www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 11:29

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 24 srp 2008 16:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Niste zadovoljni svojim životom?

Danas sam na mail dobila šokantnu životnu priču... Nevjerojatno!!! :shock: :shock: :shock: ...ali istinito!!!


Ovo je uistinu zadivljujuća priča.


Slika
Slika

Zovem se Nick Vujicic i slavim Boga zbog nacina na koji koristi moje svjedočanstvo, kako bi dodirnuo tisuće srdaca diljem svijeta.

Rodio sam se bez udova i doktori nemaju nikakvo medicinsko objasnjenje za ovaj urodjeni "defekt". Mozete zamisliti sa koliko sam se susreo izazova i zapreka.

"Braćo, smatrajte pravom radosću, kad god se nadjete pred iskušenjima"

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Znamo da Bog u svim stvarima čini ono sto je najbolje za one koji Ga vole. Ta misao je zaživjela u mojem srcu i usmjerila me prema trenutku u kojem sam shvatio

da se "loše" stvari u našem životu ne dogaðaju zbog sreće, prilike ili slučajnosti.

Sada uviðam da se Bog proslavlja tako što me koristi ovakvog kakav jesam i na načine na koje se drugi ne mogu koristiti..

Imam 23 godine i dovršio sam studij ekonomije u području financijskog planiranja i računovodstva. Takoðer radim kao motivacijski govornik i volim podijeliti svoje

svjedočanstvo sa ljudima, kad god mi se za to pruži prilika. Osmislio sam govore kojima se obraćam učenicima, kako bih ohrabrio tinejðere u njihovim trenutačnim

problemima i izazovima. Takoðer radim i kao govornik u poduzećima.

Slika
Slika
Slika

Strasno se želim približiti mladima i stavljam se na raspolaganje Bogu za sve što želi od mene. On me vodi, ja Ga slijedim.

Imam mnogo snova i ciljeva koje želim postići u životu. Želim postati najbolji svjedok Božje ljubavi i nade, želim postati meðunarodni inspiracijski govornik

i djelovati kako u kršaanskim, tako i u nekršćanskim okruženjima. Želio bih do 25. postati materijalno neovisan, kroz investicije u nekretnine, kako bih mogao

adaptirati auto koji mogu voziti, želio bih intervju u Oprah Showu kako bih mogao sa svima podijeliti svoju priču. Jedan od mojih snova je napisati nekoliko bestselera,

a nadam se da ću do kraja godine dovršiti prvog od njih pod naslovom "Bez ruku, bez nogu, bez briga".

Slika
Slika
Slika

Predivno je kod snage Božje to što, ako želimo učiniti nešto za Boga, umjesto da se fokusiramo na svoje sposobnosti, koncentriramo se na našu spremnost

za ono što znamo da je Bog u nama i da ne možemo učiniti ništa bez Njega. Ka se jednom stavimo na raspolaganje za Božja djela, pogodite na čije sposobnosti

se tada oslanjamo? Na Božje!

Slika
Slika
Slika
[/img]http://i145.photobucket.com/albums/r205/fighter_girl/Nevjerojatno/image017.jpg[img]
Slika
Slika

Bog vas blagoslovio

OVA IZAZOVNA PORUKA KRUŽI PO SVIJETU

Kakva god bila vaša životna situacija, budite zahvalni BOGU do KRAJA...
:shock: :twisted: :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 17:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 lis 2006 20:27
Postovi: 128
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
AMAZING! AWESOME!!!!!!

E to ti je brajko moj vjera...a ne mlakost...kukaviška...a vidi nas i ruke i noge....how miserable my faith if!

Ovakve mi priče uljepšaju dan...a jednu na tom tragu ću i ja napisati..uskoro..proživljeno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 19:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Uistinu zadivljujuća priča Bog nam je dao sve a mi nismo zahvalni a ovaj mladić sa prekrasnim osmjehom koji nemože hodati nemože se služiti rukama , 100% ovisan o drugima hvali i slavi Boga. Koliko samo depresivne mladosti bez ideala oko nas. Ovaj momak ima ideale i zna što hoće. Ne traži sažaljenje nego tješi druge koji nisu u ničemu uskračeni. Zar to nije paradoks? Zato zaustavimo se na čas i promislimo što nam je sve Bog darovao i na našu nezahvalnost. (Ljudi koji nisu zadovoljni a Bog im je dao ljepotu i zdravlje no oni idu na plastične operacije , mladi koji traže samo tjelesna zadovoljstva , seks, drogu, alkohol ,kocku i često padaju u depresiju i koliko samo samoubistava mladih ljudi.)

Oče hvalati na daru života , hvalati što si me stvorio baš ovakvu kakva jesam . Želim te hvaliti i slaviti u vijeke vjekova. Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 19:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 srp 2008 13:29
Postovi: 36
Lokacija: Sombor
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
neverovatno........... :shock: :shock: :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 20:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=2059
Pogledajte si i ovo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 21:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja sam tek shvatila koliko je važno zdravlje kada mi je kćer bila mjesec dana u Klaićevoj bolnici...
svega sam se tamo nagledala...mislim da mi je Gospodin htio pokazati koliko trebamo biti zahvalni na zdravlju. Bilo je na odjelu djece ranije rođene, koja se nisu dovoljno razvila tjelesno. Kaže meni sestra sa odjela...najčešće ih roditelji ostave kada vide da su hendikepirani.
Kako tužno...bilo je djece koju nitko nije obilazio, zamislite male nevine dušice koliko su zakinute bez ljubavi i topline roditelja.
Jedan dječačić (star oko 3mj), je bio sa mojom curicom u sobi, nikada mu majka i otac nisu dolazili, kad bi plakao...ja bi mu po skrivečki dala malo čaja. Ja sam bdjela uz svoje dijete dok me sestre navečer nebi doslove istjerale iz sobe.


Jeste vidjeli ikad slike koje slikaju hendikepirani umjetnici ustima i nogama?
http://www.hupt.hr/g-hupt-194.html


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 22:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 srp 2008 13:29
Postovi: 36
Lokacija: Sombor
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
--------------------------------------------------------------------------------

http://www.index.hr/video/film.aspx?id=2059
Pogledajte si i ovo.


Kolika snaga i volja su u tim ljudima :shock: .Iskreno,mislim da ja to ne bi mogla... :oops:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 22:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 lip 2008 06:21
Postovi: 36
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Neznam dali je ispravno reći..."Bože da je barem više ovakvih ljudi"...ali znam sigurno da je Nick Vujcic prst Božji koji nas lupka po ramenu i govori .."hej čovjeće..vjeruj...otvori oči"
Hvala ti "Nick" jer ja večeras u krevet idem sa velikim smješkom!!..."a sutra ću ovo pokazati svom prijatelju da on može pokazati svome bratu" :) :)
Hvala fighterice!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 22:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 tra 2008 14:41
Postovi: 482
Lokacija: težak put
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine.... KAKO SU VELIKA DJELA TVOJA!
Neka te hvale svi narodine, Gospode, neka te hvale....
jer velika djela učini Sveslini...

Isuse, slava ti...
Figy, tnx...

sve što mogu reći :shock: :shock: :shock: na ovo :shock:
i jedna reakcija
:twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 22:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
Zaista nevjerovatno! :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 15 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr