www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 stu 2017 06:50

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 23 vel 2017 20:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 51 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
Ahaha, iako mislim da to ne možete znati (što je i normalno), jer me definitivno ne poznajete - zahvalit ću na lijepim riječima 8)
Znate, nemam vam ja neka velika očekivanja od sebe, napisala sam negdje već da sam čudna, a (nekada) i luda ka' kupus. :a1163:

Bog i ja imamo poseban odnos i to je sve. :D
Istina, molim svaki dan i za moj "duhovni život" su mi klanjanja jako bitna i obilje milosti dobivam (no, ne bih sad na dugo i na široko, iskreno - nije mi ugodno tipkat iako se "skrivam" iza Belive).
Što se tiče leta moje duše smajlic4 ne znam što reći... Moj "poziv" ide u smjeru obitelji, i onda samim tim i te svoje (valjda) dobre karakteristike i milosti koje mi je Bog dao svim srcem želim iskoristiti kako bih tu mogla "dati sebe".
Isto tako, puno puta život mi je pokazao da čovjek planira, a Bog se smije - ali lagala bih kad bih rekla da tome ne težim jednog dana.
Ovo malo teološkog znanja što imam sam u kratko vrijeme spoznala, ali definitivno se više intuitivno oslanjam na Boga i dosta dugo (a sad kad i ovo "dugo" pišem pitam se što je dugo jer definitivno naše vrijeme nije i Božje vrijeme i sve je to relativno), no eto, ja ću reći da mi je dugo trebalo da sve kockice duhovno posložim. Imala sam faze kad sam bila i ljuta na Boga, i izgubljena i trebalo me prodrmati da se suočim sama sa sobom, posložim prioritete... oduvijek sam znala više-manje što želim (neke temeljne kršćanske vrijednosti su uvijek tu) i nije se to puno ni danas promijenilo, ali opet onako kako sam prije sve to percipirala i kako sada percipiram - uvelike se razlikuje i vjerujem da je tu Bog već učinio svoje. :b112:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 23 vel 2017 21:01 
Odsutan

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Status: U braku
Samo primjecujem iz nekih tvojih recenica taj potencijal.Naravno da te ne poznam.
Znam da nije tema pa da je ne zachetam
Hrabro :b112:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2017 13:05 
Odsutan

Zahvaljeno je: 8 zahvala
Vjeroispovjest: rk
Još da dana molitve svetom Josipu. I čini mi se opetovano bez uslišanja

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2017 19:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 126 zahvala
Zahvaljeno je: 50 zahvala
O, da bi se molba moja uslišala, da mi Bog ispuni ono čem se nadam! O, kada bi me Bog uništiti htio, kada bi mahnuo rukom da me satre! Za mene bi prava utjeha to bila, klicati bih mog'o u mukama teškim što se ne protivljah odluci Svetoga. Zar snage imam da mogu čekati? Radi kakve svrhe da ja duže živim?

They don't come out(words) smooth and in conjunction with your brain the way normal people's words do; they come out in chunks as if from a crushed-ice dispenser; you stumble on them as they gather behind your lower lip. So you just keep quiet.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2017 19:17 
Odsutan

Psalam 13,2 Ta dokle, Jahve, dokle ćeš me zaboravljati? Dokle ćeš skrivati lice od mene?
Psalam 13,3 Dokle ću nositi bol u duši; tugu u srcu obdan i obnoć? Dokle će se dušmanin dizat` na me?
Psalam 13,4 Pogledaj, usliši, Jahve, Bože moj! Prosvijetli mi oči da ne zaspim nasmrt,
Psalam 13,5 nek` ne kaže dušmanin: "Nadjačah njega!" Nek` ne kliču protivnici ako posrnem!
Psalam 13,6 Ja se u tvoju dobrotu uzdam, nek` mi se srce raduje spasenju tvome! Pjevat ću Jahvi koji mi učini dobro, pjevat ću imenu Jahve Svevišnjeg!

:b130:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2017 19:31 
Odsutan

Podijelio: 126 zahvala
Zahvaljeno je: 50 zahvala
Belive napisao:
Psalam 13,2 Ta dokle, Jahve, dokle ćeš me zaboravljati? Dokle ćeš skrivati lice od mene?
Psalam 13,3 Dokle ću nositi bol u duši; tugu u srcu obdan i obnoć? Dokle će se dušmanin dizat` na me?
Psalam 13,4 Pogledaj, usliši, Jahve, Bože moj! Prosvijetli mi oči da ne zaspim nasmrt,
Psalam 13,5 nek` ne kaže dušmanin: "Nadjačah njega!" Nek` ne kliču protivnici ako posrnem!
Psalam 13,6 Ja se u tvoju dobrotu uzdam, nek` mi se srce raduje spasenju tvome! Pjevat ću Jahvi koji mi učini dobro, pjevat ću imenu Jahve Svevišnjeg!

Mislim da falivaš poantu. Job i David, tko je povezaniji s ovom pričom? Znaš, kontekst pisanja, ovo ono. Dapače, Davidu kasnije nije baš bilo lipo, ha? LOL

They don't come out(words) smooth and in conjunction with your brain the way normal people's words do; they come out in chunks as if from a crushed-ice dispenser; you stumble on them as they gather behind your lower lip. So you just keep quiet.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 02 tra 2017 19:34 
Odsutan

dujam napisao:
Belive napisao:

Mislim da falivaš poantu. Job i David, tko je povezaniji s ovom pričom? Znaš, kontekst pisanja, ovo ono. Dapače, Davidu kasnije nije baš bilo lipo, ha? LOL

A znam. Shvati, radi ravnoteze u svemiru nekad jednostavno moram prosut neku glupost. :P

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 07 tra 2017 11:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 7 zahvala
Vjeroispovjest: RKT
http://www.medjugorje-info.com/hr/svjed ... -sv-josipa

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 08 tra 2017 18:59 
Odsutan

Vjeroispovjest: rk
ella napisao:
http://www.medjugorje-info.com/hr/svjedocanstva/svjedocanstvo-o-zagovoru-sv-josipa

Super. Ja ne mogu potvrditi

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2017 14:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Zahvaljeno je: 0 zahvala
Status: U vezi
Ne mogu se sastaviti sa životom. Već poprilično dugo. Ništa ne pomaže. Inspirirana ovim vašim postovima i svjedočanstvima obratit ću se sv. Josipu. :a1250:

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]