www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:00

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Rodjen odozgor
PostPostano: 27 svi 2010 13:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
(ovo je dio iz knjige EUREKA od Oca Jamesa Manjackal-a,)

Svjedocanstvo od Stephanie

Stephanie je bila udovica, sa sinom jedincom i pet kceriju. Jednog dana, dok je cekala da se njen desetogodisnji sin vrati iz skole vidila je kako je poginuo pregazen jednim teskim kamionom prelazeci cestu. Mozete li zamisliti tugu koju je osjecala Stephanie kad je izgubila svog sina jedinca, na tako tragican nacin, i pred vlastitim ocima.
Postala je tuzna i depresivna. Nije bilo rijeci koje su je mogle utjesiti. Cak je bila ljuta na Boga!!!
Duh joj je govorio kroz rijeci i vizije: " Kceri moja, poznajem tvoju ljubav prema meni. Toliko si mi puta rekla da ni smrt niti opasnost, niti potjera, niti patnja ne bi mogli odvojiti tvoju ljubav prema meni. Zar ne znas da sam trazio u Abrahama da zrtvuje svog sina jedinca? Zar te nije ljubio moj Otac Nebeski zrtvujuci svog sina jedinca za te?? Cak na tako neljudski nacin na krizu, poput kakvog kriminalca!?"
Kad je primila ove rijeci, zatrazila je oprost u Boga jer je bila ljuta i tuzna zbog smrti svoga sina, i predala ga je Bogu Ocu po Krizu Njegovog Sina Jedinca Isusa.
Tada joj je Duh dao viziju njenog sina, koji je sjedio skupa sa andjelima i svetima na nebu i ovo joj je rekao:
"Kada si prihvatila moju smrt i oprostila svima, i predala me kao zrtvu skupa sa Isusom na Krizu, Gospodin mi je dao ovo mjesto na nebu, s Desna Bogu; sada, majko, raduj se samnom, jer sam zivlji za te ovdje nego ostajuci s tobom na zemlji."
Otada ne samo da se ne zali zbog tragicne smrti svog sina, nego bas suprotno, pocela je slaviti Boga zbog nesrece i smrti svog sina jedinca. Uvijek kaze uz osmjeh: "Sada imam jednog malog sveca na nebu za me, svog vlastitog sina."
Ivan 3, 6-8: "Što je od tijela rođeno, tijelo je; i što je od Duha rođeno, duh je. 7Ne čudi se što ti rekoh: 'Treba da se rodite nanovo, odozgor.' 8Vjetar puše gdje hoće; čuješ mu šum, a ne znaš odakle dolazi i kamo ide. Tako je sa svakim koji je rođen od Duha."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 svi 2010 13:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Maty hvala najljepša za tekst koji si stavila.
Bog te blagoslovio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 27 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr