cijeloj toj priči i uništila firmu i poslovanje zbog svoje bolesne ljubomore i zavisti.Iskreno,mislim da je bolesna od tolke mržnje,psihički.Imam temelja prijavit ju,čak strpat u zatvor,ali ako to učinim,to nije opraštanje.Da,i bolesna je zbog prevelike količine sapunica koje gleda,tamo i crpi materijal za svoje spletke :b101: :a1490: S jedne strane ju žalim jer ju je mama ostavila kad je bila mala,brak joj je nikakav,muž ju jako vrijeđa i tuče,a s druge strane nekad bi ju šibnula na lomaču.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 03 pro 2014 09:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
bozjaprinceza7 napisao:
Nevjerojatno je koliko je jaka ta moja svekrva,ali nije jača od Boga :D Dok mi je vjera još bila jako slaba,a i nisam ni još poznavala svog muža ni svekrvu,od mame kolegica je išla kod babe koja kao radi bijelu magiju,bla,bla,bla.I uglavnom,kolegica je donijela maminu sliku i rekla je za jednu ženu da je najveća vještica u selu,i baš od svih svekrva,ja baš nju dobijem.To se zove dobitak na lutriji :b101: :b112: Hihihi. Sve je to jako teško i iscrpljujuće,ta borba,nekad bi najradije odustala,dala razvod i Bok,Pero. Vidim da je mužu jako teško,i on sam se bori,jučer sam ga vidjela,vidjela ga je kćerka nakon mjesec dana(kćer ima 9 mj.) i plakala je od tuge,pa sam i ja počela i cijeli dan smo provele u tuzi.A pomislila sam si: E,neću ja prestati moliti,nema šanse,što god da se dogodi,ja u Boga vjerujem i gotovo.Fra Pavić mi je savjetovao neka sve predam Isusu. Svekrvi sam oprostila,ali svako malo mi se pojavi misao da ju tužim,da ju prijavim jer mi je btw u cijeloj toj priči i uništila firmu i poslovanje zbog svoje bolesne ljubomore i zavisti.Iskreno,mislim da je bolesna od tolke mržnje,psihički.Imam temelja prijavit ju,čak strpat u zatvor,ali ako to učinim,to nije opraštanje.Da,i bolesna je zbog prevelike količine sapunica koje gleda,tamo i crpi materijal za svoje spletke :b101: :a1490: S jedne strane ju žalim jer ju je mama ostavila kad je bila mala,brak joj je nikakav,muž ju jako vrijeđa i tuče,a s druge strane nekad bi ju šibnula na lomaču.

Ovako kad gledaš s duhovne strane, žrtve su oni a ne ti!! Njima nad glavom visi vječna propast, što je neusporedivo sa bilo čime na ovom svijetu! :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 03 pro 2014 09:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
bozjaprinceza7 napisao:
Nevjerojatno je koliko je jaka ta moja svekrva,ali nije jača od Boga :D Dok mi je vjera još bila jako slaba,a i nisam ni još poznavala svog muža ni svekrvu,od mame kolegica je išla kod babe koja kao radi bijelu magiju,bla,bla,bla.I uglavnom,kolegica je donijela maminu sliku i rekla je za jednu ženu da je najveća vještica u selu,i baš od svih svekrva,ja baš nju dobijem.To se zove dobitak na lutriji :b101: :b112: Hihihi. Sve je to jako teško i iscrpljujuće,ta borba,nekad bi najradije odustala,dala razvod i Bok,Pero. Vidim da je mužu jako teško,i on sam se bori,jučer sam ga vidjela,vidjela ga je kćerka nakon mjesec dana(kćer ima 9 mj.) i plakala je od tuge,pa sam i ja počela i cijeli dan smo provele u tuzi.A pomislila sam si: E,neću ja prestati moliti,nema šanse,što god da se dogodi,ja u Boga vjerujem i gotovo.Fra Pavić mi je savjetovao neka sve predam Isusu. Svekrvi sam oprostila,ali svako malo mi se pojavi misao da ju tužim,da ju prijavim jer mi je btw u cijeloj toj priči i uništila firmu i poslovanje zbog svoje bolesne ljubomore i zavisti.Iskreno,mislim da je bolesna od tolke mržnje,psihički.Imam temelja prijavit ju,čak strpat u zatvor,ali ako to učinim,to nije opraštanje.Da,i bolesna je zbog prevelike količine sapunica koje gleda,tamo i crpi materijal za svoje spletke :b101: :a1490: S jedne strane ju žalim jer ju je mama ostavila kad je bila mala,brak joj je nikakav,muž ju jako vrijeđa i tuče,a s druge strane nekad bi ju šibnula na lomaču.


neka to bude lomača ljubavi :D

..vidim ja da i tebe ..vuče malo i da ti njoj zacoprijaš..
..REVANŠ 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od naggar na 03 pro 2014 09:55.
Razlog: dupliranje posta
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 03 pro 2014 13:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 stu 2014 16:19
Postovi: 40
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
:b112: Mislila sam čak otić do te babe pa da mi kaže kaj da napravim,al onda sam doživjela obraćenje.Najviše mi je žao djece,s tim da sudeći po testu,očekujem i treće :shock: Moram zaustaviti tu babetinu zvanu svekrva iliti sveKRIVA :b101: :b101: :a1490: Jer nisam joj prva žrtva.Uništila je život svom najstarijem sinu koji se zbog toga odao alkoholu a inače je dobričina od čovjeka.Najviše mi je žao moje djece.Evo sina nisam vidjela 2 mjeseca!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Nevolje su počele nestankom mog vjenčanog prstena i vjenčane slike.Mada su se i prije događale jako čudne stvari,recimo moje 2 prometne nesreće,obje u 6.mj.trudnoće(prvi put kad sam bila trudna sa sinom,drugi put kad sam bila trudna sa kćeri),pa smo muž,sin i ja skoro izgorjeli u kući dok smo spavali,nešto me probudilo ili spasilo(čitaj:Bog :a1250: ),zatim bila sam jako teško bolesna,bilo je pitanje dal ću past u komu ili umrijeti....I još puno fuj i užasnih stvari.Stalno molim,molim krunice,devetnice,postim,fali mi još misa,pričest i ispovijed ali ne daju mi moju odjeću ni obuću(ne znam koja im je to fora) a ja sam zahvaljujući toj ženi na prosjačkom štapu praktički rečeno,ako imam koju kunu to ode bebi za pelene i hranu.Nekad sam imala sve ali nisam imala ništa.A danas nemam ništa a imam sve.Imam mir.I Boga. 8) 8) Samo da još muža sredim i svekrvu,a to je misija uf.....Kaj da još radim? Dala sam ju u molitve tj.i njega i nju.Mama je zapalila svijeće za sve njih.Mislim,nema napadaja,sve je tiho,mirno,samo nikako da dođe do pomirbe a vrijeme prolazi,djeca rastu,beba plače jer joj fali tata i brat,ja plačem jer mi fale.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 20 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr