www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 08:17

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 20:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 lip 2007 20:54
Postovi: 108
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ocito je da je strah pomanjkanje vjere, a to ispliva tek kada dodu kusnje. Dok je sve ok. cini mi se i vjera je jaka a onda tres...cini ti se nikada nisi nize pao, i da se nikada neces podici....znam, jednom moram umrjeti, i nije me strah, ali Oprosti Boze, bojim se kriza, patnje, one uzasne agonije koju sam gledala dok mi je sestra vegetirala....brrr...zar moram i ja tako.......


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2009 20:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
katica napisao:
nitko me nevoli :twisted:



Svi te draga vole... smajlic1 smajlic1 smajlic1

Strah koji se javlja usljed pojave takvih misli je samo znak kako mi zapravo ne verujemo u dovoljnoj mjeri .Zasto? Zato ,sto nas prislne misli tjeraju na vjerovanje,da je "zlo vece i jace,od Bozje svemoci" i njegovog milosrdja Sotona hoce da mi prisilne misli dozivljavamo kao svoje misli, kako bi nas uvukao u krivnju ,zabludu,malovjernost i ocaj i tako osudili sebe..
Strah je vjera u zlo,suprotnost onome sto nam Isus porucuje..,mislim da tu imamo svi iskustva..i mozemo posvjedocoti,kako je nuzno odbaciti takve misli, i to sto prije, i tada ces draga Katice ,vidjeti kako te svi vole...
Svojim strahom svjedocimo ,da dajemo prednost zlu i sto vise mislimo o tome, otudjujemo se od Boga..Njegove volje,i Njegovog plana.
Mi vjernici , se ne bi se smjeli bojati, niti ocajavati jer je zlo pobjedjeno jednom,je pobjedjeno zauvjek. Mozda svojim strahom vredjamo Boga, jer mu time porucujemo kako nemamo poverenja u njegovu moc i milosrdje. Prisilne misli svoj korijen imaju ,bas u ovome ,da razmisljamo o "mustri zivota,obitelji" koji su,kako sama kazes vec umrli od toga,od raka i sl...Njabolje je ako mozemo presjeci tu mustru,i dati Bogu na raspolaganje ,da ON odluci sta ce dalje uciniti..Dobro je onome tko moze ,da ignorise,i da se nasali s tim...jer ,ne odlucujemo mi,nego Gospodin, a Zli,nema sansne protiv Gospodina.
Sotona uvjek covjeka "panjka" i ima cilj proizvesti u njemu osecaj krivnje, manje vrednosti, samooptuzivanje, malovjernost,ocaj, tj. gubitak nade, Sotona napada covjekov duh, jer tek nakon sto zavlada duhom svoj utjecaj siri na psihu,tj.prisilne misli a potom i na tijelo.Mi mu to cesto i odobravamo,jer dozvoljavamo da zavlada potpuno nama,i zlim mislima.
On,radi na tome,kako bi dobio zeleno svijetlo za ulazak..? Istinitom vjerom u Boga ,dopustanjem Rijeci Bozje da se u nama utjelovi je ono istinsko sredstvo kojim potiskujemo djelovanje zloga,prisilnih misli i umisljenosti ,da ce "netko isto umrijeti od raka"Rijec Bozja , nas lijeci iznutra,a isto tako daje snagu da djelujemo i izvana..Uz pomoc Duha Sv..i Rijec Bozju ,ako se nastani u nama,da se utjelovi i tako poraste u duhu,svojom snagom biti ce na korist dobru,nama i drugima..i osloboditi ce nas,od zablude,i prisilnih misli..i bojazni,da netko morama umrijeti,samo zato sto su i drugi umrli..
U obitelj mi umiru od raka, i svaki put kad me nesto boli mislim si evo ga.
Pokusaj ako ikako mozes da ne razmisljas o tome..nego razmisljaj o tome,kako Bog za tebe ima skroz drugaciji plan,i da On trazi od tebe da ga ti "izvrsis".,a vjerujem da si i ti to voljna ,uciniti Njemu za ljubav.
Draga katice,biti ces u nasim molitvama... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2009 06:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga Katice sve stavi u Božje ruke, sebe, sve tvoje, svoje misli, svoje srce, neka bude u Božjim probodenim rukama. Sve što je u njegovim rukama postaje sveto i blagoslovljeno. Nemoj tražiti nazad i opet uzimati ono što si predala Bogu. Sunčaj se pod Božjim pogledom, kupaj se u Božjoj ljubavi. Ako ti dolaze prijeteće misli stalno ponavljaj:"Ja sam Božje dijete ljubljeno, Bog me čuva, štiti i brani"
Molim se za tebe mila i ljubim te. :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2009 07:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 vel 2009 11:04
Postovi: 107
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Katice svi su ti uputili tako utješne riječi,moli se i ne boj se.Postoje neka istraživanja koliko sami strah i tuga naude čovjeku i stvaraju u njemu neku bolest,posebno razne tumore.Po tom istraživanju veliki postotak ljudi koji su bili optimistični i vedro gledali na život,već su imali i preboljeli rak a da nisu ni znali da su ga imali.Stanice u tijelu su se same obnavljale,kao što to čine i kod bilo koje lakše bolesti.
Zato ne boj se,nađi nešto što te veseli i okupiraj se time.
Neka te naš dragi Bog blagoslovi i čuva u svakom trenutku. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 tra 2009 09:11 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 07 stu 2008 14:35
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
NE BOJ SE, JER JA SAM TE OTKUPIO,
IMENOM SAM TE ZAZVAO, TI SI MOJ.
JER DRAGOCJEN SI U MOJIM OČIMA,
VRIJEDAN SI I LJUBIM TE JA.

KAD PREKO VODE PRELAZIŠ,
NEĆE TE PREPLAVITI.
KAD KROZ VATRU PROLAZIŠ,
NEĆE TE OPEĆI.
I KADA VJETROVI NAVALE NA TE
DA TE OBORE, NEĆEŠ SE SRUŠITI
JER S TOBOM SAM JA.

Draga braćo i sestre u Kristu pozdravljam vas sve.
Dugo se nisam javljala na forumu. Za sve vas koji se bojite i imate strahove, čitajte gornje stihove. Isus je uz nas, on nas brani i štiti od svakog zla, samo mu trebamo otvoriti svoja čista srca i zazivati ga svakodnevno. Pokažite i dajte ljubav kako biste bili ljubljeni. Ja sam prije dva mjeseca izgubila ljubav svog života, oca moje djece... Preminuo je nakon gotovo dvogodišnje borbe s karcinomom. Imao je nepunih 40 godina. Bojala sam se jako što će se dogoditi i kako ću dalje, ali snagu sam pronašla u vjeri. Upoznala sam vidjelicu Gospe i on mi je pozakao put ka vjeri. Svakodnevna molitva i nedjeljna misa moja su snaga. Ja znam da je moj muž sada kod Isusa.....
Molite, molite i samo molite, čista srca i iskreno. Svi strahovi nestaju. Vjerujte.... Bog je s nama i naša draga Gospa bdije nad nama.
Ljubim vas sve


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2009 11:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga Kiki lijepo je čitati te. Blagoslovi tebe i tvoje dragi Bog. :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2009 12:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 tra 2007 11:45
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
nitko me nevoli


Slika

...ovo su samo sitne podvale onoga...koji bi i želio da nas Bog ne voli..
..i koji je bijesan što smo voljeni...pa nam slabima podriva ovakve misli...

Ja te volim...a vole te i svi oko tebe...
...pogledaj koliki su ti samo ovdje to rekli...a zamisli...koliki oko tebe osjećaju ljubav za te...a nisu ti to rekli...

...sputani smo ...i ostali smo kržljavi u izražavanju ljubavi...
..Bojimo se to izgovarati...jer se bojimo da ćemo izgledati svijetu patetični i smiješni...nedozreli...a u stvari činimo suprotno...
Da smo samo više otvoreni ....da samo možemo puštati na svijetlo ljubav koju imamo u sebi....ne bi ostajali zaključani u svojim strahovima...

Znaš i sama...da sam bila ekspert u strahu...
...i tisuću puta...čitala sam o tome...kako nema Boga tamo gdje je strah...
...tisuću svjedočanstava pročitala sam o tome...kako se drugi oslobodiše...
...a ja sam ostajala unutra...još više toneći u strah...da me ni Bog ne vidi...jer sam toliko zarobljena strahom...

Moli ...moli svakoga dana iz dubine svoje duše....da budeš Božja...
...da uspiješ zakoračiti prema Njemu....
...moli za taj korak...i NEĆE TE OSTAVITI ...VJERUJ!

Onda...kada krik nemoći zapara Njegovo srce...On će priskočiti...
Sigurna sam u to....već i sada vuče te prema toj litici...i traži da iskoračiš...naizgled u prazno...

On te čeka...i ljubi....i strpljiv je...
...i On je i u tvom strahu...
...samo traži da predaš sve...samo čeka da kažeš DA
... i patnji ako je potrebna...
..čeka te onako...kako je čekao Abrahama...da žrtvuje najdraže...da bi mu potom pokazao da je samo želio vidjeti...jeli mu On ispred svega...
..i tebe čeka da mu pokažeš....
...u dubini duše...predaj mu to...predaj mu spremnost prihvatiti sve...
...ma čak i najcrnje što te plaši...
...reci...bojim se patnje...Ti znaš koliko...ali ako je to volja Tvoja za me...
...prihvaćam...ali onda me ne napuštaj...niti trenutka...

Samo žudi da ti obujmi tvoje srce čitavo....da te potpuno posjeduje....
...vidjet ćeš....blizu si...toga praga..
...a oko tebe....sve koraci koji te podupiru...
...i na koje se umorna možeš nasloniti....
Grlim te dušo....molim za te....i vjerujem u tvoju slobodu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 tra 2009 00:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 lip 2007 20:54
Postovi: 108
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
toya :grlim te: ,naggar :grlim te: ,Roma :grlim te: ,Fran26 :grlim te: ,abandonnee :grlim te: ,xenna :grlim te: ,sydney :grlim te: ,Angel of Lord :grlim te: ,rebeka :grlim te: ,KIKI :grlim te: ,magdalena1 :grlim te: , hvala sto ste me malo zagrlili, hvala za ljubav, hvala za osjecaj da ipak nisam sama....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 tra 2009 11:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ne boj se Katice ,svi smo mi uz tebe :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 tra 2009 13:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga Katice :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 32 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr