www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 20:28

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 134 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 21 lis 2013 15:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Mata napisao:
Tada sam znala da po tom pitanju treba nešto poduzeti jer jednostavno nema smisla ići iz jedne krajnosti u drugu.


Cista limunada. Imala bih i goru rijec od prenemaganja 8) Idu mi na zivce ovakvi tekstovi. Koga briga sto vas dvoje radite iza zatvorenih vrata. Hoce sutra kad budu u braku govoriti sto rade u spavacoj sobi? Pfuj, iznositi intimu urbi et orbi, bljak.

I sto joj znaci gornja recenica? Nema smisla ici iz jedne krajnosti u drugu? jel to znaci da smije imati sex npr. jednom mjesecno? Znaci nema redovite sex.odnose, zadovoljila je Boga, ali ipak ima sex pa je zdovoljila i sebe i decka. Ona nesto poduzela po tom pitanju i svi sretni, jel? :roll: Uzas. Treba je opalit po tikvi prije nego opet da slicnu izjavu u javnost.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lis 2013 17:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
a jeste se okomili na mene (brzi, pia i fran), dal sam link, na koji sam naisel, od jedne cure i njeno razmišljanje. Isto tak dal sam osvrt kak ja to vidim koju stranicu prije. Predlažem da iznesete svoje stavove ili primjere ili razmišljanja na tu temu, a ne navalili na mene ko da sam ja njezin advokat.

baš me zanima dali je francuski poljubac krajnost? tko određuje granicu? meni je smiješno kako neki ismijavaju tuđa iskustva, al iskustvo je iskustvo. ako nekome pomogne super.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lis 2013 17:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Nisam se okomila na tebe, nego na nju. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lis 2013 18:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 ruj 2013 21:21
Postovi: 210
Lokacija: OKLEN CITY
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 123 zahvala
pa.. mi možemo ovdje pisati što želimo, ali ako ja osobno ne mogu garantirati ni za samoga sebe, tada malo tko može isto... pa ljudi, čovjek se zaljubi, nađe srodnu dušu, cura/dečko je idealna, slažete se po svemu.. i jednostavna, banalna stvar.. recimo da curi fale 3 ispita do kraja faksa, i ne želi se udavati još 6 mjeseci.. i što se dogodi?.. naravno, spavaju zajedno.. i možemo mi pisati, (opet ponavljam) što želimo, čovjek trpi glad dok može.. a zalogaj je pri ruci, a glad je neizdrživa, a samo smo ljudi.. pa ja nakon 25 godina braka svoju ženu volim i više od prvog dana braka, lud sam kad je ne vidim tri dana.. dakle, ako je Petar zatajio Isusa a Juda ga i izdao, mogu i ja napraviti puno manju grešku.. s time da se neću natezati, i nikome ne odgovarati na kritike, kojih vidim ima u komentarima iznad..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lis 2013 18:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Mata napisao:
a jeste se okomili na mene (brzi, pia i fran)...

Kako gospođica Pia kaže: Nisam se okomila na tebe, nego na nju. A sad me ti Mata pitaš zake ste se okomili na tako finu divojku koja živi u čistoći sa svojim predivnim mladićem? Ne znan za Piu i Običnog, no mogu reći razloge zake san napisao da je tekst čisto prenemaganje. Kad čitam to šta piše imam dojam da je taj njezin tip još bolji od Isusa, da ima božanske atribute. Čovik bi poželio slijediti tog tipa, želija bi ga barem upoznati ako ne slijediti. Ona kao da se Bogu hvali: moj tip, moj dečko, mi smo u čistoći, mi živimo sveto, mi smo ti. Moj dečko je Ronaldno, on je taj. Srce mi govori kako moramo živit, a srce nas ne može prevariti, kaže ta prekrasna divojka iz ovde idilične bajke. Također, ovaj mladić vođen srce, grli nju, on je grli i ljubi, zamislite ljudi. Ja koji san kamenog srca san se uspija rastopiti od miline, kako li će tek drugi? Samo čekaj da joj taj predivni Ronaldić opali prva dva šamara, pa ćeš vidit kako će se priča prominiti. Samo čekaj da ih životne okolnosti razdvoje, pa ćeš vidit kako će se priča prominit.

Ako san dobro prebrojio, srce spominje 17 puta. A ja ti kažem iz iskustva:

Jr 17,9 Podmuklije od svega je srce. Jedva popravljivo, tko da ga pronikne?

Da skratimo priču, ona slavi tog tipa kojeg ima a ne Boga. I sve je dobro dok je tip kraj nje, a kad bi joj iz nekog razloga taj tip bio uskraćen, kladim se da bi se priča bitno prominila. Pa stavio san ti, ovo sve govori;


Job 1,8-11 Nato će Jahve: "Nisi li zapazio slugu moga Joba? Njemu na zemlji nema ravna. Čovjek je to neporočan i pravedan, boji se Boga i kloni zla!" A Satan odgovori Jahvi: "Zar se Job uzalud Boga boji? Zar nisi ogradio njega, kuću mu i sav posjed njegov? Blagoslovio si djelo njegovih ruku, stoka mu se namnožila po zemlji. Ali pruži jednom ruku i dirni mu u dobra: u lice će te prokleti!"


Dobro je dok je dobro Mata, a kad postane loše? Meni srce govori da bi bilo dobro valjati se sa Jelenom Rozgom, siguran san da me srce ne bi prevarilo. Pa šta bi tu bilo loše: provesti nezaboravne noći sa takvim mujcekom kao što je Jelena? Ona je prekrasna, ona je ta, ona bi me grlila i bla bla. Isto ti je slučaj ove divojke. Kladim se da ako im samo malo "zaškripi" da će prominit priču. Pitaš me zake? Zato jer očito u tom Ronaldiću kojeg ima vidi Boga. Ništa ja njoj ne virujen.


Mata napisao:
baš me zanima dali je francuski poljubac krajnost? tko određuje granicu?

Srce određuje granicu Mata, srce. Zar nisi čitao tekst koji si stavio? :roll:


Srce će znati prepoznati što je grijeh. "Divojka iz zemlje čudesa"

Mata napisao:
Misliš da bi ti da imaš super predivnu djevojku kraj sebe mogao ostati ravnodušan? bez ikakvog fizičkog kontakta?

Ne mislim, ja znam da ne bi mogao ostati kako ti kažeš: ravnodušan bez ikakvog fizičkog kontakta. I zato se ne bi prenemagao.

Mata napisao:
Predlažem da iznesete svoje stavove ili primjere ili razmišljanja na tu temu...

Moji stavovi nisu bitni, baš kao što nisu bitni stavovi te divojke i njezinog Ronaldića. Bitno je ono šta kaže Crkva.



Mata napisao:
meni je smiješno kako neki ismijavaju tuđa iskustva, al iskustvo je iskustvo. ako nekome pomogne super.

Kako neću ismijavati ove priče koje su bajka. Vjernost Kristu nije u bajkama i kućicama od čokolade, vjernost Kristu je svakodnevno slijeđenje Krista (usp. Lk 9,23), bez obzira kakve su okolnosti. Nije loše živit u čistoći, naprotiv, to bi nam svima tribalo biti vrlo važno, ako se već predstavljamo kao katolici. Ali opisivat čistoću kako je opisuje ova divojka iz zemlje čudesa, ispada naprosto smišno. Previše naivno za ovaj život Mata, previše naivno izgledaju njezine riči. Ona se klanja Ronaldiću kojeg ima, i kojeg već sutra može izgubiti, baš me zanima kakav će onda tekst napisati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lis 2013 18:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Fran26 napisao:
Čovik bi poželio slijediti tog tipa, želija bi ga barem upoznati ako ne slijediti.


Ne znam za "covika", ali ja pozelim tresnut po glavi i nju i njenog bozanstvenog tipa, i cvijeće, i zemlju cudesa u kojoj njih dvoje zive

Fran26 napisao:
Srce će znati prepoznati što je grijeh. "Divojka iz zemlje čudesa"


Ha, ma vidi molim te! Lijepo je to zamotala u ukrasni papir, i jos dodala masnicu. Eto, kao sto sam rekla, ja bih nju odvalila po tikvi i moje srce bi prepoznalo da to nije nikakav grijeh, jer je s pravom dobila po panju. Eto, koliko je vjerovati srcu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lis 2013 18:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Mata napisao:
a jeste se okomili na mene (brzi, pia i fran), dal sam link, na koji sam naisel, od jedne cure i njeno razmišljanje. Isto tak dal sam osvrt kak ja to vidim koju stranicu prije. Predlažem da iznesete svoje stavove ili primjere ili razmišljanja na tu temu, a ne navalili na mene ko da sam ja njezin advokat.

baš me zanima dali je francuski poljubac krajnost? tko određuje granicu? meni je smiješno kako neki ismijavaju tuđa iskustva, al iskustvo je iskustvo. ako nekome pomogne super.

iz cijelog teksta sam iščitao da se smatraš napadnutim..hmmmmmmmmm...zašto? :wink:

čak tvoj poziv na iznošenje stavova ništa nije drugo doli pokušaj da se makne s te (pod)teme. Iz tebi poznatog razloga ti ne odgovara da se vrtimo oko toga...

Da možda tu osobu ne poznaješ? :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lis 2013 19:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Fran i Pia :D su me toooliko nasmijali....Danima se nisam ovako od srca nasmijala kao sad kad sam pročitala Franine i Pijine komentare tog članka Djevojke iz zemlje čudesa!! :P :P :P :P :P :lol:


Pročitala sam članak. Nemam nikakav dojam...ne znam što misliti. No ja sam taj tip osobe koja vjeruje da je stvarno sve moguće.... Čula sam za neke slične situacije, jednu sličnu i proživjela...pa možda je zaista tako kako ona to opisuje??
No ne mogu uopće dublje o tome razmišljati jer me trenutno to uopće ne zanima (budući da "princa" nema na vidiku...čak niti u nadama...), ali Pia i Fran su me tako nasmijali svojom oštrinom i simpatičnim izražavanjem da sam morala to spomenuti!! Dodjeljujem vam najveću nagradu za duhovitost!! :grlim te: :grlim te:
I svim srcem se nadam da ćemo i nas troje jednog dana u blizini svoje voljene, voljene osobe razbijati glavu i srce time što raditi, kako se ponašati, što je previše..kako ovo..kako ono.... :D
E sad znamo koga pitati za savjet kad nećemo znati što se može, a što ne! Naše srce će nam sve reći!!! :D :D :D Ili možemo pitati tu djevojku!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lis 2013 19:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Fran26 napisao:
Kad čitam to šta piše imam dojam da je taj njezin tip još bolji od Isusa, da ima božanske atribute. Čovik bi poželio slijediti tog tipa, želija bi ga barem upoznati ako ne slijediti. Ona kao da se Bogu hvali: moj tip, moj dečko, mi smo u čistoći, mi živimo sveto, mi smo ti. Moj dečko je Ronaldno, on je taj. Srce mi govori kako moramo živit, a srce nas ne može prevariti, kaže ta prekrasna divojka iz ovde idilične bajke. Također, ovaj mladić vođen srce, grli nju, on je grli i ljubi, zamislite ljudi. Ja koji san kamenog srca san se uspija rastopiti od miline, kako li će tek drugi? Samo čekaj da joj taj predivni Ronaldić opali prva dva šamara, pa ćeš vidit kako će se priča prominiti. Samo čekaj da ih životne okolnosti razdvoje, pa ćeš vidit kako će se priča prominit.

Meni srce govori da bi bilo dobro valjati se sa Jelenom Rozgom, siguran san da me srce ne bi prevarilo. Pa šta bi tu bilo loše: provesti nezaboravne noći sa takvim mujcekom kao što je Jelena? Ona je prekrasna, ona je ta, ona bi me grlila i bla bla. Isto ti je slučaj ove divojke. Kladim se da ako im samo malo "zaškripi" da će prominit priču. Pitaš me zake? Zato jer očito u tom Ronaldiću kojeg ima vidi Boga. Ništa ja njoj ne virujen.


Kako neću ismijavati ove priče koje su bajka. Vjernost Kristu nije u bajkama i kućicama od čokolade, vjernost Kristu je svakodnevno slijeđenje Krista (usp. Lk 9,23), bez obzira kakve su okolnosti. Nije loše živit u čistoći, naprotiv, to bi nam svima tribalo biti vrlo važno, ako se već predstavljamo kao katolici. Ali opisivat čistoću kako je opisuje ova divojka iz zemlje čudesa, ispada naprosto smišno. Previše naivno za ovaj život Mata, previše naivno izgledaju njezine riči. Ona se klanja Ronaldiću kojeg ima, i kojeg već sutra može izgubiti, baš me zanima kakav će onda tekst napisati.


Nisam čitao tekst od cure al sam se zato dobro nasmijao na tvoj komentar. :a1490: :a1490:

P.S. Jedino šta mi nije Jelena nešto posebno. :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2013 10:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
brzi_Heinz napisao:
iz cijelog teksta sam iščitao da se smatraš napadnutim..hmmmmmmmmm...zašto? :wink:

čak tvoj poziv na iznošenje stavova ništa nije drugo doli pokušaj da se makne s te (pod)teme. Iz tebi poznatog razloga ti ne odgovara da se vrtimo oko toga...

Da možda tu osobu ne poznaješ? :wink:

ne poznajem je, samo iznosim njeno svjedocanstvo. Mislim da je tema jako zanimljiva i aktualna, i mislim da treba o tome razgovarati.
fran26 napisao:
Da skratimo priču, ona slavi tog tipa kojeg ima a ne Boga. I sve je dobro dok je tip kraj nje, a kad bi joj iz nekog razloga taj tip bio uskraćen, kladim se da bi se priča bitno prominila.

to si rekao ti, ne ja.
isto tak veliš
Citat:
Bitno je ono šta kaže Crkva.
a prije toga napišeš
Citat:
Ne mislim, ja znam da ne bi mogao ostati kako ti kažeš: ravnodušan bez ikakvog fizičkog kontakta. I zato se ne bi prenemagao.
ja iščitavam da ti jako dobro znaš kaj veli Crkva, ali to ne činiš. Zašto??? Niti se trudiš ili? I da bitan je tvoj stav! ne radi mene, nego radi tebe, jer naći češ se kad tad u takvoj situaciji ako i nisi vec.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 134 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 76 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr