www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 09:06

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: pogled
PostPostano: 17 ruj 2008 20:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ruj 2008 06:37
Postovi: 97
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
dragi moji neznam kako bih to opisala,ali jako cudna stvar.evo ovako:prije par mjeseci bila sam u jednom drustvu i tako smo se poceli zezati,a bila je jedna starija osoba koja je to sve posmatrala.u tom smijehu i zafrkanciji ja sam se okrenula slucajno i pogledala u nju i vidjela da gleda u mene,ali kad sam je pogledala u meni se krv sledila i jeza me prosla kakav je to pogled bio,ja sam mislila da ce ubiti pogledom i dragi moji ja cjelu noc nisam oka sklopila koliko sam uznemirena bila. dali je moguce da pogled moze toliko osobu uznemiriti i ustrasiti?BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: pogled
PostPostano: 17 ruj 2008 20:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
bernarda napisao:
dragi moji neznam kako bih to opisala,ali jako cudna stvar.evo ovako:prije par mjeseci bila sam u jednom drustvu i tako smo se poceli zezati,a bila je jedna starija osoba koja je to sve posmatrala.u tom smijehu i zafrkanciji ja sam se okrenula slucajno i pogledala u nju i vidjela da gleda u mene,ali kad sam je pogledala u meni se krv sledila i jeza me prosla kakav je to pogled bio,ja sam mislila da ce ubiti pogledom i dragi moji ja cjelu noc nisam oka sklopila koliko sam uznemirena bila. dali je moguce da pogled moze toliko osobu uznemiriti i ustrasiti?BVB :grlim te:


..čuj..oči su ogledalo duše..
..može bit da se te oči koje su te uplašile..
.,napajaju ..s nekog zločestog..izvora..

..ti samo zazovi IME NAD IMENIMA..ISUSA NAZAREĆANINA..
..NEKA BUDE UZ TEBE..I NE BOJ SE..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 ruj 2008 21:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moć blagoslova Isusa Krista i Majke Marije...slama svaki ledeni pogled.
Bez bojazni. BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 ruj 2008 21:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
imao slicno iskustvo kod jedne mlade djevojke... jedne noci dok sam setao gradom pogledao djevojku iu oci i tad mi je toliko srce stalo da nisam ni do zraka moga doci sve dok nisam maknuo pogled tada sam dosao k sebi... nemam pojima zasto... neobicno iskustvo

BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 ruj 2008 08:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kako sam jaaako znatiženja po prirodi.../ne prirodi....

dok hodam gradom stalno gledam prolaznike u lica... u OČI....

uvijek i stalno.... sjetila sam se kako netko jednom reče, da si u Americi, ni slučajno nesmiješ gledati ljude na ulici dok hodaš u oči.... (ima svakakvih luđaka), to je malo PRE intimno ?! :shock:


a ja stalno gledam i VIDIM svakakvih pogleda... stvarno svakakvih...

od onih na koje se raznježim i samo kažem: O Bože kako si je lijepo stvorio..predivno tvoje stvorenje.... :P
...

do onih kad ti se SLEDI krv u žilama doslovno... jeza.... ..oštrina pogleda ...kao mač.... TADA samo zazovem Isusa i kažem Tebi ja pripadam, ja sam Tvoja.. Ti si moj Gospodar..... (ima mnogo onih koji zlu služe, neki svjesno a velika većina nesvjesno... )


p.s znam da nebih smjela toliko gledati u oči sve ljude.... trudit ću se...ali znatiželja...

zato seko Bernarda.. samo se predaj Isusu svom Bogu i On će te zaštiti... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 ruj 2008 09:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Elenora napisao:
kako sam jaaako znatiženja po prirodi.../ne prirodi....
dok hodam gradom stalno gledam prolaznike u lica... u OČI....
a ja stalno gledam i VIDIM svakakvih pogleda... stvarno svakakvih...
od onih na koje se raznježim i samo kažem: O Bože kako si je lijepo stvorio..predivno tvoje stvorenje.... :P
...
do onih kad ti se SLEDI krv u žilama doslovno... jeza.... ..oštrina pogleda ...kao mač.... TADA samo zazovem Isusa i kažem Tebi ja pripadam, ja sam Tvoja.. Ti si moj Gospodar..... (ima mnogo onih koji zlu služe, neki svjesno a velika većina nesvjesno... )
:grlim te:


ovako i ja, kao Eleonora,.. volim gledati, i kontemplirati cijelu kreaciju Gospodnju, tako i osobe,.. pa gledam u njima veselje, tugu, zabrinutost,.. pogled puno toga kaze,... a ja sve to, BAS SVE,.. volim Njemu prikazivati,..

i ja se susretnem sa tim pogledom, od kojeg te jeza hvata,.. neki dan, sam imala iskustvo, i cak mi je pred mnostvom ta osoba postavila pitanje,... tako da nisam mogla izbjeci odgovor,.. bilo mi je s prve nelagodno,.. u pogledu je bilo nesto,.. da me je stezalo u grlu,.. a bas je pitanje bilo upuceno DA DAM SVJEDOCANSTVO DA JE BOG TU,.. a ta osoba kaze da ne vjeruje,...
i gleda u mene i pita me,.. samo sam zamolila zastitu od Gospodina i prikazala tog covjeka,.. i odjenom mir u srcu,.. u odgovoru,. ja puna Ljubavi prema toj osobi,.. bas sam gledala tog covjeka kao osobu koja hoda u tmini, i trazi malu zraku sunca u tom mom odgovoru,.. tim mi je Ljubav u srcu vise rasla,.. samo sam se smijala u srcu, jer onaj pogled vise nije bio nelagodan, vec upitan, izgubljen,...

sjetila sam se recenice sto je nas dragi Fran neki dan napisao ovdje,. PAZI STA CES GDJE RECI,.. JER MOZDA SI JEDINA BIBLIJA STO CE NEKE OSOBE IKADA PROCITATI,...
znaci, draga sestro,.. sve prikazuj nasem Gospodinu,.. a On, koji je Svemoguci, ce sve okrenuti na dobro,.... BVB :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 ruj 2008 09:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Elenora napisao:
kako sam jaaako znatiženja po prirodi.../ne prirodi....
dok hodam gradom stalno gledam prolaznike u lica... u OČI....
uvijek i stalno.... sjetila sam se kako netko jednom reče, da si u Americi, ni slučajno nesmiješ gledati ljude na ulici dok hodaš u oči.... (ima svakakvih luđaka), to je malo PRE intimno ?! :shock:
a ja stalno gledam i VIDIM svakakvih pogleda... stvarno svakakvih...
od onih na koje se raznježim i samo kažem: O Bože kako si je lijepo stvorio..predivno tvoje stvorenje.... :P
...
do onih kad ti se SLEDI krv u žilama doslovno... jeza.... ..oštrina pogleda ...kao mač.... TADA samo zazovem Isusa i kažem Tebi ja pripadam, ja sam Tvoja.. Ti si moj Gospodar..... (ima mnogo onih koji zlu služe, neki svjesno a velika većina nesvjesno... )
p.s znam da nebih smjela toliko gledati u oči sve ljude.... trudit ću se...ali znatiželja...
zato seko Bernarda.. samo se predaj Isusu svom Bogu i On će te zaštiti... :grlim te:


I ja isto, uvijek gledam prolaznike u oči, njihove poglede, reakcije, kao i Elenora, znatiželjna sam :wink: ne mogu si pomoći, a u očima, pogledima puno toga vidim...
Blagoslivljam u sebi i Ime Isusovo zazivam, ponekad čak vidim kako im se pogled mijenja, preobražava u ljepše...
.često vidim strah, nelagodu, neku težinu, a nekima sam znala i štogod reći... :wink: onako neupadljivo, a opet možda njima poticajno ako se od jedne riječi razvije neka misao, koja često ostane nedovršena...
Ja to gledam kao bacanje sjemenki na tlo, a sad, hoće li ono opstati, ovisi o uvjetima i o tlu naravno :wink:
BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 ruj 2008 10:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
E hvala Bogu pa ja gotovo i nemam znatiželje u sebi, ponekad to graniči i s pravom nezainteresiranošću!! :shock:

:wink: :D



No, naravno kad s nekim razgovaram - gledam tu osobu u oči i tad vidim puno, puno... Nije potrebno dugo gledati da se mnogo toga iščita...

Kad prolazim gradom, većinom razmišljam o nečemu i uopće mi misli i nisu baš tamo kuda tijelo prolazi...Zadnjih godina su moje misli većinom o Bogu, o anđelima i o mojim najdražim ljudima..Većinom razmišljam o takvim stvarima..Ljude kraj kojih prolazim blagoslovim ponekad (ne sjetim se uvijek)..ali ih nikad ne gledam... Nekako mi se ne da..Baš mi je lijepa ta moja tišina i odmor kad nekud hodam..Kako sam ionako jako puno u društvu, onda barem te trenutke šetnje, hodanja, vožnje biciklom uzmem samo za sebe i nitko oko mene ne postoji...Samo ja, ja, ja, ja...He he he he :wink: :wink: :wink: šalim se, samo Bog moj i Gospodin moj, i svi oni moji ljudi na koje mislim i za koje molim...I ja! :wink:
Tako da kad me vidite ili sretnete negdje - vičite, mašite jer ja vas inače neću uočiti!!! :D :D
No, kad vas uočim - tad ću se rado utopiti u vašem lijepom pogledu!!!! :D :D :D :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 ruj 2008 10:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
http://www.tebe-trazim.com/forum/viewtopic.php?t=1377


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 ruj 2008 15:18 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 svi 2008 01:27
Postovi: 67
Lokacija: Ivanec
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kad sam sad ovo čitala...pomislila sam kakva sam ja na ulici..kakav ja imam pogled? sigurno sam i ja jednom nekome dopustila da vidi moj hladan pogled, ili u žurbi nisam stigla nekome se nasmješiti...
trudim se uvijek biti ljubazna prema drugima, i svakom čovjeku( pa da ga i prvi i zadnji put vidim) pokloniti mu osmijeh.
tako mi se jednom jedno dijete nasmijalo, i onak..slatko mi reklo bok..a ja sam ga vidjela prvi puta...rastopila sam se..to je bio tako topli pogled...
zbog takvih trenutaka vrijedi se osmjehnuti svakom čovjeku i ljubazno ga pozdraviti...

inače, kad vidim djecu uvijek ih pogledam i nasmješim im se, jer mi oni i često vrate osmijeh. kod djece mogu vidjeti samo toplinu i iskren pogled...
iz lica (očiju) možemo sve pročitati...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr