www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 13:46

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 208 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 04 pro 2007 12:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zozy napisao:

Pa nismo baš daleko stigli... pa ako samo malo ubrzaš korak eto te za tren (ponesi nešto ljubavi da nam se nađe usput ako ogladnimo i koji zagrljaj ako budemo žeđali za toplinom...)


ohoo bit ćete debeli i ni u jednom trenutku žedni jer ja imam toga napretek, :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Citat:
Nego oprosti Mayo odoh sad malo do Gospe bar po jedan zagrljaj. Znaš kako je lijepo kad te Majčica zagrli, a tek njen poljubac - otapa i najtvrđa srca.


... znam evo sad sam se vratila od Nje :P , uživat ćeš... i evo još malo pa sam vas stigla :) :grlim te: :grlim te:

BB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 pro 2007 16:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
hej povorko...ja sam malo pridremnula danas.....?
ali stižem ja za vama...
:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 pro 2007 18:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
:q4: U Mariji iz Nazareta pripravio si Gospodine ,dostojan dom svome Sinu.Nju si jer je Majka Kristova,ocuvao od grijeha,sto kalja nase bice,jos i prije nego li ugledamo lice svijeta.U liku bez grijeha zaceta,dao si sliku novog covjeka,jer Ti medju nas htjede doci,da grijehu nas otmes
i u dom svoj vratis iz izgonstva zemaljskog..
Operi ljagu grijeha nasega,da lice nam novoscu sja,
te budemo stan dostojan i mio Sinu Tvome.. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 07:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Kakvo predivno putovanje!!! :P :P :P

Tek sam vas sad susrela - poći ću i ja s vama!!! :P :P

Nadam se da ću i ja uspjeti nekako pomoći ublažiti tegobe ovog svetog putovanja...

Evo, danas sam prvi put nakon 9 godina bila na zornici i bilo je - prelijepo.... Crkva je bila prepuna, baš kao da je nedjelja.... Divno!

Završna je pjesma bila "Neka sad kliče svijet...Jer evo dolazim!!!
Već sam tu...!!!"

Zaboravila sam ostatak riječi, ali baš lijepa pjesma...

Na kraju nas je sve Isus poslao u svijet i rekao nek se ne bojimo... :P

Pa evo tek sam danas pročitala ovu lijepu temu i baš mi je drago da i ja mogu s vama na put... :P :P

Pa krenimo dalje!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 07:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Ima nas, ima,Marija i Josip itekako mogu biti ponosni na ovu povorku,a tek maleni Isus....wauwau....inače posebno mi je drago za elicu da je u povorci nakon "dugo" vremena...Bog te blagoslovio!! :grlim te: :grlim te:

NEKA SAD KLIČE SVIJET,
JER EVO DOLAZIM
VEĆ SAM TU I MOJ DAN,
GLE SVIĆE ZA VAS SVE, DOLAZIM!

ISUS SAM JE REKAO,
KAKO OTAC LJUBI NAS
ZATO DUHOM UĐITE,
SVI VI SADA U MOJ SPAS!

TKO U MENE VJERUJE,
DJELA BOŽJA ČINIT ĆE
I SLAVA OČEVA,
NAD NJIM ZABLISTAT ĆE!

JA VAS POSLAH SVE U SVIJET,
NEK VAS TOG NE BUDE STRAH
U MOME IMENU,
POBIJEDIT ĆETE MRAK!

SVOJU RADOST DAJEM VAM,
I U DOBRU I U ZLU
MOJA SNAGA POBJEDNA
UZ VAS ĆE BITI TU!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 07:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UTu-T62lKl4[/youtube]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 07:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Wow!!! Kakva prekrasna pjesma!!!

Hvala ti, voljeni Joakime, na divnoj dobrodošlici (dobro si primijetio da sam malo negdje "zapela" na ovom putovanju, malo me zavela neka prečica na putu do Vječnosti... :roll: ali sam ipak shvatila da ne mogu ići prečicama!!!) :P :P

Budući da sam se tek pridružila povorci, vjerojatno tjelesno imam najviše snage pa evo ja ću vam pjevati ovu pjesmu!!! :P :P

Neka sad kliče svijet
jer evo dolazim....

Već sam tu i moj dan
gle, sviće za vas sve
... tralala tralala.... :P :P :P

Hm... mali Isus spava.... Bolje da nakratko prestanem pjevati!!! :P :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 08:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Povorka već broji dosta sudionika.

Hajdemo veselo uz Mariju i Josipa, koračajmo pred njima i ravnajmo im staze.
Evo Gospa kaže da bi joj bilo lakše kad bismo joj pomogli da nosi Isusa, a to nam je bar lako...tko još nije bio na svetoj ispovjedi, sutra na ispovijed i onda kroz svakodnevnu euharistiju pomozimo Mariji da nosi Isusa i kao što je ona našeg dragog malog Isusa donijela u naša srca nosimo ga i mi u našim srcima svaki dan i darujmo ga svakodnevno svima koji nas susretnu.

BVB sestrice i braćo, naša snaga je u zajedništvu i međusobnoj ljubavi

I zato eto samo da znate.... ja vas jako volim i divno mi je i lako svako putovanje s vama :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 09:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Braćo i sestre evo kako sam u postu ranije pisala o Euharistiji, odem na temu nije li to interesantno koju je započeo Oziris i pronađem link koji je tamo stavila Aleluja i na tom linku nađem nešto što me se jako dojmilo jer već par mjeseci osjećam u srcu da mi Isus govori o važnosti Euharistije zato sam jedan dio teksta koji sam tamo pronašla odlučila zalijepiti ovdje ...

SVETA URA

uoči prvog petka u mjesecu
p r o s i n c u

Pet glavnih molba, koje je Isus iznio sv. M. Margareti

Evo Isusa! Gledajte ga živom vjerom! U ovoj je božanskoj Hostiji onaj isti Isus, kog je vidjela sv. Marija Margareta. Iz te Hostije ona je čula žalosni njegov glas, njegove tužbe i jecaje njegova Srca, izmučenog ljubavlju i ljudskom nezahvalnosti. Evo Isusa, gledajte Boga vječnoga, koji se blag i milosrdan pojavio u Paray-le-Monialu...

Prenesimo se duhom u poniznu i tajanstvenu Kapelicu, te u društvu sretne odabranice, sv. Marije Margarete bacimo se ničice u prah i dušom punom nebeskih milosti, klanjajmo se Isusu Kristu. U ovoj Svetoj Uri on nam hoće govoriti o željama, o tuzi, o pobjedi, o božanskim obećanjima svoga presvetog Srca... Evo vam Isusa! Gledajte ga živom vjerom.

U OVAJ PRVI PETAK ZADNJEG MJESECA U GODINI MOLITE ISUSA, DA VAM OPROSTI MNOGE GRIJEHE, MNOGU NEVJERU I TOLIKU MLAKOST. ALI U ISTO VRIJEME, ZAJEDNO SA SV. MARGARETOM, ZAHVALITE MU ZA MNOGE MILOSTI, KOJIMA VAS JE OBASULO NJEGOVO LJUBEZNO SRCE!


Naš Gospodin traži čestu pričest naknade i zadovoljštine.

ISUSOV GLAS.- "Podignite oči, djeco moja; iako ste zbunjeni radi svojih grijeha, gledajte me bez straha, ne bojte se... Ja sam Isus, koji vas ljubi, koji vam oprašta.

Dođite, želim osjetiti žar vaše ljubavi, pričestite se uime tolikih, koji se, nažalost, nikad ne pričešćuju...

Kad biste znali, kako silna bol i žalost obuzima mi dušu, kad prolazim kroz ljudsko mnoštvo i kad pružajući ruku kao prosjak tražim srce, koje me odbija...

I pošto sam doživio bezbrojna odbijanja, vraćam se onda sam sa svojom tjeskobom...

Ali moje Srce, Srce je dobrog Pastira, te ne prestaje ljubiti ljude... Iznova se vraćam, molim i vapim, da me kao gosta prime...

Katkad, u večernji suton, okrvavljenih nogu od uzaludnog obilaženja, sastanem koje dijete ili nekog siromaha, koji prihvaćaju poziv na moju nebesku gozbu...

Predrage duše, to pomanjkanje ljubavi zadaje mi smrtnu ranu!... Koliko ih je, koji u svom dugom životu nisu nikad okusili milinu svete pričesti!... A ipak, sveta je Hostija baština, unaprijed okušano i isključivo nebo ljudi.

Žedan sam ljubavi!... Gorim od žeđe, da budem ljubljen u ovom Sakramentu ljubavi!... Beskonačno žeđam, da se u mojoj presvetoj Euharistiji svakog dana dajem tisućama i tisućama duša!

Dođite, ljubljeni moji, i nadoknadite odsutnost premnogih, koji preziru ovaj najviši dar!

Primajte naknadnu pričest, dajte mi ljubav, koju mi toliki uskraćuju; privinite se uza me mjesto onih, koji bježe od mog zagrljaja!... Zarobite me, svega me prisvojite u naknadu za žalosnu odsutnost bezbrojnih sinova. Zaglušeni i omamljeni svijetom zaboravljaju, da u ovom tabernakulu pod prilikama euharistijske mane boravi njihov Otac i njihov Bog...

Ja, Isus Hostija, želim biti potpuno vaš, više nego što je vaša hrana, vaša krv i sama vaša duša...

Dođite, nemojte više oklijevati! Dođite pred moj oltar i ponovno mi obećajte veliku utjehu naknadne pričesti.

Zar ćete ostati tvrdi na moju ljubav i moje tužbe? Odgovorite mi, djeco moja..."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 pro 2007 11:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
predraga sozy, kako nas Duh Sveti vodi divno! Eto i mene je doveo na ovu stranicu...prvi petak je uskoro, jos dva dana, veselim se ispovjedi valjanoj, i posbno cu moliti za oprost i zahvaliti na zadnjem prvom petku u ovoj godini! te cu posvetiti svoje srce Isusu malome, na putu u Betlehem...i u ovom zadnjem mjesecu, kad se blizi kraj godine, moram stalno razmisljati o kraju naseg vremena, i imam tako veliku zelju u srcu i vatru da molim za sve sve sve duse, da se obrate, da se uzadaju u Isusovu dobrotu, da zavole Majcicu nasu.. Dodi Kraljevstvo Tvoje!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 208 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 85 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr