www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 tra 2024 01:11

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: RAJKO BUNDALO
PostPostano: 19 sij 2008 16:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Zanima me tko od vas u forumu zna nesto o laiku Rajku Bundalu.Ja sam prije par dana dobila od kolegice njegove CD i zaista iznenadena.Nesto predivno.Bog je eto dao da ga sutra i osobno upoznam jer dolazi u Trauen reut blizu Rosenheima pa cu ici na neko njegovo predavanje,neznam tocno koja je tema,ali kad se vratim znati cu vise.Ima vas sigurno sto ga poznajete pa bi mi bilo drago da nesto o njemu napisete.Hvala.Bog vas blagoslovio.

ISUSE UZDAM SE U TEBE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: rajko
PostPostano: 19 sij 2008 18:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 stu 2006 14:54
Postovi: 255
Lokacija: Stockholm
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Da, Rajko Bundalo, skromna laicka dusa po kojoj je Gospodin ucinio jako, jako, jako puno u mom zivotu. Njegove kazete slusao sam iz dana u dan kroz cijelu jednu godinu. Kasnije sam dobio i neke CD , DVD i njegove knjige i mogu reci sve sto je bilo njegovo a doslo u moje ruke bilo je itekako plodno. Bio je gost i nase misije, a i moj gost, ovdje u Stokholmu sa meni nezaboravnim predavanjima a koja NA ZALOST i nisu bila posjecena onoliko koliko zavredjuju. Nemoj te pociniti istu gresku kao i mi, UCINITE SVE DA TOG SLUGU BOZJEGA CUJE STO VISE DUSA, doista ima puno, puno toga za reci.
Mislim cak, da mi je Gospodin u mom obracenickom zivotu, upravo po njemu i najvise dao.
S toga, ako budes imala priliku da porazgovaras prenesi mu moje pozdrave, molim te.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 sij 2008 18:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 sij 2007 14:02
Postovi: 87
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Velik karizmatik


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 sij 2008 18:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Rajko Bundalo je bio kod nas u Mostaru nekad prosle godine, zbog obiteljskih obveza nisam otisla :( ali sam poslusala par njegovih CD-ova i sada molim Boga da opet dodje.

Evo nesto o njemu...

Rajko Bundalo
Rođen u jesen 1949 (Hašani, BiH). Gimnaziju završio u Banjoj Luci (BiH). Akademiju kazališne umjetnosti (AKU) u Zagrebu upisao 1968. g., završio je po dnjezinim novim imenom (Akademija kazališne i filmske umjetnosti AKFU, Zagreb) 1972., a diplomirao 1974.g. Od 1972. g. neprekidno zaposlen u Zagrebačkom kazalištu mladih gdje je igrao mnoštvo uloga u režiji najpoznatijih hrvatskih režisera kao onih koji su tek ulazili u svoju kazališn karijeru. Dobitnik je nagrade Udruženja dramskih umjetnika za najbolju mušku glavnu ulogu u Hrvatskoj (Vladoje Sabljak u «Orgijama monaha» Janka Polića Kamova; režija Božidara Violića) Nastupao na festivalima: Dubrovačke ljetne igre, Splitsko ljeto, šibenski Festival djeteta, Male i eksperimentalne scene u Sarajevu, Sterijino pozorje u Novom Sadu, na riječkom i vinkovačkom festivalu. Gostovao s matičnom kućom po Hrvatskoj, u Sloveniji, Italiji, Njemačkoj, Rusiji, Kolumbiji i Venecueli. Igrao u TV serijama («U registraturi», «Jelenko»…), TV-filmovima i drama («Prijatelji», «Oko», «Debeli lad»…) Snimao na radiju poeziju i brojne radio-drame. Igrao u filmu «Je li jasno, prijatelju?» i «Olujni jahači» (francuski film). Osim glumačke, razvio bogatu i plodnu duhovnu aktivnost vodeći preko 400 emisija na RVG-u. Tiskao 7 vlastitih knjiga. Izdao na CD-ima svoje seminare, duhovne obnove i svjedočanstva utjecaja grijeha predaka na naš život. Vodio višednevne duhovne obnove po Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini, u Nurnbergu, Hamiltonu, Mississaugi, Oakwullu, Norvalu i Torontu (Kanada) i Stockholmu.

Preuzeto sa stranice Zagrebackog kazalista mladih


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: rajko
PostPostano: 19 sij 2008 19:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
viking napisao:
Da, Rajko Bundalo, skromna laicka dusa po kojoj je Gospodin ucinio jako, jako, jako puno u mom zivotu. Njegove kazete slusao sam iz dana u dan kroz cijelu jednu godinu. Kasnije sam dobio i neke CD , DVD i njegove knjige i mogu reci sve sto je bilo njegovo a doslo u moje ruke bilo je itekako plodno. Bio je gost i nase misije, a i moj gost, ovdje u Stokholmu sa meni nezaboravnim predavanjima a koja NA ZALOST i nisu bila posjecena onoliko koliko zavredjuju. Nemoj te pociniti istu gresku kao i mi, UCINITE SVE DA TOG SLUGU BOZJEGA CUJE STO VISE DUSA, doista ima puno, puno toga za reci.
Mislim cak, da mi je Gospodin u mom obracenickom zivotu, upravo po njemu i najvise dao.
S toga, ako budes imala priliku da porazgovaras prenesi mu moje pozdrave, molim te.

Prenjet cu mu pozdrav i bas mi je drago da je Bog tako velik da nade dobrih dusa koje se zrtvuju za druge.Tebi Bozji blagoslov i budi i dalje tako cvrst u vjeri.Boze hvala Ti za sve.

ISUSE UZDAM SE U TEBE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 sij 2008 20:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 12:33
Postovi: 390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ja bih mogla potpisati vikinga.
prije desetak godina sam dosla do njegove knjige "pogled u krajeve srca". dakle, sto je ta knjiga napravila u mom zivotu, kakva pretumbavanja su nastupila, sve sam pocela gledati drugim ocima, slobodno mogu reci da je i to bilo svojevrsno obracenje. nastupile su i neke silne duhovne borbe, kako bih koju temu procitala tako bih ju i prozivljavala, doista vrlo snazno iskustvo... knjiga je zapravo skup zabiljezenih zapisa radio emisija koje su emitirane na radio VG za vrijeme rata, kao odgovori na pitanja slusatelja.
sada vec dugo iscitavam njegovu knjigu "obitelj", koja mi je moram priznati zahtjevnija i trebam bas uroniti duhom da bih ju bila u stanju pratiti, ali svakako i nju preporucam.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2008 15:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2006 21:09
Postovi: 580
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ima li netko nesto od toga za poslati preko interneta?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2008 16:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
još uvijek se hranim polodovima njegovih knjiga, Božjom providnošću dobila sam njegovu knjigu u ruke, otada gledam svijet drugačijim očima...divim se kako je svaku temu dotakao, i pogotovo obiteljse teme i odnose je tako jasno ocrtao, sva ta pitanja..zašto u obitelji nešto nije u redu, zašto se brakovi raspadaju, zašto djeca odu krivim putem, zašto trpljenje...zašto su strahovi toliki bili u mome životu. zašto se jedni te isti grijesi i katastrofe unutar obitelji ponavljale iz generacije u generaciju...to je sve postalo tako jasno i jednostavno, i izlaz iz toga tako ljasan...ISUS...

Bog blagoslovio Rajka Bundala tisuću puta i sve njegove!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 sij 2008 19:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 ruj 2006 11:42
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja sam se po njegovim radio emisijama obratila. Citam njegove knjige gotovo svakodnevno. Otkako se Rajko moli za mene, dao mi je Bog utjehu i ozdravio mi dusu. Hvala ti, Rajko, pred Bogom cu svjedociti tvoju bratovsku ljubav prema bliznjemu! Slava Bogu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 sij 2008 22:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kupila sam "Pogled u krajeve srca".Ne stižem baš čitati, ali glavno da je tu.Hvala vam na preporuci!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 29 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr