www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 705 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 67, 68, 69, 70, 71
Autor Poruka
 Naslov: Re: Ateizam
PostPostano: 25 sij 2019 22:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Kao prvo,cistocu treba zivjeti iz ljubavi prema Bogu,a ne zato sto te bracni partner vise ne moze zadovoljiti. Bijedna je to cistoca ako covjek zeli uzivati u sramotnim odnosima,ali nema za to priliku. Upravo je Isus rekao Valtorti:"Nije dovoljno ne ciniti zlo,potrebno je i ne zeljeti ga uciniti". Ali cini se da su godine bezboznog zivota ucinile svoje. Dobro je netko rekao:"Put povratka odvise je tvrd". Bludnost je spalila dusu i zamracila razum. Covjek vise nema onu duhovnu snagu i polet. Ni najsvetije i najuzvisenije bozanske objave ne mogu vise potresti njegovo otvrdnuto srce i probuditi uslavanu savijest. Sakramenti se primaju svetogrdno i postaju vise uzrok propasti nego spasenja. Prezir bozanskih objava za mene je sigurni znak teske duhovne bolesti i grijeh protiv Duha Svetog koji je te objave nadahnuo. Ako ti Ana Bucevic vise pomaze od Marije Valtorte,onda samo citaj Anu Bucevic. Ali kad budes gorila u vatri pakla ta Ana Bucevic vise ti nece moci pomoci.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ateizam
PostPostano: 28 sij 2019 16:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Bonifacije napisao:
Kao prvo,cistocu treba zivjeti iz ljubavi prema Bogu,a ne zato sto te bracni partner vise ne moze zadovoljiti. Bijedna je to cistoca ako covjek zeli uzivati u sramotnim odnosima,ali nema za to priliku. Upravo je Isus rekao Valtorti:"Nije dovoljno ne ciniti zlo,potrebno je i ne zeljeti ga uciniti". Ali cini se da su godine bezboznog zivota ucinile svoje. Dobro je netko rekao:"Put povratka odvise je tvrd". Bludnost je spalila dusu i zamracila razum. Covjek vise nema onu duhovnu snagu i polet. Ni najsvetije i najuzvisenije bozanske objave ne mogu vise potresti njegovo otvrdnuto srce i probuditi uslavanu savijest. Sakramenti se primaju svetogrdno i postaju vise uzrok propasti nego spasenja. Prezir bozanskih objava za mene je sigurni znak teske duhovne bolesti i grijeh protiv Duha Svetog koji je te objave nadahnuo. Ako ti Ana Bucevic vise pomaze od Marije Valtorte,onda samo citaj Anu Bucevic. Ali kad budes gorila u vatri pakla ta Ana Bucevic vise ti nece moci pomoci.

Isus je rekao,ne sudi,da ti ne bude suđeno.A ti već znaš i da ću ja goriti u vatri pakla?Koji su to"sramotni odnosi"?Koji se to sakramenti"primaju svetogrdno"?Stavljaš mi"na dušu"i"grijeh protiv Duha svetog"jer ne vjerujem u Valtortine objave?Vrlo uskogrudno...srećom,postoje svećenici,ispovjednici,a to nisi ti,hvala Bogu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ateizam
PostPostano: 28 sij 2019 23:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Ne radi se o tome da ti samo ne vjerujes u objave M.Valtorte, nego se radi o tome da ih ti prezires,a to je sigurno grijeh protiv Duha Svetog. I nemoj se previse pouzdati u ono sto ti govore propali svecenici koji trajno zive u stanju smrtnog grijeha. Jer ako sljepac sljepca vodi obojica ce pasti u jamu tj.u pakao. Sv.Terezija Avilska otvoreno govori o velikoj duhovnoj steti koju su joj prouzrocili losi ispovjednici. Za tebe je masturbacija mozda laki grijeh,ali za Boga je to veoma teski grijeh koji se kaznjava u paklu. A buduci da te muz vise ne moze zadovoljiti,ne bi me cudilo da se ponekad sama zadovoljis.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ateizam
PostPostano: 29 sij 2019 12:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Bonifacije napisao:
Ne radi se o tome da ti samo ne vjerujes u objave M.Valtorte, nego se radi o tome da ih ti prezires,a to je sigurno grijeh protiv Duha Svetog. I nemoj se previse pouzdati u ono sto ti govore propali svecenici koji trajno zive u stanju smrtnog grijeha. Jer ako sljepac sljepca vodi obojica ce pasti u jamu tj.u pakao. Sv.Terezija Avilska otvoreno govori o velikoj duhovnoj steti koju su joj prouzrocili losi ispovjednici. Za tebe je masturbacija mozda laki grijeh,ali za Boga je to veoma teski grijeh koji se kaznjava u paklu. A buduci da te muz vise ne moze zadovoljiti,ne bi me cudilo da se ponekad sama zadovoljis.

Svećenici-moji ispovjednici-su propali svećenici koji trajno žive u stanju smrtnoga grijeha???Odakle uzimaš za pravo tako osuđivati?Ako mi oni neće biti meritorni,onda tko bi to bio?Ti?Veći Papa od Pape?Znaš i što je za Boga "veoma teški grijeh koji se kažnjava u paklu"?I u njegovo ime počeo si docirati?Apropo Valtorte,imam o njoj stav kao i Crkva.Ne vjerujem da će ih ikada "priznati".


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Ateizam
PostPostano: 29 sij 2019 13:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Bacih oko,vidjeh da je već bila tema o Valtorti,nisam puno gledala(a hoću),no korisnik Naggar je,po meni,dobro napisao.Evo što mene čudi:automatsko pisanje.Većinom tom tehnikom imamo objave nekih ljudi koji su ih primali od "spiritualnih entiteta",za one koji vjeruju u takve stvari.Pa i Neil Donald Walsh("Razgovori s Bogom"),ako se dobro sjećam,na isti način.Onda,Ratzinger:Monument pseudoreligioznosti-rekao za nju,pa uporaba vijaka i željezne potkove,nepoznatih u tadašnjoj Palestini(vol 1,str.195,223),Isus obavlja Bar Micvu(isto tada nepoznato)itd...Pored svega,kome odgovara,neka čita i vjeruje.Meni nije išlo,ti opisi,ne leže mi,naivno mi izgleda.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 705 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 67, 68, 69, 70, 71

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 24 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr