www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 21:45

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 15 tra 2009 12:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ZA sestru nam Katicu i sve koji su depresivni...

Molitva protiv depresije
Ljubljeni Gospodine, ponekad se osjećam tako depresivno da nisam u stanju

moliti. Molim Te, oslobodi me iz ovog zatvora.
Zahvaljujem ti, Gospodine, na Tvojoj oslobađajućoj moći i u Isusovo moćno ime odbacujem od sebe zli duh depresije, mržnje, straha, samosažaljenja, nasilja, krivnje, nepraštanja, i svaku drugu negativnu silu koja mi prijeti. Sve ovo skupljam i odbacujem u ime Isusovo.
Gospodine, prekini lance koji me drže okovanim.
Isuse, vrati se sa mnom do trenutka kada me napala ova depresija i oslobodi me u korjenu ovoga zla. Izliječi sva bolna sjećanja. Ispuni me svojom ljubavlju, mirom i radošću. Obnovi u meni radost otkupljenja. Gospodine Isuse, neka me preplavi rijeka radosti.
Ja te ljubim, Isuse. Slavim Te. Pomozi mi da se prisjetim svega za što ti trebam zahvaliti.
Gospodine pomozi mi da Ti se približim i dotaknem Te. Usmjeri moj pogled na Tebe, a ne na probleme. Hvala Ti, Gospodine, što me vodiš u život.
To te molim u Isusovo ime.
Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 tra 2009 20:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
katica napisao:
Dodi u moj zivot, jer venem pod slbostima svojim Isuse....


Iz 55,10-11: Djelotvornost Riječi


Kao što daždi i sniježi s neba bez prestanka
dok se zemlja ne natopi, oplodi i ozeleni,
da bi dala sjeme sijaču i kruha za jelo,
tako se riječ koja iz mojih usta izlazi
ne vraća k meni bez ploda,
nego čini ono što sam htio i

obistinjuje ono zbog čega je poslah

Katice draga..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 tra 2009 18:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
Slika

Isuse , zahvaljujemo Ti što si sada tu,ovdje s nama .
Kažemo ti : Dobro došao. Lijepo je što postojiš i sto si s nama i s nasom dragom Katicom..
Isuse , pogledaj sada na Katicu , gdje sjedi pred tobom i Tebi vapije za oslobodjenje od straha..
Ti ju poznaješ.Želimo Isuse da je sad dotakneš i iziječiš,
da je oslobodiš i učiniš zdravom za zadatke u životu,i oslobodis straha od raka,i drugih bolesti i smrti.
Isuse Kriste prvo te molimo ozdravi sve njene uvrede koje je naslijedio od njenih predaka ,
Molim te Isuse svojom krvlju i svojim uskrsnućem raskini sve negativne utjecaje njenih predaka. Hvala ti.Iskorijeni svaku bolest , ovisnost i grijeh , dragi nas Isuse.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 tra 2009 16:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 ožu 2009 12:13
Postovi: 277
Lokacija: zagreb okolica
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Katice ja te razumijem, meni su rekli da imam zločudni tumor na jetri, ali hvala Bogu nemam sad je sve o.k. no kod mene je bilo kontra ja sam baš htjela da umrem jer u mene se uvukla i depresija koja me razdire još i sad, pa ti nemoj sebi dopustiiti da te to pogodi.
Budi jaka duhom to je sad najvažnije :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2009 18:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 lip 2007 20:54
Postovi: 108
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
eto tako, dan za danom ide i ja cekam svoj 4.5 kada cu znati vise. Do tada nastojim da se pomirim sa svim dijagnozama koje mi mogu reci(bas mi i ne uspjeva :roll: )ali iz svoje se koze ne moze...Molim za snagu da prihvatim.....eto ako me se sjetite u svojim molitvama recite ;Boze pamet joj prosvjetli.. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2009 20:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
katica napisao:
eto tako, dan za danom ide i ja cekam svoj 4.5 kada cu znati vise. Do tada nastojim da se pomirim sa svim dijagnozama koje mi mogu reci(bas mi i ne uspjeva :roll: )ali iz svoje se koze ne moze...Molim za snagu da prihvatim.....eto ako me se sjetite u svojim molitvama recite ;Boze pamet joj prosvjetli.. :grlim te:


Draga Katice,iz svoje se koze ne moze i nije ni potrebno,ali se moze promjeniti misljenje,i osloboditi se straha...Koji te prati vec duze vrijeme.

.
GOSPODE daj da mirno primim sve što mi donese današnji dan, i da se potpuno predam Tvojoj svetoj volji.


Upućuj me i pomaži svakog časa u toku ovoga dana.
Bilo kakve vijesti da dobijem, nauči me da ih primim mirno i s čvrstim uvjerenjem da sve biva po Tvojoj svetoj volji.
Upravljaj mojim mislima i osećanjima i u svim djelima i riječima.


Ne dopusti da u nepredviđenim slučajevima zaboravim da sve dolazi od Tebe.
Nauči me da se pravilno odnosim prema svojim roditeljima i svojim bližnjima, da nikog ne razgnjevim i ožalostim.
Gospode daj mi snage da podnesem zamor današnjega dana i sve što se u toku dana dogodi.

Upravljaj mojom voljom i nauči me da se molim, da vejrujem, da se nadam, da trpim, da praštam i volim.
Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2009 14:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 vel 2009 18:47
Postovi: 323
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I mene guše strahovi ponekad...pa se molim,molim,molim....recite mi da je to dovoljno, da te moje prisilne misli uistinu neće izazvati neku bolest koje se bojim...ili neko zlo....jer molim se za snagu vjere...svaki dan 100 put dnevno...:) malo ste me prepali s ovim da kako vjerujemo tako će nam biti...ja ŽELIM vjerovati da ću biti radosna, zdrava i majka svojoj djeci još duuugo, dugooo, ali strahovi jednostavno dođu.....recite mi kako da ih otjeram....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2009 20:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
Ane2707 napisao:
I mene guše strahovi ponekad...pa se molim,molim,molim....recite mi da je to dovoljno, da te moje prisilne misli uistinu neće izazvati neku bolest koje se bojim...ili neko zlo....jer molim se za snagu vjere...svaki dan 100 put dnevno...:) malo ste me prepali s ovim da kako vjerujemo tako će nam biti...ja ŽELIM vjerovati da ću biti radosna, zdrava i majka svojoj djeci još duuugo, dugooo, ali strahovi jednostavno dođu.....recite mi kako da ih otjeram....


Majko Milosti!
Ponesi danas Isusu moj strah. Ti si poznavala strah pred zadatkom koji je Bog stavio preda te i pitala si: »Kako će to biti?« Mene muče mnogi strahovi, Majko. Bojim se za svoj život, za obitelj, za radno mjesto, za pravednu plaću, za dobar glas. Bojim se, također, neuspjeha, grijeha, bolesti, smrti. Ti koja si pitala: »Kako će to biti?«, utješi moje srce da se više ne boji ničega, jer vjeruje Isusu koji je jači od svakoga straha.

Zdravo Marijo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 svi 2009 22:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 lip 2007 20:54
Postovi: 108
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
neka mi bude kako je volja tvoja..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Strah
PostPostano: 28 lip 2009 18:18 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 26 lip 2009 23:19
Postovi: 4
Lokacija: varaždin
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kada Gospodin traži od neke duše žrtvu onda treba sagnuti glavu.No Gospodar Svemira nikad od ljudi ne traži žrtvu koju oni ne mogu podnijeti.
Otac nebeski nikad ne mući svoju djecu.Kada Bog u nekoj duši vidi čežnju
za nebeskim ON toj duši poklanja patnju koju ta duša može podnijeti bez straha,depresije ili sl.Takva se žrtva trpi s ljubavlju i čežnjom.Ali crni lukavac to zna pa nameće duši patnje koje nemaju veze sa nebom.
Ponekad mi se ćini da zapravo sami ljudi zaćinju takve ideje a demon odradi ostalo.Mračnjak se hvata za najmanju negativnu misao.Ti trebaš čvrsti kontakt sa svojim svećenikom.On će te naućiti pravilno moliti i molit će sa tobom.Moraš naučiti razgovarati u molitvi i pod svaku cijenu staviti sve svoje osjećaje u ruke Božje.Upamti,ako demon svojim dahom može spržiti svemir,Gospodin jednim kretom svoje savršene volje može uništiti cijeli pakao zajedno.Jer Gospodin je oduvijek i zauvijek!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr