www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:58

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 13 vel 2014 19:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2012 22:34
Postovi: 313
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ako se i radi o uroku (a to je vrlo teško ustanoviti, može sve biti jedan sklop slučajnosti), jedini lijek je u mislima oprostiti toj ženi za sve loše što vam je poželjela (možda i napravila) i stalno ju blagoslivljati.
kod svećenika treba ići ako on ima razumijevanja za to, i volje saslušati. neki u startu odmahuju rukom jer ne vjeruju u te stvari, ili misle da ljudi pretjeruju i u svemu vide uroke (što i je zapravo čest slučaj).

redovna ispovijed, pričest, uredan život bez smrtnih grijeha, i odluka ljubavi prema toj ženi (ne mora biti osjećajima, nego baš razumska odluka željeti joj dobro i blagoslivljati ju) - i potpuno ste svi zaštićeni.
ako znaš za fra Ivu, onda znaš i za molitvu U Ime Isusovo, nije na odmet izmoliti ju svako jutro.
ako se uzdaš u Boga - što ti ona može napraviti?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 06:28 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 29 ožu 2014 07:41
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
jutro svima..ja bi mozda da ukratko opisem svoju situaciju oko ovoga problema..naime vec dugi niz godina ja i moja obitelj patimo sa ovim.imam susjedu koja se time bavi aktivno godinama i tocno je usmjerena na moju obitelj.ponekad budem toliko isfrustriran da neznam sto bi uradio..previse puta samja ili neko od mojih nalazio neke predmete koje cu cudne i ne pripadaju nama..a da ne pricam kako su mi skoro sva vrata zatvorena..pocevsi od posla,ljubavi i nezadovoljstva..nemira u menii svega ostalog..moja sestra je nasla jednu zenu koja nema je dosta pomogla ali mislim da je ovo jos jace i neznam kome da se vise obratim.sveceniku da ispricam ili sto??ako imate neki savjet bio bih vam zahvalan.. :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 09:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
fox napisao:
jutro svima..ja bi mozda da ukratko opisem svoju situaciju oko ovoga problema..naime vec dugi niz godina ja i moja obitelj patimo sa ovim.imam susjedu koja se time bavi aktivno godinama i tocno je usmjerena na moju obitelj.ponekad budem toliko isfrustriran da neznam sto bi uradio..previse puta samja ili neko od mojih nalazio neke predmete koje cu cudne i ne pripadaju nama..a da ne pricam kako su mi skoro sva vrata zatvorena..pocevsi od posla,ljubavi i nezadovoljstva..nemira u menii svega ostalog..moja sestra je nasla jednu zenu koja nema je dosta pomogla ali mislim da je ovo jos jace i neznam kome da se vise obratim.sveceniku da ispricam ili sto??ako imate neki savjet bio bih vam zahvalan.. :cry: :cry:


A ta žena koju je našla tvoja sestra se bavi čim, jel isto s nekakvom magijom, ali bijelom???
To da su ti vrata zatvorena može jednostavno bit posljedica života, neki ljudi ostanu sami, s urokom ili bez njega, nitko ti ne može garantirat sreću na kugli zemaljskoj, mada bi svi htjeli živjet tako da ležimo na plaži a neka zgodna teta nam maše s velikim palminim listom i servira koktele, al to tako ne ide.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 10:07 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 29 ožu 2014 07:41
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
johnny 5 napisao:
fox napisao:
jutro svima..ja bi mozda da ukratko opisem svoju situaciju oko ovoga problema..naime vec dugi niz godina ja i moja obitelj patimo sa ovim.imam susjedu koja se time bavi aktivno godinama i tocno je usmjerena na moju obitelj.ponekad budem toliko isfrustriran da neznam sto bi uradio..previse puta samja ili neko od mojih nalazio neke predmete koje cu cudne i ne pripadaju nama..a da ne pricam kako su mi skoro sva vrata zatvorena..pocevsi od posla,ljubavi i nezadovoljstva..nemira u menii svega ostalog..moja sestra je nasla jednu zenu koja nema je dosta pomogla ali mislim da je ovo jos jace i neznam kome da se vise obratim.sveceniku da ispricam ili sto??ako imate neki savjet bio bih vam zahvalan.. :cry: :cry:


A ta žena koju je našla tvoja sestra se bavi čim, jel isto s nekakvom magijom, ali bijelom???
To da su ti vrata zatvorena može jednostavno bit posljedica života, neki ljudi ostanu sami, s urokom ili bez njega, nitko ti ne može garantirat sreću na kugli zemaljskoj, mada bi svi htjeli živjet tako da ležimo na plaži a neka zgodna teta nam maše s velikim palminim listom i servira koktele, al to tako ne ide.
mozda sam ja nest pogresno napisao..ili si ti ipak prebrzo sve zakljucio.no nema veze..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 10:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 srp 2013 20:31
Postovi: 97
Lokacija: zemlja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
fox napisao:
johnny 5 napisao:
fox napisao:
jutro svima..ja bi mozda da ukratko opisem svoju situaciju oko ovoga problema..naime vec dugi niz godina ja i moja obitelj patimo sa ovim.imam susjedu koja se time bavi aktivno godinama i tocno je usmjerena na moju obitelj.ponekad budem toliko isfrustriran da neznam sto bi uradio..previse puta samja ili neko od mojih nalazio neke predmete koje cu cudne i ne pripadaju nama..a da ne pricam kako su mi skoro sva vrata zatvorena..pocevsi od posla,ljubavi i nezadovoljstva..nemira u menii svega ostalog..moja sestra je nasla jednu zenu koja nema je dosta pomogla ali mislim da je ovo jos jace i neznam kome da se vise obratim.sveceniku da ispricam ili sto??ako imate neki savjet bio bih vam zahvalan.. :cry: :cry:


A ta žena koju je našla tvoja sestra se bavi čim, jel isto s nekakvom magijom, ali bijelom???
To da su ti vrata zatvorena može jednostavno bit posljedica života, neki ljudi ostanu sami, s urokom ili bez njega, nitko ti ne može garantirat sreću na kugli zemaljskoj, mada bi svi htjeli živjet tako da ležimo na plaži a neka zgodna teta nam maše s velikim palminim listom i servira koktele, al to tako ne ide.
mozda sam ja nest pogresno napisao..ili si ti ipak prebrzo sve zakljucio.no nema veze..


Fox@
nemoj se cuditi da ti Johnny tako pise, jer i ja sam se upitala tko je ta zena koja vam je pomogla. I ja sam pomislila da ona kao skida uroke, pa vam je pomogla. Ako je tako, vjeruj mi nije ti pomogla. Idi lijepo sveceniku za kojeg znas da je spreman te saslusati ili napisi ovdje iz kojeg si grada, pa ce ti ljudi pomoci naci jednoga. Redovno idi na ispovijed i pricest i vjeruj. vjeruj da nitko ti ne moze suditi osim Boga. Odreci se svih dobrocinstava" ljudi", samo ti Bog moze pomoci, a u ovom slucaju preko svecenika. Nazalost, :oops: iz iskustva ti pisem.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 12:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
fox napisao:
mozda sam ja nest pogresno napisao..ili si ti ipak prebrzo sve zakljucio.no nema veze..


To mi je bila prva asocijacija.
Al uglavnom da mi ne pogađamo napiši ti kak je ta žena vama pomogla, s čime???

A što se tiče situacije moš sve ispričat svećeniku, pa može on blagoslovit kuću, stan, ak već nije, možeš i sam sa blagoslovljenom vodom ak imaš doma, i sa soli, te se molit i to je to.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 12:56 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 29 ožu 2014 07:41
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
johnny 5 napisao:
fox napisao:
mozda sam ja nest pogresno napisao..ili si ti ipak prebrzo sve zakljucio.no nema veze..


To mi je bila prva asocijacija.
Al uglavnom da mi ne pogađamo napiši ti kak je ta žena vama pomogla, s čime???

A što se tiče situacije moš sve ispričat svećeniku, pa može on blagoslovit kuću, stan, ak već nije, možeš i sam sa blagoslovljenom vodom ak imaš doma, i sa soli, te se molit i to je to.

tako sto je rekla kako se sve dogodilo jer mi nismo pojma imali..zena nije nastrojena naopako i ima neke vidivite moci..tako da milsim da nije negativno nastrojena.neznam cemu drvlje odmah po pisanju??covjek trazi pomoc kada se nadje u teskoj situaciji..ja da sam sve znao u zivotu nebi sebi trazio mozda sada pomoc ili sta..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 13:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
fox napisao:
tako sto je rekla kako se sve dogodilo jer mi nismo pojma imali..zena nije nastrojena naopako i ima neke vidivite moci..tako da milsim da nije negativno nastrojena.neznam cemu drvlje odmah po pisanju??covjek trazi pomoc kada se nadje u teskoj situaciji..ja da sam sve znao u zivotu nebi sebi trazio mozda sada pomoc ili sta..


Vidi ovako prva stvar, niko po tebi ne baca nikakvo drvlje a ni kamenje, već ak ti ne napišeš šta je bilo i cijelu situaciju kak će neko znat.

Dakle sad već znamo da ta žena ima neke vidovite moći, to opet nije dobro, jer se ta žena može bavit nekakvom magijom.
Jel ta ženska u nekoj molitvenoj zajednici ili je ovak neka vidovnjakinja, jel vam naplatila svoje usluge???

Ovako u principu Bog nekom može dat dar spoznanja u Crkvi, mada ti je to sklizak teren jer Sotona lako to iskoristi da napravi raspašoj, tak da ja tu ni laicima s darovima ne vjerujem previše.
A vidovnjake treba izbjegavat, čak i da imaju sto slika Isusa i petsto kipića Gospe doma, i glume da su pobožni, ako se bave vidovnjaštvom izbjegavat u širokom luku.

Vidi šta kaže Katekizam o vidovnjaštvu i takvima:

GATANJE I MAGIJA

2115 Bog moze objaviti buducnost svojim prorocima ili drugim svetima. No, ispravan je stav krscanina u tom da se, u stvarima koje se ticu buducnosti, s povjerenjem preda u ruke Providnosti i da u tom pogledu izbjegava svaku nezdravu radoznalost. Nesmotrenost moze biti manjak odgovornosti.
2116 Treba odbaciti sve oblike gatanja: traziti pomoc od Sotone ili zloduhâ, zazivati duse pokojnikâ, ili vrsiti druge radnje za koje se krivo misli da mogu "otkriti" buducnost. Trazenje savjeta u horoskopima, astrologija, gatanje u dlan, tumacenje znamenjâ i kockî, pojave vidovitosti, utjecanje medijima - sve to prikriva volju gospodovanja nad vremenom, povijescu i konacno nad ljudima, a ujedno i zelju da se umilostive skrite moci. To je sve u proturjecju s cascu i stovanjem, zdruzenim sa strahopocitanjem prozetim ljubavlju, koje dugujemo samo Bogu.
2117 Sva djela magije i caranja, kojima bi se htjelo podloziti tajne moci i staviti ih u vlastitu sluzbu te steci nadnaravnu moc nad bliznjim - pa bilo i zato da mu se pribavi zdravlje - teska je povreda kreposti bogostovlja. A ta djela treba jos vise osuditi kad ih prati namjera da se drugima skodi ili kad se njima trazi zahvat zloduhâ. Za osudu je takodjer nosenje amajlija. Spiritizam cesto ukljucuje djela gatanja i magije. Crkva upozorava vjernike da ga se cuvaju. Nezakonito trazenje pomoci od tzv. tradicionalnih lijekova ne opravdava ni zazivanje zlih sila ni iskoristavanje lakovjernosti drugoga.


Zadnja izmjena: johnny 5; 31 ožu 2014 13:21; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 13:21 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 29 ožu 2014 07:41
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
johnny 5 napisao:
fox napisao:
tako sto je rekla kako se sve dogodilo jer mi nismo pojma imali..zena nije nastrojena naopako i ima neke vidivite moci..tako da milsim da nije negativno nastrojena.neznam cemu drvlje odmah po pisanju??covjek trazi pomoc kada se nadje u teskoj situaciji..ja da sam sve znao u zivotu nebi sebi trazio mozda sada pomoc ili sta..


Vidi ovako prva stvar, niko po tebi ne baca nikakvo drvlje a ni kamenje, već ak ti ne napišeš šta je bilo i cijelu situaciju kak će neko znat.

Dakle sad već znamo da ta žena ima neke vidovite moći, to opet nije dobro, jer se ta žena može bavit nekakvom magijom.
Jel ta ženska u nekoj molitvenoj zajednici ili je ovak neka vidovnjakinja, jel vam naplatila svoje usluge???

Ovako u principu Bog nekom može dat dar spoznanja u Crkvi, mada ti je to sklizak teren jer Sotona lako to iskoristi da napravi raspašoj, tak da ja tu ni laicima s darovima ne vjerujem previše.
A vidovnjake treba izbjegavat, čak i da imaju sto slika Isusa i petsto kipića Gospe doma, i glume da su pobožni, ako se bave vidovnjaštvom izbjegavat u širokom luku.


da mislim da je sve tako kako si ti sada to opisao vjerovatno bi do sada bilo jos gore..ukazala nam je samo na neke stvari sto mi je bilo dovoljno da shvatim...zena je nepokretna u kolicima i neme veze sa nekom losom stranom kako ti prejudiciras...i kada je otac bio tesko bolestan i sve uvjek je davala savjete za molitvu..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: UROCI
PostPostano: 31 ožu 2014 13:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
fox napisao:

da mislim da je sve tako kako si ti sada to opisao vjerovatno bi do sada bilo jos gore..ukazala nam je samo na neke stvari sto mi je bilo dovoljno da shvatim...zena je nepokretna u kolicima i neme veze sa nekom losom stranom kako ti prejudiciras...i kada je otac bio tesko bolestan i sve uvjek je davala savjete za molitvu..


Dobro a ko je ta žena da ima viđenja i da dijeli duhovne savjete, i kak ti znaš otkud noj ta viđenja???
Kakve to veze ima, šta je u kolicima, što to znači da treba vjerovat njenim viđenjima jer je u kolicima.

Vidi ovako igranje s duhovnošću je opasna stvar jer su demoni jako inteligentni, nisu mentalno retardirani, imaju uvid u stvari koje mi nemamo, i mogu te prevarit bez da si ti toga uopće svjestan. To treba imat na umu, prije nego se traže duhovni savjeti od kojekakvih ljudi.

A kakve veze ta žena ima s Crkvom???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr