www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 sij 2018 20:20

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 152 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 07 lis 2011 23:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Bas sam sretna da ovo citam! Moli za nas sv. Josipe! :) I ja zelim svima pricati koliko je mocan zagovor sv. Josipa!

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2012 12:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo moram se i ja javno zahvalit dragom sv.Josipu jer sam dobio veliko uslisanje za sve molitve koje sam njemu uputio. Molite TRIDESETNICU SV.JOSIPU, jer je stvarno mocna i cudesna!

Hvala ti sv. Josipe!

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2012 12:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Vjeroispovjest: katolik
Pretelo napisao:
Evo moram se i ja javno zahvalit dragom sv.Josipu jer sam dobio veliko uslisanje za sve molitve koje sam njemu uputio. Molite TRIDESETNICU SV.JOSIPU, jer je stvarno mocna i cudesna!

Hvala ti sv. Josipe!

I jaaaa se isto zahvaljujem sv.Josipu!!! :D :D :D :D molila sam nekoliko puta tridesetnicu i puno toga mi je uslisano!!! HVALA TI SV. JOSIPE!!! Bas sto si ti rekao te molitve su zbilja mocne i cudesne
I od srca ih preporucam svakome :grlim te:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2012 13:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Nadam se da će i moja 30 dnevna pobožnost biti uslišana....
Bog vas blagoslovio....

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 25 ožu 2012 00:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Zahvaljeno je: 1 zahvala
Vjeroispovjest: Rimokatolik
Status: Solo
Pozdrav drage sestre i braćo!! Molila sam 30 dana svetom josipu sad pred njegov blagdan prvi put u zivotu i toliko me obuzela ljubav prema njemu da cu mu se cijeli zivot moliti.Molila sam jer sam osjecala veliku netrpeljivost prema majci buduci i da sam začeta prije braka pa su me uvijek pratili neki negativni osjecaji i rane na dusi..bilo je nagovaranja na abortus i svašta...a prenatalna kateheza kaže da sve sto prozivljava majka prozivljava i dijete i ja vjerujem da je tako.Moj zivot je bio pun strahova i to nisam mogla oprostiti majci,nisam joj mogla oprostit sto sam takva kakva jesam i krenula sam molit sv josipu.............znate sto se dogodilo?cudo zbog kojeg sam mu zahvalna do neba....sve je nestalo,,,,,,,,,,sve!! Ja i majka se svaki dan ljubimo molimo...skroz se promijenila...u meni se bude samo pozitivni osjecaji ljubavi i ne mozemo se prestat ljubiti....tako cu uskoro započeti i za tatu!!Uglavnom presretna sam.BVB

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 08 svi 2012 13:47 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Vjeroispovjest: Katolkinja
Evo i ja sam velika štovateljica sv.Josipa.

Molila sam se sv.Josipu za posao. Poslje manje od 2 mjeseca molitve, dobila sam posao :) i to preko osobe koja se zove Josip :) .
Što je najzanimljivije moja se firma bavi proizvodnjom namjestaja i veci br. nasih klijenata su stolari. A sv. Josip je bio STOLAR.

Zato svi vi molite za posao, molite se sv.Josipu zastitniku radnika.

Sv. Terezija Avilska, iskusila je da je sv. Josip uslišao svaku njezinu molitvu. Ona kaže doslovno: “Ako i imaš mnoge svece za Zagovornike, ipak štuj kao sasvim posebno svetoga Josipa kao svoga Zagovornika jer on postiže puno kod Boga. Drugim je svecima Gospodin čini se dao milost da mognu pomoći u nekoj određenoj stvari, ali ovoga divnoga sveca iskusila sam kao pomoćnika u nevolji na svim područjima. Ne sjećam se da sam ga dosad za nešto molila, što mi on ne bi udijelio.” I na jednom drugom mjestu Terezija veli: “Moje je veliko životno iskustvo, da mi je sv. Josip izmolio od Boga velike milosti.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2012 15:05 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Status: U vezi
evo ja sad već drugi put molim devetnicu Sv. Josipu da po njegovom zagovoru Gospodin pokaže pravi put voljenoj osobi koja se izgubila u tami.... nakon izmoljene prve devetnice stvari idu nabolje, ta osoba već polako mi prilzi i pokazuje ljubav, ali još nije sigruna kada ćemo moći biti opet zajedno, ali ja čvrsto vjerujem u snagu devetnice Sv. Josipu da će po njegovom zagovoru Gospodin toj osobi pokazati pravi put i očistiti ga od loših poroka i ljudi koji ga vode na krivi put..... uz tu devetnicu molim i devetnicu BDM ... i nadam se da će mi sveta obitelj pomoći svojim zagovorima da i ja ponovno doživim vezu punu ljubavi, vjere, stabilnosti .... nikada neću prestati zahvaljivati Sv. Josipu i Sv. BDM na njihovim zagovorima kod Gospodina.... i čvrsto vjerujem u njihovu snagu i moć zagovora...

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 04 ruj 2012 20:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Uključimo u svoje molitve sve ljude koji traže posao... :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 30 lis 2012 16:29 
Odsutan

Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Vjeroispovjest: katolička
Status: U braku
Sveti Josipe hvala ti na uslišanim molitvama :D :D

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 30 lis 2012 20:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Status: U braku
Zelim svjedociti kako sam ovo ljeto svaki dan molila sv.Josipa za posao,i po njegovom zagovoru tako sam neocekivano dobila posao kakav nisam mogla ni sanjati. Istina,bio je samo preko ljeta,no to ne umanjuje snagu molitve....

Zaštiti me, Duše Sveti, da mogu uvijek biti svet.

Sv. Augustin

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 152 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]