www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 30 tra 2024 04:41

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 21 ožu 2009 23:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 srp 2008 21:43
Postovi: 176
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Iskren čovjek ne voli laži...
Ponekad je teško biti iskren, jer ponekad osobu i povrijediš jer ona nije svjesna svojih pogrešaka...ali ako čovjek od srca, ljudski pokuša ukazati na nešto bez muljanja mislim da je to bolji izbor nego kamuflirati istinu...
Situacije koje je naggar naveo...lagala bih kad bi rekla da se u nekima ne prepoznajem, međutim nastojim u svemu biti iskrena do kraja...to je definitivno najbolje...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 ožu 2009 02:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 lis 2008 02:25
Postovi: 34
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bog od nas trazi istinu,i ja se trudim da sam stalno iskrena prvenstveno prema sebi,pa onda prema drugima,jer mi ćesto nismo iskreni prema sebi ,a kamoli prema drugima.Ali ja sam samo covijek, gresnica i nisam savrsena,ali sto se tiće iskrenosti,tu se trudim i dosta sam iskrena.Ali me je znala moja iskrenost dosta puta kostat i opeć me.Ali eto bez obzira ja sam opet za iskrenost pa koliko me kostala,meni je jednostavno lakse zivjeti sa istinom,i samo se sa istinom mogu nosit,a sa lazima nikako.Jednostavno takva sam.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Iskrenost?
PostPostano: 13 sij 2010 23:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 ožu 2008 22:54
Postovi: 83
Lokacija: ST
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dugo sam se dvojio večeras otvoriti ovu temu prvo nisam znao gdje je smjestiti pa sam odlučio ovdje,zanima me vaše mišljenje. Hm...samo ne znam kako postaviti pravilno pitanje,da ne idem preširoko u objašnjavanje...al amo probat...samo sa pitanjem,pa ću obrazloženje drugi put dati...

Zanima me...Kako biti prema nekome biti iskren (otkriti svoje tajne iz života) kako bi poznanstvo preraslo u prijateljstvo...?

Valjda se skužili...kasan je sat...Jutro će bit pametnije...al mene ovo dugo vremena već mori...ilitiga brine....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 sij 2010 23:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Prvo nek poznanstvo preraste u prijateljstvo,a za tajne ima vremena osim ako je nešto bitno što bi moglo ugroziti prijateljstvo!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2010 00:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hmm,paa..jednostavno...biti iskren? :roll:
:D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2010 00:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
al prvo moraš steć povjerenje u osobu,da bi joj rekao životne tajne,kako kažeš...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: iskrenost
PostPostano: 14 sij 2010 08:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 pro 2009 13:08
Postovi: 234
Lokacija: cazma
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Eh, tu je potrebna mudrost, a korijen mudrosti jest ... Strah Bozji. smajlic28


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Iskrenost?
PostPostano: 14 sij 2010 08:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
slomljeno_krilo napisao:
Dugo sam se dvojio večeras otvoriti ovu temu prvo nisam znao gdje je smjestiti pa sam odlučio ovdje,zanima me vaše mišljenje. Hm...samo ne znam kako postaviti pravilno pitanje,da ne idem preširoko u objašnjavanje...al amo probat...samo sa pitanjem,pa ću obrazloženje drugi put dati...

Zanima me...Kako biti prema nekome biti iskren (otkriti svoje tajne iz života) kako bi poznanstvo preraslo u prijateljstvo...?

Valjda se skužili...kasan je sat...Jutro će bit pametnije...al mene ovo dugo vremena već mori...ilitiga brine....


Koji god način odabrao ne pouzdaj se vele u bilo kojeg čovjeka. Mi smo nestalni i promjenjivi. Ako danas pašemo nekome, sutra se tome ne moramo svidjeti. Znaš u koga se treba pouzdati, kome treba sve svoje tajne prikazati i od koga tražiti prijateljstvo beskompromisno i kome pokušati biti najbolji prijatelj. Čovjek je nestalna duha i promjenjive naravi, pa imaj i to na umu kad nekom čovjeku budeš povjeravao svoje tajne.
Hvala Bogu da je tako.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2010 09:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2008 11:36
Postovi: 170
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Otkriti životne tajne dobrom poznaniku nije preduvjet da odnos postane prijateljski. Prijateljstvo je plod ljubavi i ono treba njegovati pomalo i strpljivo. Vrijeme će ti pokazati kad i da li se uopće možeš nekom otvoriti - ali imaj na umu ovo što ti je gore Leo rekao. :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Iskrenost?
PostPostano: 14 sij 2010 10:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 pro 2009 21:43
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Leo napisao:
Koji god način odabrao ne pouzdaj se vele u bilo kojeg čovjeka. Mi smo nestalni i promjenjivi. Ako danas pašemo nekome, sutra se tome ne moramo svidjeti. Znaš u koga se treba pouzdati, kome treba sve svoje tajne prikazati i od koga tražiti prijateljstvo beskompromisno i kome pokušati biti najbolji prijatelj. Čovjek je nestalna duha i promjenjive naravi, pa imaj i to na umu kad nekom čovjeku budeš povjeravao svoje tajne.
Hvala Bogu da je tako.


Potpisujem. Od riječi do riječi.

Ali moram pitati slomljeno krilo: koje su točno prirode te tajne?

Ako je prijateljstvo s ženskom osobom u pitanju, možda je bolje da ih držiš za sebe..
Za sada...
Ustvari, drž ih za sebe! :lol:

Ako su osjećaji prema toj ženskoj osobi u pitanju, onda ne brini. Muško si i jasno ih izražavaj. Opušteno, brate... Samo ne govori "Volim te" nakon 5 dana veze, molim te - to ti je vrhunski autogol. Znam da je teško prepoznati osjećaje jer nama muškarcima to teže ide ali potrudi se da ih uspiješ prepoznati u sebi (i ne brkati izraze kao što su "draga si mi" sa izrazom "volim te" jer iako nama djeluju slično, curama to definitivno nije slično, ni blizu!) jer kada ih uspiješ prepoznati unutar sebe i budeš stajao iza njih ti si praktički uspio :D

Ali ako je prijateljstvo sa muškom osobom u pitanju: pa koji ti je klinac? Kakve tajne!? Nismo mlakonje! Osim ako si političar ili kamatar?

Eto ne zamjeri što sam ti to ovako, drugarski, objasnio!
Hajmo sad na pivu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 25 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr