www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 19:59

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 19 pro 2008 23:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Puno vam svima hvala.Pokušavam se smiriti al nije baš lako.Ta je osoba ustvari jadna i izgubljena i očito svoja uvjerenja gradi na zlim temeljima, a taj isti Zli čini da tone sve dublje..Vjeruje u reinkarnaciju i ostale gluposti, a otkud joj ta bujna mašta, nemam pojma.
Interesantno je da u ove posljednje dane trudnoće i to pred Božić imam najveća iskušenja unazad nekoliko godina.No, nedam se.Gospodin je samnom preko vas i preko meni dragih ljudi.Neće dati da se išta ružno dogodi.Hvala vam za vaše savijete i molitve.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 pro 2008 11:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
kao sto su i drugi rekli probaj se smiriti i stalno ponavljati Gospodin je samnom i nemoze mi to zlo nista... jer ja sam imao slicno iskustvo... gdje mi je jedna osoba svasta stavljala oko kuce i u kucu kad je mrak bio i mi otisli spavat... fino usla kako su po ljeti na tavanu otvorena vrata balkonska i postavila mrtvu zivotnju svu izmrcvarenu a to rade sotonisti... i ja sam imao dosta problema sa time... usred noci se probudio i osjecao cudnu prisutnost... ali nestalo je kada sam kao prvo oprostio iz srca i poceo sam za nju moliti devetnicu sv. riti da se obrati i spasi tko god da je bio... i nakon toga i krunica milosrda bozanskog ne nalazimo nista vise... ja jos molim za nju... samo neka se spasi... zao mi je jako sto je zaglibila...

kreni i ti tako i naci ces mir... oprost razbija svako prokletstvo... u to sam se osobno uvjerio...

BTB :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 15 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr