www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2018 04:49

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2008 14:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodnje je to djelo!
Kakvo čudo u očima našim! :D

Raduju se koji znaju...
DAN DOLAZI !!!

Vrh
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2008 17:42 
Odsutan

Uvijek me ta "čudesa" iznenade :shock:

Gospodin svojih ne ostavlja i ne zaboravlja!

Ksenija, tvoje me svjedočanstvo ponukalo da malo razmislim o sv. Josipu, s obzirom da se njemu nisam nikada molila. Nadam se da ću i ja postati štovateljica sv. Josipa.

U tebe se naši očevi uzdaše,
uzdaše se, i ti ih izbavi;
k tebi su vikali i spasavali se,
u tebe se uzdali, i postidjeli se nisu.
Ps 22,5

:D :D

Vrh
Citiraj  
 Naslov: Vikica hvala!
PostPostano: 14 sij 2008 20:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Vikica, hvala ti na molitvi i na savjetu. Namjera mi je i bila kombinirati krunicu sa devetnicom, ali i sa još nekim molitvama sv.Josipu! Hvala još jednom!

Vrh
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2008 21:48 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Dragi moji, sto ste me obradovali vasoj vjernosti svetome Josipu. Ma, ja sam vam zivi primjer da ovaj divni svetac brine za sve one koji mu se obrate.
Evo, ako hocete, jos jedno svjedocanstvo uslisanja molitve sv. Josipu, a sve na vecu slavu Bozju: na poslu sam imala problema, ponajvise s kolegama, zli mi je podmetao zamke kud god je stigao, i bas kada sam vec skoro odustala, stisla me neka tjeskoba, otisla sam u obliznju crkvu u pauzi s posla, i ja onako zarko, od srca, kazem: "Sveti Josipe, uzore i zastitnice nas radnika, daj, molim te, nadji mi posao koji ce mi pristajati, s kojim cu biti radosna i gdje cu sve svoje talente moci upotrijebiti braci na korist! Ja ovako ne mogu dalje, ti si mudriji od mene, neka mene moja pamet ne vodi, vodi me ti, sveti Josipe, ako je volja Bozja."
To je bila strelovita molitvica.
I, zamislite, za neka 2, do 3 tjedna, dobijem ("iz vedra Neba" :D ) poziv da dodjem na razgovor za posao. Cak im nisam niti poslala zivotopis, nego je sve nekako islo bas cudnovato, ne znam niti tocno kako su ti ljudi tamo culi za mene, i tako me to jos malo zbunjuje, ali sam sretna i presretna sto sam dobila posao,i to bas onaj koji sam htjela, i to bas u onom poduzecu gdje sam htjela raditi. Bas me nekako srce tamo vuklo. I tako je to nekako sve brzo i lako proslo, i, eto, od ponedjeljka pocinjem raditi novi posao... koji mi je sveti Josip pronasao. Ne mozes imati jace "veze" za dobiti posao od ove-Josipove :D :wink: :b112:
Ne zanimaju mene niti toliko "rezultati" molitve, koliko spremnost Ljubavi Bozje da nas stiti i cuva na ovome zemaljskome putu do Njega, preko svojih vjernih svetaca koji vec gledaju Lice Njegovo. A, imam jos puno toga za pisati, bilo je jos ovakvih malih cudesa bas puno u mojemu zivotu. Pisat cu jos... samo se vi molite ovome svecu i povjeravajte mu svoje svakodnevne brige i probleme, ta njemu je i Bog svoga preljubljenoga Sina povjerio!
Bog vas blagoslovio!

Vrh
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2008 22:04 
Odsutan

je, ovo si divno rekla da je njemu i Bog svog sina povjerio.U knjijžici koju imam-"30dana u čast sv.Josipa" stoji da nema te molitve koja nije bila uslišana.To je divan svetac obitelji, zaštitnik radnika.Ja mu se i za sve ostalo utječem!!

Vrh
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2008 22:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Slika Slika

Vrh
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 sij 2008 16:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Zahvaljeno je: 16 zahvala
Vjeroispovjest: katolikinja
ZAZOVIMO SVETOG JOSIPA,NASEG GLAVNOG ZASTITNIKA..

Sveti Josipe,najveci Zastitnice Crkve,zastiti Svetog Oca,njegove biskupe i svecenike i cijelu Scetu Crkvu; ocuvaj ih u pravoj vjeri i jedinstvu!
Sveti Josipe,Ti ocinski Zastitnice nasih obitelji,daruj nam uzajamnu ljubav
i mir u nasem domu;pomozi nam u svim nasim nevoljama,strahovima i brigama,kao i u odgoju nase djece.

Sveti Josipe,Strahu bijesnih duhova,zabrani im pristup u nase obitelji i ne dopusti da ijedna dusa onih koji nam pripadaju,bude izgubljena zauvjek.

Sveti Josipe,Uzoru i Zastitnice hodocasnika,zrtvujucih i pokornickih dusa i svi koji sluze Ruzi Otajstvenoj,spasi njihove obitelji od svih opasnosti i nevolja Ovoga svijeta;pomozi im i moli za njih.

Sveti Josipe,Ti Zastitnice djevica i udovica i mudrih zena,pomozi im u svim potrebama tijela i duse..

Sveti Josipe,Ti zastitnice umirucih,izmoli danas svim umirucima a takodjer i nama,sretan cas smrti..

Sveti Josipe,Zagovornice dusa u cistilistu,jacaj ih u njihovim nevoljama i dovedi ih do skorog gledanja Boga..

Sveti Josipe,mi Te molimo,budi Ti nas Otac i Zastitnik,Voditelj i Pomocnik,da bi mi svi u svakodnevnoj borbi protiv prodorne snage zla ostali cvrsti i dospjeli u Nebesku Domovinu..

SVETI JOSIPE..ljubavlju bogati Zastitnice i Hranitelju Isusov,
zastiti ga od primanja Svete Pricesti na ruku,a u svim Tebernakulima svijeta,od ruku neprijatelja...
SVETI JOSIPE, cija snaga savladava sve nase nevolje,jer Ti doista znas uciniti ono sto izgleda nemoguce,pogledaj svojim Ocinskim ocima na potrebe Tvoje djece..Amen..

Vrh
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 sij 2008 16:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Status: U braku
mary33 napisao:
je, ovo si divno rekla da je njemu i Bog svog sina povjerio.U knjijžici koju imam-"30dana u čast sv.Josipa" stoji da nema te molitve koja nije bila uslišana.To je divan svetac obitelji, zaštitnik radnika.Ja mu se i za sve ostalo utječem!!

Evo ja ću samo još jedanput potvrditi što mary33 veli... Irena je bila trudna već 7 mjeseci, ja sam bio bez posla i molio sam sv.Josipu da blagoslovi naše materijalno stanje da možemo dočekati ovo dijete maleno i da mu možemo priuštiti sve što treba. Dan nakon što sam završio molitve dobio sam poziv na razgovor.
Posao bolji nisam mogao poželjeti.

Hvala ti i slava sv. Josipe !

U grudi, štono stvori ih.

Vrh
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 sij 2008 16:12 
Odsutan

Sv. Josip velik je svetac i drago mi je što nas ima puno koji mu se molimo..Probajte, vaše molitve neće ostati neuslišane.Ta nije dragi Bog tek tako njemu povjerio svoga sina!!!

Vrh
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 sij 2008 16:18 
Odsutan

chizzo napisao:
mary33 napisao:

Evo ja ću samo još jedanput potvrditi što mary33 veli... Irena je bila trudna već 7 mjeseci, ja sam bio bez posla i molio sam sv.Josipu da blagoslovi naše materijalno stanje da možemo dočekati ovo dijete maleno i da mu možemo priuštiti sve što treba. Dan nakon što sam završio molitve dobio sam poziv na razgovor.
Posao bolji nisam mogao poželjeti.

Hvala ti i slava sv. Josipe !

Cestitam!

Raduju se koji znaju...
DAN DOLAZI !!!

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]