www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 sij 2018 22:59

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 152 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 24 sij 2008 08:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 107 zahvala
Zahvaljeno je: 108 zahvala
Vjeroispovjest: Rimokatolička
Status: U braku
Molitva Sv. Josipu za naše obitelji

TEBE, SVETI JOSIPE, GLAVARU SLAVNE OBITELJI
NEKA ČASTE I SLAVE SVE NAŠE OBITELJI.
SVE NJIH PREPORUČUJEMO TVOJOJ LJUBAVI
U KOJOJ IMA MJESTA ZA SVE:
NEKA U NJIMA PO TVOM ZAGOVORU,
CVATE PRAVA VJERA I NASTOJANJE
DA ŠTO SAVRŠENIJE ODRAZE SVETU TVOJU OBITELJ
NEKA BUDU RASADNICI ŽIVOTA U KOJIMA ĆE CVASTI
I DUHOVNA ZVANJA NA DOBROBIT KRALJEVSTVA BOŽJEGA
NA ZEMLJI--SVETI JOSIPE, USLIŠI NAS..

dragocjena si u Mojim očima i Ja te ljubim..DOĐI
ŽIVIO PAPA FRANJO

Vrh
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 vel 2010 21:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vidim da tema vec dugo nije aktivna, ali zelim svjedociti o uslisanju po zagovoru sv. Josipa. Bila sam nezaposlena par godina i vec sam bila pomalo ocajna i palo mi na pamet da bih se mogla moliti sv. Josipu posto je on zastitnik radnika. Izmolila sam devetnicu i nakon 3 mjeseca dobila stalno zaposlenje na neobican nacin. Naime, nazvala me jedna osoba s kojom se nisam bila cula ni vidjela 2 godine i pitala me da li bih htjela raditi kod njenog prijatelja, kao bas mu treba osoba mog zanimanja. Inace, dok sam molila devetnicu opisala sam kakav bih posao voljela raditi i upravo takav sam dobila! :D

Hvala sv. Josipu!

P.S. Sad sam trenutno nezaposlena, ali sam uvjerena u zagovor sv. Josipa i skoro zaposlenje.

Vrh
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 ožu 2010 18:16 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

dragi moji prijatelji!! nalazim se u vrlo nezgodnoj situaciji i sad čitam vaša svjedočanstva i od ovog trena ću se moliti svetom josipu...inaće se molim sv. anti i sv. judi tadeju i blaženom alojziju stepincu......imam 27 godina i nisam u braku, ali bi stvarno htjela imati svoju obitelj. bila sam u vezi godinu i sedam mjeseci i dečko me ostavio....shvatila sam da ga neizmjerno volim i da bi baš s njim htjela imati svoju obitelj. on je katolik ali i nije baš neki vjernik. prije 9 godina mu je mama umrla i od tada nije išao ni u crkvu, ni na svete mise, ni na ispovijed.....kako smo poćeli hodati, ja sam ga malo po malo vodila u crkvu i nagovorila ga da se ispovijedi i pričesti...to je stvarno izvrstan osjećaj....približila sam još jednu odlutalau dušu bogu. išli smo svaku nedjelju zajedno na sv. misu i bilo nam je super. on je iz obitelji u kojoj se bog baš nema boga, brat mu je upao u drogu i loše društvo - sad se kao izliječio a sestra je ostala trudna prije braka i rodila a da se nije vjenčala...tek nakon godinu dana se vjenčala u crkvi i krstila dijete jer ju je otac nagovorio.....i dan danas ne idu u crkvu. dečka svog (franju) sam malo po malo približavala bogu i našla sam se s njim i htjela bi s njim osnovati svoju obitelj, ali me one više ne voli......ostavio me i ne želi više biti samnom, ne želi me više ni vidjeti.....jako sam žalosna radi tog i stalno se molim dragom isusu da mi ga vrati, da mu pošalje duha svetoga i duha ljubavi...da zajedno možemo osnovati našu obitelj i služiti bogu na čast i slavu.....prvo sam mislila da je to samo neka opsesivna zaljubljenost, ali sam shvatila da nije.....imam osjećaj da je bog baš mene odabrao da mu pomognem vratit franju na pravi put.....dragi moji, hoće li sveti josip uslišati i moje molitve?

Vrh
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 ožu 2010 20:47 
Odsutan

Podijelio: 9 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Vjeroispovjest: rkc
Status: U braku
nikolina22 napisao:
dragi moji prijatelji!! nalazim se u vrlo nezgodnoj situaciji i sad čitam vaša svjedočanstva i od ovog trena ću se moliti svetom josipu...inaće se molim sv. anti i sv. judi tadeju i blaženom alojziju stepincu......imam 27 godina i nisam u braku, ali bi stvarno htjela imati svoju obitelj. bila sam u vezi godinu i sedam mjeseci i dečko me ostavio....shvatila sam da ga neizmjerno volim i da bi baš s njim htjela imati svoju obitelj. on je katolik ali i nije baš neki vjernik. prije 9 godina mu je mama umrla i od tada nije išao ni u crkvu, ni na svete mise, ni na ispovijed.....kako smo poćeli hodati, ja sam ga malo po malo vodila u crkvu i nagovorila ga da se ispovijedi i pričesti...to je stvarno izvrstan osjećaj....približila sam još jednu odlutalau dušu Bogu. išli smo svaku nedjelju zajedno na sv. misu i bilo nam je super. on je iz obitelji u kojoj se Bog baš nema Boga, brat mu je upao u drogu i loše društvo - sad se kao izliječio a sestra je ostala trudna prije braka i rodila a da se nije vjenčala...tek nakon godinu dana se vjenčala u crkvi i krstila dijete jer ju je otac nagovorio.....i dan danas ne idu u crkvu. dečka svog (franju) sam malo po malo približavala Bogu i našla sam se s njim i htjela bi s njim osnovati svoju obitelj, ali me one više ne voli......ostavio me i ne želi više biti samnom, ne želi me više ni vidjeti.....jako sam žalosna radi tog i stalno se molim dragom isusu da mi ga vrati, da mu pošalje duha svetoga i duha ljubavi...da zajedno možemo osnovati našu obitelj i služiti Bogu na čast i slavu.....prvo sam mislila da je to samo neka opsesivna zaljubljenost, ali sam shvatila da nije.....imam osjećaj da je Bog baš mene odabrao da mu pomognem vratit franju na pravi put.....dragi moji, hoće li sveti josip uslišati i moje molitve?

Draga sestro,

moli se dragom Bogu.I to uvjek na kraju "Ali ne moja,nego Tvoja volja neka bude"Svetom Josipu se možeš moliti,ali za zagovor.Ne uslišava Sv.Josip molitve,niti ijedan svetac,nego po njihvom zagovoru dragom Bogu se utječemo njima i molmo da nas kod Gospodina zagovaraju.Pusti Bogu,On će odlučiti što je za tebe najbolje.

:grlim te: :b206:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 19 vel 2011 21:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Zahvaljeno je: 5 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
Evo i ja sam bas po prvi puta poceo moliti 30 dana u cast svetom Josipu.Vjerujem da ce i meni pomoci pa cu vam moci posvjediciti.BVB

i ne kloni kad te on ukori.
Jer kaga Gospodin ljubi,
onoga i stegom odgaja,
šiba sina koga voli.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 20 vel 2011 21:38 
Odsutan

Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250:

Sveti Josipe hvala ti na ovom divnom svjedočanstvu tvoje neizmjerne ljubavi.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 21 vel 2011 01:54 
Odsutan

Podijelio: 7 zahvala
Vjeroispovjest: rimokatolkinja
MOLITVA SV. JOSIPU U TEŠKIM BRIGAMA
O sveti oče Josipe! Pogledaj, dolazim ti u svojim potrebama kao tvoj nevrjedni štovatelj! Stavljam svo svoje pouzdanje u tvoju očinsku pomoć. Preporučam tebi spa­senje svoje duše i tijela. Predajem ti sve svoje nutarnje i vanjske potrebe. Molim te, ne dopusti da odem neutješen od tebe! Uči me svojim primjerom da svakoga tre­nutka sjedinim svoju volju s Božjom i svaki križ strplji­vo nosim. Izmoli mi čistoću srca, savjesti i tijela, i sve potrebne krjeposti! Budi uza me, siromašnoga grješnika, u posljednjoj borbi, da mogu jednom s tobom i sa svim izabranicima Boga vječno ljubiti i hvaliti. Amen.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 25 vel 2011 14:38 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Vjeroispovjest: KATOLKINJA
Bog sa svima vama!
Ja također želim svjedočiti o uslišanju moje molitve zagovorom Sv.Josipa. Naime, moj brak je nakon 13 godina veze jednostavno pukao prije 4 mjeseca, ja i dijete smo se odselili od muža u nadi da će to potaknuti rješavanje problema. U našem braku nije bilo ni preljuba ni ničeg što bi čovjek nazvao problemom, već nerazumijevanje, nikakva komunikacija i potpuno otuđivanje jedno od drugoga i jednostavno je puklo. Nažalost, u 4 mjeseca odvojenosti nismo ni razgovarali, ja sam trčala od savjetnika do savjetnika tražeći pomoć i jednostavno sam se, uz pomoć moje dobre prijateljice, okrenula Bogu i počela svakodnevno moliti za spas svoga braka. Kako je Sv.Josip zaštitnik obitelji, izmolila sam devetnicu, i naravno očekivala instant rješenje i spas braka - nista se nije dogodilo. Opet sam po zavrsetku te devetnice, počela moliti po drugi put devetnicu, sad jače i gorljivije i pouzdanije i skrusenije, molila sam se i Sv. Riti i bl-Ivanu Merzu i po zagovoru dragoga moga zastitnika, Sv.Josipa ja smo i muz porazgovarali i odlučili ponovo krenuti. Molila sam Sv.Josipa da pogleda na moju obitelj, da bude zaštitnik moje obitelji koja se raspada, nisam zeljela razvod nipošto, nisam zeljela uciniti grijeh poduzimanjem razvoda jer smo brak sklopili u ljubavi pred Bogom. Sv.Josip je, ja čvrsto vjerujem, pogledao na moju bol u srcu, na moju nevjerojatnu zelju da sacuvam brak, mozda vise ja nego moj suprug i dao nam je priliku za još jedan početak. Sveti Josip stvarno može sve!!!Ne znam sto ce biti, ali se potpuno sad pouzdajem u Sv.Josipa da ce i dalje bdjeti nad mojom obitelji i dati nam snage da naša ljubav nadvlada ove kušnje. Molite se ljudi, samo se molite i zahvaljujte na svemu - i na dobrim stvarima i na lošim!! Sada zahvaljujem Bogu što mi se ovo dogodilo jer sam se obratila u ova 4 mjeseca i počela vjerovati i moliti i svaki dan nastojim da živim što više u Isusu Kristu... Mozda da mi se ovaj prekid nije dogodio ne bih se obratila, nazalost, Boga sam bila dosta zanemarila i On mi je digao brak da bi mi otvorio put prema Njemu, ja sam se molila, iskreno se pokajala za sve svoje grijehe i sad mi je Bog dragi, po zagovoru dragoga Svetog Josipa vratio sto mi je bio uzeo i zahvaljujem Mu na tome!!
Molite se svetom Josipu, i vidjet ćete da će Bog sve okrenuti na dobro onima koji Ga ljube!!

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 25 vel 2011 15:17 
Odsutan

Zahvaljeno je: 1 zahvala
Hvala dragom Josipu na uslišanim molitvam,

neka dragi Bog po zagovoru svetog Josipa blagoslovi i čuva tvoj brak tvoju obitelj.
Lijepo je čuti ovo svjedočenje o svetom Josipu.

Ja bih isto htjela posvjedočiti da je moj brat prestao piti po zagovoru
svetog Josipa, a moja sestra je zato zaslužna jer je imala knjigu od svetog Josipa
i molila devetnicu, i druge molitve iz te knjige.
Sveti Josip je čuo njene molitve i naš brat više ne pije.
Tek kad je prestao piti meni je sestra rekla da je molila svetom Josipu ,
jer je on zaštitnik obitelji, ja sam odmah to povezala da samo iskrena njena molitva
je pomogla .
Mir i dobro vam želim!

Samo On je moja hrid
i spasenje,
utvrda moja:
neću se pokolebati.
/Ps 62,2-3)

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 17 ožu 2011 22:17 
Odsutan

Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
O Josipe, Oce sveti,
Cuvaj kucu i posveti!
Sva obitelj da se slozi,
Ljubav sveta da se mnozi.
Mir , veselje k nama svrati, strah
Gospodnji nek nas prati.
Krepošću da žiće plodi -
putem raja da nas vodi.
Čuj nam oče molbu vruću,
čuvaj nas i svu nam kuću.
Tebi kljuće sve predajem,
gospodarom pripoznajem.
Sve što može nauditi kući,
dostoj ukloniti.
U Presvetog Srca Rani,
Ti nas Oce sve nastani.
Da zivimo na tom svijetu,
Kao Ti u Nazaretu!"
Amen

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 152 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]