www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 20:28

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 pro 2008 00:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
htjela sam ovo podijeliti sa vama.Danas sam nakon puno puno godina susrela osobu koja baš eto, da se tako izrazim "nije sva svoja".Ta je osoba još prije desetak godina živjela na knjigama sai babe i pričala kako sam ja nju ubila u prošlome životu i kako sad to moram naplatiti u ovom.Čak je i meni dragoj osobi rekla kako je došla u iskušenje da me ubije..i kako dolazi pod moj prozor da mi utječe na san..Mogu reći da sam se poprilično uznemirila, posebno kada sam vidjela da ta osoba radi u jednoj zaštitarskoj firmi, što bi značilo posjeduje i pištolj..Ružno sam je gledala od straha koji se u meni stvorio, no opet, pitam se..čega da se bojim, Gospodin je moj uz mene..Molim vas za savijet kako se postaviti, što moliti i činiti..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 pro 2008 00:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
mary33 napisao:
htjela sam ovo podijeliti sa vama.Danas sam nakon puno puno godina susrela osobu koja baš eto, da se tako izrazim "nije sva svoja".Ta je osoba još prije desetak godina živjela na knjigama sai babe i pričala kako sam ja nju ubila u prošlome životu i kako sad to moram naplatiti u ovom.Čak je i meni dragoj osobi rekla kako je došla u iskušenje da me ubije..i kako dolazi pod moj prozor da mi utječe na san..Mogu reći da sam se poprilično uznemirila, posebno kada sam vidjela da ta osoba radi u jednoj zaštitarskoj firmi, što bi značilo posjeduje i pištolj..Ružno sam je gledala od straha koji se u meni stvorio, no opet, pitam se..čega da se bojim, Gospodin je moj uz mene..Molim vas za savijet kako se postaviti, što moliti i činiti..


..moli se..za tu osobu..
..izbjegavaj je..
..nosi "Čudotvornu medaljicu "

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 pro 2008 07:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
sve što je naggar rekao i zaštiti se krvlju Kristovom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 pro 2008 07:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:grlim te: čuvaj se i pečati sebe i sve svoje BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 pro 2008 07:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Izmoli svako jutro ovu molitvu...

U IME ISUSOVO

U IME ISUSOVO UZIMAM VLAST I VEŽEM SVE SILE I SNAGE U ZRAKU, NA ZEMLJI, U VODI, U PODZEMLJU, NA ONOM SVIJETU, U PRIRODI I U VATRI.

TI SI GOSPODIN NAD SVIM SVEMIROM, DAJEM TI SLAVU U IME TVOGA STVORENJA. U TVOJE IME VEŽEM SVE DEMONSKE SILE KOJE SU DOŠLE PROTIV NAS I NAŠIH OBITELJI I STAVLJAM SVE NAS POD ZAŠTITU TVOJE DRAGOCJENE KRVI KOJA JE PROLIVENA ZA NAS NA KRIŽU.

MARIJO, NAŠA MAJKO, TRAŽIMO TVOJU ZAŠTITU I ZAGOVOR S PRESVETIM SRCEM ISUSOVIM ZA SVE NAŠE OBITELJI. ZAOGRNI NAS SVOJIM PLAŠTEM LJUBAVI DA SE PRESTRAŠI NEPRIJATELJ.

SVETI MIHOVILE, I NAŠ ANĐELE ČUVARU, DOĐITE I BRANITE NAS I NAŠE OBITELJI U BORBI PROTIV SVEGA ZLA ŠTO OBILAZI SVIJETOM.

U IME ISUSOVO, ZAPOVIJEDAM SVIM SILAMA I SNAGAMA ZLA DA ODSTUPE ISTOGA ČASA OD NAS, OD NAŠIH DOMOVA I NAŠE ZELJE.

A MI TI ZAHVALJUJEMO, GOSPODINE ISUSE, JER SI VJERAN BOG I OSJEĆAŠ S NAMA. AMEN


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 pro 2008 13:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Javi se u prvu policijsku postaju. :|


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 pro 2008 13:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 srp 2008 10:42
Postovi: 175
Lokacija: Hercegovački krš
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Definitivno U ime Isusovo i prikaži koju misu za tu osobu i moli...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 pro 2008 19:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga Mary33 ova osoba stvarno nije pri sebi, tim više što vjeruje u reinkarnaciju i da si ju ti u nekom prošlom životu ubila. Čuvaj se te osobe tim više što ona sama kaže da te je htjela ubiti a posjeduje oružje kao zaštitarka.
Naravno moli se za nju ali ja bih na tvom mjestu obavijestila muža i pitala savjet u policiji. Ti češ ubrzo roditi bebu i nesmiješ živjeti u tom štresu. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 pro 2008 21:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 srp 2008 21:43
Postovi: 176
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Potpuno se slažem sa Speranzom. Naravno moli Boga za tu osobu jer ona očito sirota nije svoja. Tko zna kakvi se njoj filmovi vrte u glavi.
Prvenstveno ne treba dizati veliku halabuku pogotovo ako je to mala sredina u kojoj živiš, ali se svakako posavjetuj s nekim u policiji,i molim te sačuvaj svoj mir zbog sebe i bebe.
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 pro 2008 22:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
mary33 napisao:
htjela sam ovo podijeliti sa vama.Danas sam nakon puno puno godina susrela osobu koja baš eto, da se tako izrazim "nije sva svoja".Ta je osoba još prije desetak godina živjela na knjigama sai babe i pričala kako sam ja nju ubila u prošlome životu i kako sad to moram naplatiti u ovom. .


Draga mary...Znaci,ona zivi s tim da se poslje umiranja ,joj jednom dolazi na svijet...ili..sta drugo reci...Nije mi bas jasana ta recenica...
Kako si ti nju mogla ubiti drugacije..a ona jos uvjek zivi...Takodjer,vjerojatno i ona misli da si ti bila netko drugi,koja je takodjer ponovno dosal na svijet..
Ne znam zasto bi ti trebala platiti ,ljudski gledano nesto sto nisi pocinila...
Koliko si se stvarno poznavala s njom...? Zasto ,je ona dobila (neku svoju spoznaju) da moras ti naplatiti..
Citat:
Čak je i meni dragoj osobi rekla kako je došla u iskušenje da me ubije..i kako dolazi pod moj prozor da mi utječe na san..Mogu reći da sam se poprilično uznemirila, posebno kada sam vidjela da ta osoba radi u jednoj zaštitarskoj firmi, što bi značilo posjeduje i pištolj..


To je recimo bolesna osoba..po mojem misljenju...Potrebno ti je sve, sto ti moze pomoci...Ukljuci i svoju obitelj u to...Ne znam,kome bi te jos preporuclila..."da joj ti ne naskodis...(ponovno,kako kaze ona) " vec da na "mudar nacin" izbjegnes...ono sto ti ona prorice...
Budi oprezna..Ne znam,kako ona moze da utjece na tvoje snove..??
popricaj i sa svecenikom...neka te on savjetuje...



Citat:
Ružno sam je gledala od straha koji se u meni stvorio, no opet, pitam se..čega da se bojim, Gospodin je moj uz mene..Molim vas za savijet kako se postaviti, što moliti i činiti


To sto si ti nju ruzno gledala vjerojatno njoj ne znaci nista...Jer ona tebe gleda drugacije...ocima Kneza ovoga svijeta...

Staviti cemo te u Hitne Molitve...i moliti svaki dan...


Draga braco i sestre ukljucite se u ovu molitvu LANAC za Hitne Molitve...

:grlim te: Bog te blagoslovio cuvao u miru i ljubavi...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 55 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr