www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 00:50

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 29 ožu 2008 07:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
rebeka napisao:
Mario je mladi decko...i on ima svoje probleme..ovdje ,svi skupa vodimo dijalog...Tako cesto puta,jedna gruba rijec...i razlicito misljenje...
moze naseg brata i sestru da povrijedi...
Tu je vrlo vazno shvatiti,da smo svi grijesnici,da Bog svima nama oprasta...pa tako i mi...moramo doticnu osobu zamoliti za oprostaj...
izmiriti se, i pojasniti nesporazum, ili prihvatiti tako....

Ja se sa svojim problemčićima mogu suocit, moj jedini problem je ic studirat u Zg sad ili ostati ovdje i ne imat znanje za sutra.


Trebas bit sritna sta imas probleme jer te oni poboljsavaju i uce te. Puno ces biti bolja kad dođe sunce. Jedino sama sebi mozes pomoci, nitko ti drugi nece pomoc. A ja san ti reka sta tribas napravit i to ti je jedina istina.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 ožu 2008 22:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 lis 2007 21:09
Postovi: 92
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Na brzinu sam preletio temu, ali ako sam dobro shvatio
radi se o mladiću...
Ja sam naišao na knjigu "Uslišane molitve mladića i djevojke" o.Vatroslava Frkina,
knjiga je skup uslišanih molitava, a nastavak je knjige:
"Hodanje mladića i djevojke" istoimenog autora.
On ima jasno stajalište i vrlo brzo kaže svoje mišljenje o
tome jesu li mladić i djevojka jedno za drugo...

Svima koji imaju problema ili pitanja vezanih uz hodanje ili vezu
preporučam te knjige. Ja osobno ne znam ništa o tom svećeniku,
ali po svjedočanstvima mislim da je kadar pomoći, pa....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 ožu 2008 09:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
ima...Blagdan Božanskog Milosrđa - napisala je moya..

:D :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 ožu 2008 13:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi moji braco i sestre ja sam sigurna da Bog odredi svakoj djevojci mladica i svakom mladicu djevojku i sada dolazi ljubav,a svi dobro znamo da ljubav zasljepljuje i u toj nasoj zaljubljenosti mi nevidimo sve.Mozda je tako i dobro.Evo vam mog primjera.Ja sam odgajana u vjer,primila sve sakramente,a moj sadasnji suprug,a tada decko nije imao nista osim krstenja.No mene to tada nije smetalo jer sam ga voljela i udala se za njega ali smo bili vjencani samo kod maticara sobzirom na njegov vjerski zivot koji on nije imao i o Bogu nije tako reci nista znao.Nije on bio kriv vec obitelj,otac i majka.No nije vazno.Ja sam insistirala na tome da on ide na pricest i na krizmu kako bi se mogli i crkveno vjencati i posto me je volio pristao je na sve.Isao je na vjeronauk par nedelja da nauci ono osnovno sto spada u molitve da bi mogao primiti sakramente pricesti i krizme,pa poslije i zenidbe.Sve je on to uradio ali poslje svega i ja i on smo prestali hodati na mise jer nam je to bilo opterecenje,nastali su izgovori,moramo se odmoriti i tako je to jedno vrijeme potrajalo,dosta dugo,nebi sada bas znala koliko ali par godina dok mene nije pocelo nesto kopkati,pa kako cu ja tako dalje,ipak je sveta misa nesto posebno,nesto lijepo i ja krenula opet na nedeljne mise,a zamnom pomalo i moj suprug.Znaci Bog nas je zvao da mu se vratimo.Sveti Duh je djelovao.Danas moj suprug mene ceka vec spreman i govori ajde pozuri idemo na misu.Kako je divan i milosrdan nas Gospodin.Molit i zahvaljivat bez prestanka nasem Spasitelju za sve i sve ce vam molitve biti uslisane,budite sigurni u to.Mozda je Bog bas htio da meni da mog supruga da kroz mene dode na put vjere,da kroz mene upozna Njega zivoga Boga.Tako i vi svi mladi prihvatite onoga kojega vam je Bog odredio jer Bog zna sto radi i zasto je tako kako je.Uvijek netko mora biti bolji ,netko losiji,netko jaci netko slabiji pa da se pronade zajednicki jezik.Sve se moze u vjeri i u molitvi jer nasem je Gospodinu sve moguce,zato ne ispitujte puno dali je ovaj za mene ili nije,vec prihvatite Bozju ponudu i sve teskoce ce biti uz Bozju pomoc savladane.Amen.BVB.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 18 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr