www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 01:24

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 01 ožu 2009 20:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 vel 2009 10:10
Postovi: 28
Lokacija: Novi Sad
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Juce u subotu 28.II sa mojom duhovnom sestrom bila sam u RAJU.
Lokacija raja bio je franjevacki samostan u Iloku,a zasluzan za taj dozivljaj bio je fra Rozo Palic smajlic6 isti duh kao pater Zvijezdan Linic

Pater je najveca milost koju smo mogli dobiti mi u ovoj regiji, u kojoj duhovnu zabokrecinu nista nije moglo razbiti vec duzi niz godina.

Za sve one kojima Ilok nije "preko sveta"duh.obnove odrzavaju se poslednje subote u mesecu.

HALELUJA,HALELUJA SLAVA TEBI BOZE BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: emanuel
PostPostano: 05 ožu 2009 09:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 sij 2009 11:40
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
bila i slažem se sa tobom.
pater je zakon :D :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :r086: :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2009 08:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bili smo i mi u subotu kad i vi .Ja sam mislila da je svakog 28. u mijesecu. :oops: :oops: :oops: :oops: To sam i napisala morat cu ispraviti :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Pater je divan mi smo isli kod njega na razgovor i puno nam je pomogao .Uputio nas je i izmolio nad nama i oslobodio nas od mnogo zloduha. Rijesio je nas problem djavolskog uznemiravanja. Primjetila sam da su mi se prilikom pocivanja u duhu drasticno smanjile reakcije (trzaji i grcenja). Ali ih jos ima na pojedine stvari . Neznam bi li trebala otici ponovo da jos jednom izmoli. i nadam se da cu ponovo ici 28.03. samo trebam slobodan dan. Tamo je prelijepo
Pater je toliko divan . Blag. Mogu ga danima slusati :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: Jedva cekam ponovni susret. A on odrzava svaki prvi cetvrtak u mjesecu misu za ozdravljenje i polze ruke pa tko je u blizini neka ode i uvjeri se kako je divno u Iloku. Bog vas blagoslovio.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr