www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 01 lip 2024 05:11

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 16 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 10 stu 2009 22:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 lis 2009 22:26
Postovi: 75
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
radi se o spontanim pobačajima meni vrlo drage osobe,koji svetac je kompetenten za to da se tako izrazim


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 10 stu 2009 22:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
nepozvan napisao:
radi se o spontanim pobačajima meni vrlo drage osobe,koji svetac je kompetenten za to da se tako izrazim


..zavjet posta jednog dana u tjednu..
..u svetištu MARIJE BISTRICE..


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 10 stu 2009 22:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 lis 2009 22:26
Postovi: 75
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naggar napisao:
nepozvan napisao:
radi se o spontanim pobačajima meni vrlo drage osobe,koji svetac je kompetenten za to da se tako izrazim


..zavjet posta jednog dana u tjednu..
..u svetištu MARIJE BISTRICE..


zar tako jednostavno?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 10 stu 2009 22:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
a može i zakomplicirat...kako će joj svetac pomoći?oni ti nisu vjrovali u reinkarnaciju...nisu kopali dublje i saznali istinu..eh,eh sram ih bilo..
ali znaš što uputi je lipo u sai dede..pa će on čiribučiriba i evo sai bebe...možda napravi čudo pa neće ni rađat nego odmah dobit jedno gotovo... :l30:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 10 stu 2009 22:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 lis 2009 22:26
Postovi: 75
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
anapaula napisao:
a može i zakomplicirat...kako će joj svetac pomoći?oni ti nisu vjrovali u reinkarnaciju...nisu kopali dublje i saznali istinu..eh,eh sram ih bilo..
ali znaš što uputi je lipo u sai dede..pa će on čiribučiriba i evo bebe...možda napravi čudo pa neće ni rađat nego odmah dobit jedno gotovo... :l30:


ti to nemozes znati,a i sve zlobniji ste na ovom forumu,ovo nijr temaa za salu.a sve je moguće.odoh tamo gdje pripadam i što jesam.ovaj forum ima samo krinku čini se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 stu 2009 09:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2007 20:16
Postovi: 237
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
nema ti sveca baš u tom smislu.Preporuka je voditi vjerski život u pravom smislu riječi, odlaziti na sv.misu, na ispovijed, primati sv.pričest.truditi se da budemo što bolji ljudi...možeš se za zagovor utjecati Mariji, sv.Ani, sv.Elizabeti, sv.Ani..moliti za svoje obiteljsko stablo..ima tu puno stvari.Biti otvorena srca..ja sam bila u istoj koži, govorim iz iskustva.Obećala sam Mariji da će ta djeca ako se ikada rode biti njoj posvećena, da ću ih odgajati u vjeri..krenuli smo sa katoličkim vrtićem i srce mi pleše od radosti kada se malecka vrati iz vrtića i pjeva:"jer velik si,činiš djela velika...nitko nije kao ti Isuse.." kada prisustvujemo svetoj misi sa vrtićkom djecom..ježim se od divote..zahvaljujem Isusu na tom daru! Moja su djeca meni poklonjena, jer po našim problemima koje smo imali, nikada nismo trebali ostati trudni.Zamisli, danas imamo prekrasne dvoje djece.Slava Isusu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 stu 2009 10:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Takav je problem i kod mene, doktori kažu nije dobro..umjetna oplodnja...ali dok ima vjere ima i načina :lol:

nego, dragi nepozvani sveci ti nisu kao "Deus ex machina", moraš voditi posvećen život, truditi se, jer ipak Bog vidi srce, a sveci su tu da nam na tom putu pomažu, da nas zagovaraju, kao prijatelji nebeski, kao starija braća, ali na nama je da u srcu se promijenimo, u biti niti to, nego da u srcu donesemo odluku da se želimo predati potpuno Bogu. Pobačaj je ozbiljna stvar, bilo spontani ili namjerni (ovo zadnje je naravno puno gore). Imam prijateljicu koja je 3 puta izgubila dijete, to ju je tako blizu Bogu dovelu, kroz taj bol gubitka, očistila je svoje srce. A da ne izgubi razum puno je molila, utjecala se bl. Djevici Mariji, ona je nekako prva i najbliža...kako da kažem, ništa nebi i krivo napravio da se moliš izravno Bogu, ali nekako kad se moliš Mariji kao da brže dođeš do Boga...to je bio moj osječaj..kad sam počela moliti krunicu to me katapultiralo milje bliže Bogu...tako i ostlaim svecima kojima sam se obračala...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 stu 2009 14:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
mozda bi bilo najbolje da procitas svjedocanstva zive vjere mnogih clanova sa foruma... MOLITE I DAT CE VAM SE,.. A KAD MOLITE NESTO U MOG OCA, VJERUJTE DA STE VEC PRIMILI,...
a da bi sve to bilo tako,.. potrebna je VJERA,... jer sumnja ne pomaze,..

VJERA JE JAMSTVO ZA ONO CEMU SE NADAMO,.. DOKAZ ZA ONE STVARNOSTI KOJE NE VIDIMO. HEB. 11.1

Molitva u Isusovo ime poučava se u Ivanu 14,13-14: “I što god zamolite u moje ime, učinit ću, da se proslavi Otac u Sinu. Ma što me zamolili u moje ime, ja ću to učiniti.” Neki pogrešno primjenjuju ovaj stih tako što vjeruju da riječi “u Isusovo ime” na kraju molitve primoravaju Boga da uvijek usliša ono što je zatraženo. Kada se koriste na taj način, u suštini se riječi “u Isusovo ime” koriste kao čarobna formula. Međutim, to je posve protivno Bibliji!

Moliti u Isusovo ime znači moliti s njegovim autoritetom i tražiti od Boga Oca da usliša našu molitvu zato što dolazimo u ime njegova Sina Isusa. Moliti u Isusovo ime znači isto što i moliti po Božjoj volji: „Ovo je sinovsko pouzdanje koje imamo u nj da nas uslišava ako što molimo po njegovoj volji. A ako znamo da nas uslišava što god ga molimo, znamo da već posjedujemo ono što smo ga molili“ (1. Ivanova 5,14-15). Moliti u Isusovo ime znači moliti za ono što će uzvisiti i proslaviti Isusa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 11 stu 2009 14:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
nepozvan napisao:

ti to nemozes znati,a i sve zlobniji ste na ovom forumu,ovo nijr temaa za salu.a sve je moguće.odoh tamo gdje pripadam i što jesam.ovaj forum ima samo krinku čini se.


pretpostavljam da je odgovor bio povezan sa tvojim predhodnim tekstovima,..

naravno da tema nije za salu,.. kao NI JEDNA DRUGA GDJE SU VJERSKA ISKUSTVA ovdje na forumu,.. ima poseban dio za sale i viceve,..

a mozda je bas potrebno da se probudis, trznes,.. i mozda se bas dogodi cudo kod te tebi drage osobe,.. bi li onda to pomoglo tvojoj vjeri??? trebas dokaze,.. trazi ih u Isusa,.. On ih daje onima kojima su potrebni,..

a isto tako je rekao "BLAZENI KOJI POVJERUJU A NE VIDJESE!"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 12 stu 2009 19:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
sveti Dominik Savio, zagovrnik i zaštitnik trudnica, rekli mi moji salezijanci..


Bozji Vam blagoslov!


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 16 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr