www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 22:15

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 09 stu 2007 12:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2007 12:30
Postovi: 149
Lokacija: Na uskoj i trnovitoj stazi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Aleluja napisao:
i daj si zamisli kako je to ubiti veselo da je Sotona i kada te napada u biti izgubio, jer je primoran gledati kako cim te on vise napada to si ti jaca u Kristu jer sve predajes Njemu na Njegovu slavu i za spas dusa.... svaka bolna rijec se pretvara u cvijece mariji, svaka uvreda je mirisno ulje Isusu na Njegove svete rane...


Super si to primjetila i to je naravno istina.
Što te više napada to više jačaš u vjeri.
Napada te jer vidi da te gubi.
Jer ti pripadas Isusu.

Slava Bogu na visini,
Slava Bogu Svetomu,
Slava Jaganjcu. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 stu 2007 12:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Hvala vam, dragi moji... Sve je lako kad sam u blizini tako dragih ljudi kao što ste vi... O, kako se prepoznaju i vole isti duhovi, tj. isti DUH... :grlim te:

Ah, ne znam... unatoč mojoj rječitosti i ljubavi prema ljdima, ne znam kako sastaviti sljedeće pismo... S toliko je bola završila da bih bila nečovjek kad bih joj uskratila odgovor...
Molit ću Sv. Duha da me nadahne da napišem nešto jasno i kratko, nešto što odiše ljubavlju.
Uh, kako je život ponekad težak...

U pravu ste, to nisam sama primijetila: usitinu, što netko jače napada moju vjeru i što me više želi uvući u svoje krivovjerje, ja sve više ljubim Isusa i najradije bih se rasplakala od žalosti i boli... Kako me On to privuče u svoj zagrljaj, ponekad se i sama sebi čudim odakle mi takva gorljivost, odakle takva iznimna odbojnost (baš kao da me ujeda 100 škorpiona) naspram nauka Jehovinih svjedoka...
Znate, ne sviđa mi se baš ta bol i ta odbojnost, kad bih barem i to nekako mogla na miran način podnijeti...

Hvala vam, predragi moji! Volim vas! :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 stu 2007 14:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga Eli jedna moja draga prijateljica iz Bologne ima mamu koja je godinama u sekti Jehovinih svjedoka. Prije nego je ušla u sektu bila je u komunističkoj partiji i smatrala se je ateistkinjom. Otac moje prijateljice je katolik. Stanuju u istoj zgradi, majka je na drugom katu a prijateljica sa mužem na trećem pa se dnevno posjećuju a i ja sam ju upoznala. Moja prijateljica je prof. filozofije a kasnije je diplomirala i teologiju a njezin muž je djakon. Vole majku i mole za nju i to je sve. Majka se ne mješa u njihov život. Po tvom pisanju vidim da majka tvog ex dečka smatra da ti nemaš tako jaku i čvrstu vjeru i ne popušta jer te želi obrlatiti. Ti si sve pokušala sa njom a ona ti na kraju ostavlja nelagodnost , bol i hladnoću. Osuđujete da ne poznaješ SP to jest omalovažavate. Najbolje što možeš učiniti je prekinuti definitivno odnose sa tom gospođom jer sa njom nemaš više ništa zajedničko. Moglo je ostati jedno lijepo prijateljstvo ali prijatelji se poštuju i ne nameću svoja uvjerenja drugome. Iako bolno za tebe ipak ostaje jedno životno iskustvo na kojem se uči. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 stu 2007 14:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Draga Speranza,

hvala ti :grlim te: na pomoći i prekrasnim riječima.
Razmislit ću još dobro o svemu, o tome kako postupiti. Sad me već napušta gorčina i ljutnja, opet sam gotovo mirna.

Sve vas jako volim!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ožu 2008 13:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Citat:
neznam zasto si se dotaknula sekti, ali sto znaci sekta, sto znaci rijec sekta?


Evo Janko za tebe,pa procitaj...od pocetka...!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 svi 2009 20:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Ispovijest bivše članice sekte: S 18 godina morala sam se udati za 50-godišnjeg muškarca
London, 12.04.2008., 12:40 | Daily Mail
Carolyn Jessop, bivša pripadnica teksaške poligamijske sekte Fundamentalističke crkve Isusa Krista svetaca Posljednjeg dana, detaljno je ispričala šokantne trenutke svog života u sekti. S 18 godina udala se za 50-godišnjeg muškarca kojeg je 17 godina dijelila s još pet njegovih žena.


Slika



http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/ispovi ... karca.html

'Samo nekolicina odvedenih znala je svoje puno ime i prezime, datum rođenja ili tko je njihova prava majka. Neke su pretučene tako jako da su im slomljene kosti. Čak se od 12-godišnjih djevojčica očekivalo da imaju spolni odnos s mnogo starijim muškarcima', objasnila je Carolyn.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 53 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr