www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 23:23

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 134 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2009 09:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zahvaljuj Gospodinu na takvoj milosti.Mi neznamo kakve Bog ima planove sa nama.Drago mi je da ima takvih ljudi kao sto si ti.Neka cure i ostali pricaju sto hoce ali ti imaj svoje misljenje i nemoj se dati omesti.Oni misle da su sta bi rekli "face"kad imaju odnose prije braka.Nazalost danas su gore zenske nego muski.
Evo jucer samo jedan slucaj kad sam isla na misu ispred crkve se ljube i maze nemaju ni 13 godina nemam rijeci a sta da dalje pricamo.Nemoj se brinuti za cure doci ce sve u svoje vrijeme.


Evo ti jedan veliki cvijet od mene :b232:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2009 09:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi brate,

ma raduj se i zahvaljuj Gospodinu da ti je dao tu milost da budeš čist prije braka! Dali ti znaš kakav je to dar, kakvo je to blago!

Ne boj se, ne sumnjaj, GOSPODIN JE VJERAN! Zar misliš da te je zaboravio, i da ti neće poslati najbolju ženu na svijetu za tebe, posbeno izabran cvijet od Boga za tebe. Kad češ tako stupiti pred Gpspodina čist kao i tvoja supruga, pa Nebeski otac će biti presretan zbog Vas, sigurno če te obilno ngaraditi, možda djecom, možda skladim brakom, možda mirom, možda zdravljem...ali jedno je sigurno BOG JR VJERAN! Ne posustaj u vjeri, uzdaj se i moli, i Gospodin če ti dati, budi miran!

Iz mojeg iskustva, sada nakon što sam u braka ti moram reći, da je to TAKO VELIKI DAR NEBA ŠTO SI TI ČIST OSTAO DO SADA, nemoj se pokolebati!

A ta rana boli jako, kajanje zbog tog grijeha je jajo bolno! Nemoj si to natovatiti na dušu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2009 09:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 srp 2008 14:46
Postovi: 410
Lokacija: Sl.Brod-Đakovo
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i još nešto fraxy..
vidi na ovom svijetu ti proslavljaš Boga a On će tebe..
i nema više nikoga sa strane..
zato duhovno rasti i ne obaziri se na bilo čije mišljenje..
jer nekad u najtežim trenucima kad se ovdje na zemlji sve sruši onda ostaje samo gola vjera..
i više nije bitno tko je spavao a ne spavao ..
i ostaješ samo ti i Bog..nema tih cura sa strane ni hvalisavih frajera..
a i još nešto postoji velik broj dečkiju i cura koji žive čisto-
nije istina da je rijetkost..
iznenadili bi se kako ima onih koji ustraju..
ja poznam čak dečka koji je završio FER i radi u nekoj njem. firmi..
ima curu i uspješan je u životu..
ali je ostao Bogu vjeran..
znam i jednog isto koji je završio fax,dobar posao,dobro plaćen,..
i glazbom se aktivno bavi..cijelo društvo mu je zavidno na kvaliteti života..
a isto živi čisto..
i sad što mu mogu frajeri reći...pa svi su mu zavidni


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2009 09:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2007 11:04
Postovi: 149
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="Aleluja"]Dragi brate,

ma raduj se i zahvaljuj Gospodinu da ti je dao tu milost da budeš čist prije braka! Dali ti znaš kakav je to dar, kakvo je to blago!

[/quote]

joooj dragi franx nemaš pojma koliko se traže dečki poput tebe jer su rijetki hehehe i da samo znaš kako je Isus sretan zbog tebe samo ustraj u tome jer je to nešto jako divno što možeš učiniti za Gospodina, On je za tebe pripremio prekrasnu djevojku negdje, možda je još malo priprema, možda i tebe još malo priprema, možda nešto veliko želi učiniti po vama, postoji mnogo mogućnosti i dopusti Gospodinu da te iznenadi jer Njegova su iznanađenja uvijek najljepša :))))))), samo ustraj na Njegovu putu

Božji blagoslov i mir


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2009 11:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Dragi brate Fraxinus, ti si jedno divno stvorenje. A jedno isto tako divno žensko stvorenje čeka na tebe. Bog će vas već spojiti. Neka te Gospodin blagoslovi u svemu. smajlic8


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ožu 2009 12:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 pro 2008 23:16
Postovi: 264
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Fraxinus napisao:
Nešto me tišti pa ću to i napisati i objasniti. Imam ljubavne probleme i više ne znam kako dalje. Katolik sam, ozbiljno shvaćam vjeru i Božje zapovijedi, stoga nikada nisam imao spolne odnose. Imam 27 godina, vrijeme odmiče, a situacija je loša. U zadnje 4 godine, bio sam u tri kratke veze. Sve tri cure su bile vjernice, jedna radi u biskupijskom uredu, druga studira na KBF-u, treća je aktivna vjernica, no sve tri su imale spolna iskustva.

Danas većina ljudi (i mladi i stariji), smatraju da su spolni odnosi prije braka nešto normalno i prirodno, kao i korištenje kontracepcije. Ako netko osjeti spolnu privlačnost i u vezi je s osobom koju voli, upustit će se u spolni odnos i prije braka i mislit će da je to dobro i normalno.

Meni se nikada nije dogodila ljubav samo tako. Puno puta sam se krvavo trudio, a u samo malom broju situacija sam i prohodao s curom u koju sam se zaljubio. I gotovo svaki put je to izgledalo slično. U početku dosta dobro i dalje neko vrijeme. S curama sam se ljubio, ali u krevet nismo išli. Ja sam se ponašao najbolje što sam znao i umio, no veze bi potrajale par mjeseci i onda je bilo gotovo. Tužno je što je predzadnja cura par dana nakon prekida već imala avanturu s nekim drugim dečkom, a zadnja cura je tjedan dana nakon prekida, već prohodala s drugim dečkom.

Predzadnja cura je smatrala da sam čudan što ne želim imati spolne odnose. .


Ja od 16e do 29e god. u bludnosti i razuzdanosti sa mnogobrojnim zenama.Kad se osvrnem unazad..vidim samo grijeh..nikakvu duhovnu izgradnju ni djelatnost u vinogradu Bozijem.I kud god krenem duh bludnosti me zaskace..(dobra ova,dobra ona,pa mogao bi..kaze dugogodisnji saptac)..a ja mu rat objavio i u ime Krista se spasavam.A ti,ne tuguj i ne brini brate..zahvali Bogu sto te ne zavede zli od malih nogu.
I ja cekam zenu,vjernicu,ali cu na prvom dejtu reci,men' ti je do Krista prvo,ako li i tebi,popricajmo o tome.A to je li imala prije odnose ili ne,nimalo me ne zanima,niti mi je bitno,samo je bitno da smo oboje u srcu istinski obraceni,da smo otvorili vrata Isusu i sve ce bit dobro.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2009 20:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi brate... znaš kakve muke čovjekova duša prolazi dok je u grijehu BLUDA!!!

prestrašne!

kakva sam ja bila (jadna a crnimi je rekao da sam faca) , naposljetku MI JE POŠTENO NAPLATIO RAČUN kad sam mu rekla adio!!!

Kad sam u ime Krista raskinula sa tim grijehom (prije braka) došlo na naplatu sve što sam zlome služila....

i to na fizičkoj razini! HPV i operacija grlića maternice bila je naplata starih dugova! MUKA kakvu nikom nebih poželjela!
A da ti ne kažem kako crni radi duševnu štetu za cijelo to vrijeme bluda... napadi panike, anksioznost... akne... stres... svašta!

zato USTRAJ dragi brate, vidi što je bolje, to što čekaš curu za ženu koja će po Božjem odabiru biti vjerujem jedan veeeliki biser... ni ne razmišljaj o tom šugavom grijehu jer kad tad dođe NAPLATA i crni iporuči račun!


Bog te blagoslovio!!!!

p.s eh dobro ti neko reće kako se takvi ko ti traže dečki... biseri su pravi! sretna je ona kojoj te je Bog namijenio!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2009 21:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Fraxinuse kad bi znao ovo sto mi bivsi bludnici znamo, zahvaljivao bi Bogu na svemu i ne bi trazio nista vise od onoga sto imas i kako ti je sada.
Kada bi znao kakve nam se strahote grijeha bluda javljaju po glavi i lijepe za tijelo, nebi li ponovno bili onakvi kao prije, pjevao bi po cijele dane od srece sto nikada nisi imao spolne odnose sa zenama i tako sluzio zlome kao mi.
Kad bi jos znao koliko ljudi na svijetu postoji tvojih godina i u tvojim okolnostima a da nisu imali spolne odnose, znao bi koliko je posebna milost Bozja prema tebi.
Kad bi sve to znao, nikada ne bi rekao da je situacija losa.
No, kako to ne znas, zuri ti se.
Zapitaj se od koga ti dolazi ideja da je to lose ili se zapitaj sto bi ovi ljudi dali, bivsi bludnici koji smo zivjeli u opacinama i preljubu, sto bi dali samo za dio cistoce koju tebi Bog povjeri.
Blagoslovljen si od Boga neopisivo, no nemoj traziti svoje volje pa se zaprljati kao mi, da bi to shvatio.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2009 23:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 ožu 2006 23:56
Postovi: 31
Lokacija: Bjelovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Puno vam hvala na odgovorima i komentarima! :D Hvala vam na iskustvima, korisno mi je to. Želim i dalje ustrajati, jedino što mi u zadnje vrijeme nedostaje nade, no valjda će i to ići na bolje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 ožu 2009 07:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Danas je,više nego ikad,zahvaljujući medijima i tehnici,čistoća prije braka i u braku ismijavana i obezvrijeđivana.Snaga svete čistoće u vlastitom staležu(obitelj,brak,celibat)je ogromna-Gospodin nam ju je dao kao moćno oružje u borbi sa sotonom,tijelom i grijehom.Samo čisti srcem mogu imati staložene,čiste snažne osjećaje.Samo takvi mogu pravilno odlučivati,boriti se sa niskim strastima i zlim sklonostima,te zaslužiti tako vijenac života.



„Molit, i dobit ćete,
Tražite i naći ćete,
Kucajte i otvorit će vam se!“(Matej 7,7)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 134 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 71 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr