www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 11 svi 2024 16:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 30 stu 2007 16:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Ovdje nije Nina navela da podrzava to,niti sam ja navela da podrzavam to,nego "protestiramo protiv toga"
Da malo pojasnim,lako je zivjeti VJERU,kao ja sto sam ja zivjela za vrijeme,
"komunizma",u mojem kraju nikada nije bilo.."komunista..."
Zato je i bila Vjera,a uskraceni u drzvanom..stvarima,poslu i napredku....
Tako i ovdje..lako je vama,kod kojih to jos nije stiglo..pa se lako nosite s tim..a cekajte,za par godina...evo i kod vas tu...
Covjek je naivan,i prihvaca sve.ako ne sve,dosta stvari jer je "IN"
Jer koliko znam,dovoljno je da netko pocne...i evo..!
Mode i obicaja! i prihvacanje nove tradicije..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 pro 2007 21:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
He Maka Maka ..kazu ljudi,tko skrto daje,skrto i prima..
Pa daj makar u Adventu..napisi koju rijec vise...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 pro 2007 00:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Božić se polako bliži, zornice, božićne pjesme, nestrpljivo iščekujem rođenje tog Čudesnog Djetešca, prekrasan ugođaj, no uz taj osjecaj radosti u moje srce se ušulja i tuga. Taj osjećaj ne mogu objasniti, radujem se Božiću i Isusovom rođenju, ali redovito u 12 mj. isplačem more suza :twisted: , često sam tužna i osjećam veliku bol, potreban mi je zagrljaj, ljubav a tada su svi za ljubav nedostupni :(, :twisted: znam Gospodin je uz mene, ali mi fali i ljudski zagrljaj ipak sam ja čovjek, žena tj. cura :), puno toga me u 12mj. deprimira, svi misle na poklone, ok su pokloni i sve to u granicama, ali ljubavi nema, nestaje, a fali mi toga... onda polnoćka, pokušavam dostojno dočekati svog Spasitelja a vani petarde, ljudi oko mene pričaju, ništa ne čujem, na brzaka si čestitaju Božić i jure van iz crkve i za 2minute su vec na nekoj lijevoj temi a o Isuseku ni riječ :twisted: niti jedna molitvica upućena, pa kako su ljudska srca tako kamena :twisted: koliko god se trudim tako mi je ponekad teško živjeti na ovom svijetu. Onda kad vidim druge(mislim na cure-decke) kak se grle, maze i paze, a ja nemam nikoga :( ... znam da trebam biti strpljiva i da Gospodin čuva osobu koja je baš za mene, ali zašto namam strpljenja? Molim se i za to a opet sam nestrpljiva, jel mi molitva nije dovoljno jaka ili što...

Kako vi proživljavate/preživljavate 12 mj., Došašće, Božić, Novu G., neki komentar, savjet, bilo što će mi biti od pomoći jer svaki 12.mjesec mi je ujedno i radostan jer dočekujem Isusovo rođenje i jako jako tužan :twisted: jer...neznam zašto...jednostavno je tužan i srce mi puca...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 pro 2007 00:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Maka8472 napisao:
Ne da mi se čitati sve ove postove koji su se nakupili od prošlog posjet pa ću se složiti, slažem se! He he


:shock: :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 pro 2007 00:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ajojjj.. ribice mala...
znam kak ti je... i ja sam se isto tak osjecala kad nisam imala topli zagrljaj svoje "zemaljske" ljubavi.. istina Isusek je uvijek bil uz mene i bit ce.. ali mi je uvijek falila pusica u liceko i poneka ruza ili neka topla rijec!
al znas.. meni uvijek baka govorila-bolje bez majmuna sama, neg s majmunom i trpiti..
ja cu za bozic biti sama, bez svog dragog.. tako da cu opet biti tuzna, vjerojatno kao i ti, jer ga necu moci zagrliti...
ali i to je zivot.. moras ojacati, da bi prezivjela sve ono sto dolazi u buducnosti pred tebe..
znas i ja sam prije bila tuzna isto kao i ti.. ali onda se sjetim i mislim u sebi: "pa Boze, zasto plakati? znam koliko vrijedim i koliko me volis.. i zato necu plakati nego cu sa nestrpljenjem cekati nekog postenog i normalnog decka..."!
sve u svoje vrijeme majo...
Ne plakati, nego.. osmijeh na lice i izadi vanka... prosetat, vidjeti kako su lijepe lampice i boreki.. mozda bas tada upoznas svog buduceg dragog.. jer ce mu se jako svidati tvoj osmijeh! :lol: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 pro 2007 07:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Iako već postoji na forumu ovaj video,ali evo našoj dragoj nini22 i svima nama ostalima,da se podsjetimo,kako Isus "gleda" na svoj rođendan....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uUH8SJoBpso[/youtube]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 pro 2007 14:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:13
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Draga mary, nemoj biti tuzna iako je ponekad tesko .Nas Gospodi cuva za tebe onog tko tebi pripada ali moras biti strpljiva.
Moja prijateljica je uvjek nekako bila sama nikako da si nadje pravoga decka.Ima 37 godina .molila je Isusa da joj pomogne da ne ostari sama.
Prije osam mjeseci upoznala je decka i prosli mjesec su se ozenili.
Kao sto je anchi napisala -sve u svoje vrijeme- BTB.
_________________________________________
VJERU IMAJTE VJERU.
BOG JE LIJEK I LIJECNIK.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 pro 2007 14:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2006 21:09
Postovi: 580
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
I ja te dobro razumijem maya_mary. Evo meni ti je ovo prvi Bozic koji cu biti sa mojom jubom a prije sam se osjeca kao i ti. Trebas biti strpljiva u cekanju a gorljiva u izgradnji sebe kao osobe jer zamisli vezu kao darivanje sebe drugomu. Sigurno i ti zelis primiti najljepsi dar, zar ne? Budi i ti najljepsi poklon svom buducem dragom! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 pro 2007 14:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 stu 2007 21:16
Postovi: 145
Lokacija: gračac
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga MAYA-MARI ja sam prošla taj osjećaj kad sam bila za vrijeme rata u Zagrebu,ja sama u podstanarskoj sobici na drugom katu ljudi sa djecom imali su jedni druge i tu je bila jedna ženskica s kojom sam izlazila van,ali onaj osjećaj da su moji daleko me gušio i tog Božića sam plakala kao malo dijete točno te kužim,prošao taj tužni Božić i moš mislit sljedeće godine ja upoznam mog mužića baš na badnjak......zato glavu gore doći će suđeni.... :P :P :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 pro 2007 16:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nasmijesen napisao:
I ja te dobro razumijem maya_mary. Evo meni ti je ovo prvi Bozic koji cu biti sa mojom jubom a prije sam se osjeca kao i ti. Trebas biti strpljiva u cekanju a gorljiva u izgradnji sebe kao osobe jer zamisli vezu kao darivanje sebe drugomu. Sigurno i ti zelis primiti najljepsi dar, zar ne? Budi i ti najljepsi poklon svom buducem dragom! :grlim te:


Nasmijesen ovo je prekrasno, ja zaista želim biti puno puno bolja osoba i prije svega davati ljubav a onda i primati jer to i je smisao ljubavi-davati ju pa ćeš primiti, samo što je kod mene do sad bilo samo ovo prvo :(, znam da Gopodin čuva nekog samo za mene i imam tek 20 god. al sam tako nestrpljiva....ljuta sam na sebe zbog toga, želim se oslobodit tog osjećaja, al se osjećam tako usamljeno, u ovo Božićno doba još više...

Hvala svima, zaista ste prekrasni, ljubim vas ljubavlju Gospodnjom, neka vas Gospodin blagoslovi i čuva, tako ste mi divni :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 15 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr