www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 23:39

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 244 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 18 ožu 2008 21:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Elenora napisao:
BitLorde..

a zašto neželiš da te Isus ozdravi?

zašto misliš da se moraš žrtvovat? misliš li da to Isus od tebe traži ili samovoljno želiš?

Jer Isus bi želio da si ti zdrav, pa On je umro i bio mučen i uzeo sve naše grijehe i bolesti na sebe....

zašto nedopustiš Isusu da ti podari zdravlje?

Isus te pita.. Isus te pita....


odgovor je jednostavan... zelim to zasluziti... zelim se zrtvovati jer samo tako cu zaista cijeniti to jer ta zrtva ce trajati i po par godina i svaki dan ce me podsjecati na to sto mi je Isus ucinio... zelim da bude tako a ovo je bio samo jedan znak za ono sto me ocekuje... osjecam da ce mi se zivot promjeniti u potpunosti nakon medjugorja za 10 dana...

lp i bvb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2008 10:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BiTLorD napisao:
odgovor je jednostavan... zelim to zasluziti... zelim se zrtvovati jer samo tako cu zaista cijeniti to jer ta zrtva ce trajati i po par godina i svaki dan ce me podsjecati na to sto mi je Isus ucinio... zelim da bude tako a ovo je bio samo jedan znak za ono sto me ocekuje... osjecam da ce mi se zivot promjeniti u potpunosti nakon medjugorja za 10 dana...

lp i bvb


dragi bitlord Isus nam daruje ozdravljenje, ne zato jer smo zasluzili nego jer nas voli! nemoras se žrtvovati da bi te podsjećalo na to što ti je Isus učinio, dovoljno je da kad ustaneš pozdravis Isusa, zamoliš Ga da bude s tobom cijeli dan, pogledas se u ogledalo, nasmješiš i zahvališ Isusu

btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2008 10:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
-anna- napisao:
Jooj kad je bila gužva kod fra Ive... a meni bilo žao onog drugog svećenika... pa ja otišla kod njega... :D baš mi je drag taj svećenik... kod njega sam i zadnji put bila... :D

hehe... sad ćeš me se nagledati :lol:

sad me svi zezaju kak ja sam ja dole malo i odspavala :oops: :mrgreen:


super
:grlim te:
sjećaš li se kakvih detalja :D

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2008 10:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo i moje svjedocanstvo o počivanju u duhu, često sam išla kod fra Ive ali i jos par svecenika i pocivala sam u duhu više puta, no sinoć mi je bilo posebno, prekrasno. Do sad bi osjecala ili bolove ili bi plakala ili bi osjecala kako Duh Sveti struji u meni intenzivnije nego inače, ali sinoć je bilo nešto drugačije, moj dragi i ja smo išli skupa na blagoslov kod fra Ive i skupa smo počivali u duhu, nakon nekog vremena ja sam se pokušala dignuti ali nisam mogla, tijelo mi je bilo prikovano za pod, opustila sam se, Isus je bio tako prekrasan, u bijeloj haljini, iz Njega je isijavala najbjelja i najsjajnija svjetlos, tako me je snazno grlio, govorio mi riječi utjehe, Duh Sveti je bio u cijeloj svojoj punini prisutan u meni, osjećala sam se kao da letim, plesala sam s Isusom, tako smo se zabavljali, smijali, igrali...kako nikad u životu ni s kim, ja taj osjećaj ne mogu opisati riječima ali bilo je prekrasno, počivala sam oko 25min a meni je trajalo prekratko kao minutu-dvije, da sam bar jos malo mogla uzivati s Isusom :), ali uzivat ću na druge načine s Njim svaki dan, biti će u svakom trenutku samnom kao i uvijek...
Bog vas blagoslovio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2008 11:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
:grlim te: :b206: :q4:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2008 11:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
maya_mary napisao:
evo i moje svjedocanstvo o počivanju u duhu, često sam išla kod fra Ive ali i jos par svecenika i pocivala sam u duhu više puta, no sinoć mi je bilo posebno, prekrasno. Do sad bi osjecala ili bolove ili bi plakala ili bi osjecala kako Duh Sveti struji u meni intenzivnije nego inače, ali sinoć je bilo nešto drugačije, moj dragi i ja smo išli skupa na blagoslov kod fra Ive i skupa smo počivali u duhu, nakon nekog vremena ja sam se pokušala dignuti ali nisam mogla, tijelo mi je bilo prikovano za pod, opustila sam se, Isus je bio tako prekrasan, u bijeloj haljini, iz Njega je isijavala najbjelja i najsjajnija svjetlos, tako me je snazno grlio, govorio mi riječi utjehe, Duh Sveti je bio u cijeloj svojoj punini prisutan u meni, osjećala sam se kao da letim, plesala sam s Isusom, tako smo se zabavljali, smijali, igrali...kako nikad u životu ni s kim, ja taj osjećaj ne mogu opisati riječima ali bilo je prekrasno, počivala sam oko 25min a meni je trajalo prekratko kao minutu-dvije, da sam bar jos malo mogla uzivati s Isusom :), ali uzivat ću na druge načine s Njim svaki dan, biti će u svakom trenutku samnom kao i uvijek...
Bog vas blagoslovio


Blago tebi ja sam samo jednom na par minuta i bilo je prekrasno, mogu misliti kako je tebi bilo 25 min....

:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2008 11:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:grlim te: Maya-Mary-tako te je divno citati i na trenutke
imam osjecaj da i mene Isus dotice dok ovo citam.U svakom
pocivanju u Duhu Svetom su drugi osjecaji,nekad je to dulje,
nekad krace,nekada samo pocivas,nekada nesto i vidis ili
osjecas,u svakom slucaju Duh Sveti djeluje kako On hoce.
Hvala i slava Isusu koji vas je pozvao da mu odete. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2008 13:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ajme maya-mary...velika milost!!! veeelike planove ima Isus sa tobom!!!

BitLorde...
kad ideš u Međugorje i sa kime, sa zajednicom nekom?

ajme, već znam kako će ti biti lijepo!!!

Budi blagoslovljen!!!

i sve nam moraš ispričati!!! i slikice postaviti na TT radi nas koje hvata nostalgija :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2008 13:09 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 22 vel 2008 11:39
Postovi: 6
Lokacija: Slavonski Brod
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kako lijepa tema ..

Moje iskustvo se dogodilo prije par godina, mozda prije pet-sest godina, no to nije ni bitno.

Tada se u mom gradu, u Slavonskom Brodu održavalo Bdijenje kod jednog prekrasnog svecenika, duhovnika Ivana Šeše.

Po prvi puta sam posla i ne znajuci gdje idem i sto se tamo događa.
To je bilo nesto posve drugacije od onoga sto sam dozivljavala ranije.
Zazivanje Duha Svetoga, cascenje,slavljenje, zahvaljivanje.

Prepustila sam se svemu tome da me nosi i ne znajuci gdje ce me do kraja odvesti.

U jednom trenutku svecenik je pozvao na polaganje ruku. Nas je bilo mozda oko 50-ak, tako da smo svi imali priliku doci do svecenika na blagoslov i na polaganje.

Prilazila sam sve blize i blize sveceniku, a pored mene su se ljudi samo slagali na pod, padali su pod Silom- silom Duha Svetoga.

Zaista sam mislila da se meni to nece dogoditi, jer ja sam (kako sam si tada tumacila) gresna i nisam dostojna Gospodinovog dodira.

I evo mene pred svecenikom, na gitari su tiho svirali "Rijeke zive vode" i ja sam pristupila sveceniku sa uvjerenjem da se nista nece dogoditi.

U sljedecem trenutku sam se nalazila na podu, obasjana tako krasnom plavicastom svjetloscu, sa takvim mirom, sa beskrajnom ljubavi u srcu.

I dalje je gitara svirala, lagono se pjevalo a ja sam bila okupana ljubavlju Gospodina.

I kasnije, na duhovnim obnovama sam znala osjetiti prisustvo Duha svetoga, trnce, lagano drhtanje, u tim trenucima se prepustam Gospodinu, govorim Mu koliko ga volim, koliko Ga trebam, da zelim zauvijek i samo Njemu pripadati, predajem Mu se do srzi.

Prekrasan je nas Gospodin, On je zaista nase SVE!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2008 13:10 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 22 vel 2008 11:39
Postovi: 6
Lokacija: Slavonski Brod
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kako lijepa tema ..

Moje iskustvo se dogodilo prije par godina, mozda prije pet-sest godina, no to nije ni bitno.

Tada se u mom gradu, u Slavonskom Brodu održavalo Bdijenje kod jednog prekrasnog svecenika, duhovnika Ivana Šeše.

Po prvi puta sam posla i ne znajuci gdje idem i sto se tamo događa.
To je bilo nesto posve drugacije od onoga sto sam dozivljavala ranije.
Zazivanje Duha Svetoga, cascenje,slavljenje, zahvaljivanje.

Prepustila sam se svemu tome da me nosi i ne znajuci gdje ce me do kraja odvesti.

U jednom trenutku svecenik je pozvao na polaganje ruku. Nas je bilo mozda oko 50-ak, tako da smo svi imali priliku doci do svecenika na blagoslov i na polaganje.

Prilazila sam sve blize i blize sveceniku, a pored mene su se ljudi samo slagali na pod, padali su pod Silom- silom Duha Svetoga.

Zaista sam mislila da se meni to nece dogoditi, jer ja sam (kako sam si tada tumacila) gresna i nisam dostojna Gospodinovog dodira.

I evo mene pred svecenikom, na gitari su tiho svirali "Rijeke zive vode" i ja sam pristupila sveceniku sa uvjerenjem da se nista nece dogoditi.

U sljedecem trenutku sam se nalazila na podu, obasjana tako krasnom plavicastom svjetloscu, sa takvim mirom, sa beskrajnom ljubavi u srcu.

I dalje je gitara svirala, lagono se pjevalo a ja sam bila okupana ljubavlju Gospodina.

I kasnije, na duhovnim obnovama sam znala osjetiti prisustvo Duha svetoga, trnce, lagano drhtanje, u tim trenucima se prepustam Gospodinu, govorim Mu koliko ga volim, koliko Ga trebam, da zelim zauvijek i samo Njemu pripadati, predajem Mu se do srzi.

Prekrasan je nas Gospodin, On je zaista nase SVE!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 244 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 36 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr