www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2018 00:14

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 06 ruj 2011 19:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Moram i ja posvjedociti o snazi zagovora sv. Josipa. Ja sam svoga muza stavila pod zastitu sv. Josipu, njemu se molim za njega. Prvi put situacija je bila ocajna, on s drugom, alkoholicar, oboje daleko od Boga, jedno od drugoga, pred razvodom, puni mrznje, a nase dijete daleko od nas :( predala sam njega i nas brak sv. Josipu sa puno vjere i sa bolnim srcem, sa svim ranama, I izmolila devetnicu u suzama. Evo sad ce brzo godina dana da moj muz nije ni okusio alkohol, brzo ce nam se roditi drugo dijete, slavimo 3 godine braka, volimo se na potpuno drukciji nacin nego prije, kao da su nam se oci otvorile. U nasem braku ima Boga, za razliku od prije kad nije bio pozvan u nasu obitelj. A sve po zagovoru sv. Josipa. Moj muz se pomirio s Bogom, osjetio je Njegovu ljubav, nasao je snage oprostiti samom sebi. Sad po drugi put molim devetnicu, jer mi je muz dolazio kuci s posla zalostan, nezadovoljan, u strahu od otkaza. Bila sam pod dojmom da je poceo zaboravljati sve te divne stvari koje su nam se dogodile, da ne misli na Boga. Sad nisam jos ni zavrsila devetnicu, a on je vec vedar, opusten, sve je nekako na svom mjestu. A danas sam se iznenadila kad se prekrizio I zapoceo obiteljsku molitvu prije rucka, bas sam bila u soku jer uvijek ja moram prva zapoceti i imam osjecaj ko da ga tlacim time. Molila sam za sredjivanje situacije na poslu, a zagovor sv. Josipa je toliko snazan da Bog zahvaca sve nase zivote i nasa srca. Doista, pravi zastitnik obitelji! Molite mu se s povjerenjem, jer jos se nije culo da se netko molio sv. Josipu, a da je ostao neuslisan!

Bas sam morala posvjedociti ovdje kao zahvalu za sve predivne stvari koje su nasoj obitelji darovane po zagovoru sv. Josipa, zastitnika oceva i muzeva.

Hvala ti sv. Josipe!

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 06 ruj 2011 19:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Zahvaljeno je: 1 zahvala
Vjeroispovjest: Kršćanin-Katolik
:D
Sva sam se naježila !!!

Slava Gospodinu što te je uslišao po zagovoru sv. Josipa, velikog zagovornika!

Moćno svjedočanstvo draga Korana! smajlic21 !Nek vas zagovor sv.Josipa i dalje prati!! Nikad mu se ne prestajte utjecati.

BTB

Jer ja znam svoje naume koje s vama namjeravam, naume mira, a ne nesreće: da vam dadnem budućnost i nadu. Tada ćete me zazivati, dolaziti k meni, moliti mi se i ja ću vas uslišati. Tražit ćete me i naći me jer ćete me tražiti svim srcem svojim. Jr 29,11

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 06 ruj 2011 21:24 
Odsutan

Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Vjeroispovjest: katolička
Status: U braku
korana, hvala što si to podijelila s nama :b112:
Neka vas Bog i dalje blagoslivlja po zagovoru Sv.Josipa :r086:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 06 ruj 2011 21:43 
Odsutan

Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vjeroispovjest: RKT
Hvala na svjedočanstvu, ja se nekako baš Sv. Josipa ne sjetim kad se molim, a problema u obitelji uvijek na pretek... sada molim paralelno za obraćenje 5 osoba iz familije, morat ću moliti Sv. Josipa za zagovor...

neka samo svjedočanstava... nekima za poticaj... a nekima za osnaženje vjere...

Mother Teresa of Calcutta

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2011 16:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Zahvaljeno je: 2 zahvala
Hvala vam svima. Bila sam napisala kilometarski odgovor koji je sad nestao, valjda toj prici nije ni bilo mjesto ovdje...
Uglavnom, nisam ocekivala da ce itko primjetiti moj post. Radujem se ako ce ikomu posluziti na dobro. Napisala sam ga iz zahvalnosti ovom velikom svetcu.
Danas mi je muz rekao: ja sam tako sretan u zadnje vrijeme, nemas pojma :)
A on nema pojma da sam sinoc molila 7-mi dan svoje devetnice :D
Sto se posla tice, sinoc je donio placu, 1000 kuna vise nego inace. Prica mi da ga svi vlasnici konkurentskih firmi dolaze pozdraviti i pitati kako je. (On je voditelj poslovnice)
Ja sam jos sretnija kad ga vidim ovakvog.
Hvala ti sv. Josipe.

BVB

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2011 20:21 
Odsutan

Vjeroispovjest: rkt
Status: Solo
Prekrasno draga Korana :D
Trebamo svjedočiti i time dati hvalu i slavu Bogu...
Radujem se skupa s tobom za velika djela koja učini Gospodin u tvojoj obitelji :grlim te:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2011 21:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Vjeroispovjest: rkc
Korana napisao:
Hvala vam svima. Bila sam napisala kilometarski odgovor koji je sad nestao, valjda toj prici nije ni bilo mjesto ovdje...
Uglavnom, nisam ocekivala da ce itko primjetiti moj post. Radujem se ako ce ikomu posluziti na dobro. Napisala sam ga iz zahvalnosti ovom velikom svetcu.
Danas mi je muz rekao: ja sam tako sretan u zadnje vrijeme, nemas pojma :)
A on nema pojma da sam sinoc molila 7-mi dan svoje devetnice :D
Sto se posla tice, sinoc je donio placu, 1000 kuna vise nego inace. Prica mi da ga svi vlasnici konkurentskih firmi dolaze pozdraviti i pitati kako je. (On je voditelj poslovnice)
Ja sam jos sretnija kad ga vidim ovakvog.
Hvala ti sv. Josipe.

BVB

Predivno svjedočanstvo po zagovoru tog samozatajnog sveca,a Gospodin je velik i milostiv.
Samo hrabro dalje.Neka molitva i pouzdanje u Božju milost i dalje bude u tvojoj obitelji.
BtB :grlim te:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 04 lis 2011 14:03 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Vjeroispovjest: Katolik
Pozdrav svima .
Potaknut velikom radoscu i ljubavi prema Sv. Josipu odlucio sam mu se ovako javno zahvaliti i podijeliti s vama moje svjedočanstvo .
Ukratko imam 20 godina, i Sv. Josipa sam susreo "slucajno" procitavsi zahvale za uslisane molitve po zagovoru Sv. Josipa , nakon toga sam poceo citat i pretraživat internet ..jednostavno me je nesto vuklo ,strašno sam se zaljubio u tog velikog sveca .To se sve izdogađalo početkom ove godine ..3-4 mjesec , inace sam student prve godine . I do tada (završetak prvog i početak drugog semestra ) sam dao samo 2 ispita , bio sam totalno izgubljen. Poceo sam moliti devetnice i pobožnosti u čast Sv. Josipu . Na fakultetu mi je krenulo na bolje , u životu mi je krenulo na bolje ..jednostavno sam se preporodio .
Do sada mi je Sveti Josip izmolio tolike milosti , da jednostavno neznam kako da mu se zahvalim i odužim , godinu na fakultetu sam očistio, preko ljeta sam po njegovu zagovoru nasao posao i jos puno stvari .
A kao vrhunac bih naveo situaciju kad sam izašao na ispit koji se sastojao od 2 dijela , pismenog i usmenog. Zaboravio sam naglasit da sam se prije jesenskog roka pomolio i zavjetovao Svetom Josipu za pomoć na preostalim ispitima (tada mi je ostalo jos 3). Prvo sam izasao na pismeni dio , tjedan dana prije toga sam se mrkotrpno pripremao ,ali sam od 4 zadatka znao samo 2 , koliko je bilo dovoljno za prolaz ...krenuo sam predati , profesor me zaustavio i rekao da vidimo kako sam rješio drugi zadatak , nažalost bio je krivo rješen , mislio sam da cu pasti ..a on me pito kako sam to dobio, nakon sto sam mu objasnio vratio mi je ispit i rekao da odem ispravit . Izasao sam van trčao sretan i skakao od srece. Nakon 2 dana je slijedio usmeni dio , koji ce mi vjerovatno ostat u sječanju cijelu vječnost .Nakon pismenog sam rekao curi kako mi je upravo zagovor Sv. Josipa pomogao ,a ona mi govorila kako je to cista sreča. Dan prije ispita pomolio sam se Sv. Josipu i zamolio ga da mi da neki znak da je uz mene i da to nije sreča ,prvo sto mi je palo na pamet je da se jednostavno naježim kad dođe moj red. Na dan ispita sam dosao u predavaonu , sjeo pokraj kolege i cekao svoj red , poceli su odgovarati , ja sam stajao izbezumljen i izgubljen , naime papiri iz kojih sam se spremao za usmeni su bili krivi. U jednom trenutku sam prvog do mene pitao jel mi isto odgovaramo, 85% materijala je bilo različito. Stajao sam izgubljen , mislio sam da nema sanse da prođem.Nakon nekog vremena profesorica me proziva , izlazim odgovarat ...stanem pred nju , ona me pogleda ,ja se NAJEŽIM ......u tom trenutku sam bio toliko preplavljen emocijama da su mi oči zasuzile. Na kraju odgovaranja profesorica me pred ostalima pohvalila i rekla kako bih ja trebao biti primjer kako se odgovara. Izasao sam van otisao kuci i doslovno plakao pred slikom Sv. Josipa , ostale ispite sam također dao i očistio godinu :)

Ovo sam vam napisao kako bih vas potaknuo na stovanje ovog iznimno velikog , dobrog i samozatajnog sveca.Čitav svoj život želim ostati vjeran ovom svecu , želim širiti njegovu slavu i drugima pričati o njegovoj veličini i s radošću hvaliti Boga koji je dao tolike prednosti ovom svecu .

Za kraj bih s vama podijelio ovo

Moja
kćeri, nažalost mnogi ljudi nemaju pojma o tome koliku je prednost
Gospodin dao mojem svetom zaručniku Josipu i kako je velik njegov
zagovor kod Boga za sve koji mu se preporučaju.

Znaj, da je
Josip veliki odvjetnik da siromašnim grešnicima postigne oproštenje i
milost. Moraš biti zahvalna Gospodinu što ti je on to po meni objavio.
Nastoj kroz čitav svoj život častiti moga zaručnika. Zahvaljuj
Gospodinu što je udijelio Josipu tolike prednosti i milosti. Ja sam
bila presretna što sam ga dobila za zaručnika. U svim svojim nevoljama
moli se njemu i revno nastoj da ga i drugi časte. Budi sigurna da Bog
daje na zemlji sve ono za što ga Josip u nebu zamoli. Gospodin će na
Josipovu molbu udijeliti izvanredne milosti.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 lis 2011 09:00 
Odsutan

Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Vjeroispovjest: katolička
Big J hvala što si to podijelio s nama.. sigurno će nekog potaknuti da potraži zagovor baš sv.Josipa :D

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 06 lis 2011 14:45 
Odsutan

Podijelio: 1 zahvala
Vjeroispovjest: RKT
Mene ste potaknuli svojim svjedočanstvima :) :grlim te:

Kad pritisnu boli - u toj suznoj doli

idite k Josipu

Nesreća kad bdije - a pomoći nije

idite k Josipu

Kad duša zdvaja - pati od očaja

idite k Josipu

Žalost kad Vas muči - jer nemir je u kući

idite k Josipu

Teška kad Vas tuga - muči radi duga

idite k Josipu

Kad vjeru gubi - koga srce ljubi

idite k Josipu

U napasti jakoj - u potrebi svakoj

idite k Josipu

Kada snaga pade - zdravlju nema nade

idite k Josipu

Kad se život gasi - žića minu časi

idite k Josipu

Duša kad poleti - u Raj gore sveti

idite k Josipu!

Mother Teresa of Calcutta

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 151 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]