www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 svi 2024 11:07

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 31 svi 2012 12:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 svi 2012 13:50
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdravljam Vas dragi prijatelji u Kristu. Već jako dugo vas pratim i čitam i odlučila sam se registrirati da bi vas mogla zamoliti za pomoć i ubuduće razgovarati s vama ovdje.Naime ja sam se zavjetovala moliti za duše u čistilištu i molim za njih s time da svaki petak postim i molim na tu nakanu.Imam skoro sve knjižice i molitvenike s molitvama za duše u čistilištu i molim za njih i po nekoliko sati.Od kad sam i molitvi odlučila dodati post počelo se događati da me očito neke želi odvratiti od te molitve i zavjeta.Događa se da me petkom u noći oko dva sata budi nešto što me pritišće u krevet i ne da mi govoriti ni disati.Zadnji puta sam htjela glasno moliti i narediti mu u ime Isusa Krista da ode i napusti moj dom ali nisam mogla pustiti ni glasa.Počela sam moliti u sebi i pokušavala se podići iz kreveta i uspjela sam nakon 15 min.podići se i još sam uvijek u sebi molila i naređivala mu da ode.Otišao je a ja sam još sat vremena provela u molitvi.Molim vas da mi pomognete tako što ćete zajedno sa mnom u petak navečer u 22 sata moliti za duše u čistilištu i da time budemo jači i da ja budem jača pa možda neće biti tih napada ili kako već da to nazovem.Znam da sam grješna i bojim se da možda nisam dostojna moliti za njih pa mi se to zato događa.Molim vas nemojte misliti da sam luda ili neki provokator ovdje u zajednici jer ja sam istinski vjernik i vjerujem i molim odmalena.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 svi 2012 18:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 vel 2011 19:03
Postovi: 484
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Hvaljen Isus i Marija.

Javljam se samo kao podrska i drago mi je da molis za duse u cistilistu jer vjerujem da im je potrebno.
Naravno da ne mislim da si liuda il nes slicno.
Moram priznati da vjerovatno necu moci moliti u petak u 22,subotu radim a tada se nadam spavati ali tko zna.

Drago mi je da ces ti moliti :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 svi 2012 23:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 tra 2012 06:02
Postovi: 24
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Poznate su mi te smetnje koje imas, meni se isto dogadjalo kad bi molila za duše u čistilištu, kad bi molila krunicu za njih ostajala bi bez zraka, stezalo bi me u grudima, jedva bi izmolia ali nisam odustajala, pa toga vise nema toliko, ja isto molim za duše u čistilištu svaki dan ali teze mi ide post


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lip 2012 09:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 svi 2012 13:50
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala vam na podršci i odgovorima.Bilo je trenutaka kad sam mislila da ću odustati ali sam ipak shvatila da moje molitve odlaze i stižu na pravo mjesto pošto toliko nekome smetaju i to je bio poticaj da nastavim i skupim snagu.Kad sam molila devetnicu svetoj Riti događalo se da me pritiskalo u grlu ali ne toliko koliko kod molitvi za duše u čistilištu.Moja prijateljica Marijana me pred par godina uvela u molitvu za njih i pokazala mi koliko je zapravo važno moliti i spašavati ih.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lip 2012 11:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 lip 2010 19:38
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kad molim vise obavezno se budim noci u 2-3sata i vata me strah i crne misli i toliko se bojim da moran svaki put muza probuditi! Zasto to??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lip 2012 12:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 pro 2010 00:07
Postovi: 56
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Znam da ce vam ovo zvucati cudno al ja vec mjesecima nesmijem zaspati bez upaljenog svijetla...jer se uzasno bojim crnog uvijek sebi umisljam da ce me napastvovat da cu ga ugledat budem li svjetlo ugasila, ne rijetko se prije spavanja i prekrizim svetom vodicom...a desavalo mi se i to kao i vama da me nesto pritisne za krevet i nedam mi rijec izustiti samo sto to kod mene je krace trajalo, ja sam mislila da su to sve snovi da mozda sanjam, kad vidim sad da bi ti moglo imati veze s time sto se cesto molim...neznam tesko je objasniti takve stvari, dali je to sve samo psiha i ti nasi strahovi, ili pak ima veze sa sotonom .. :l30: smajlic25


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lip 2012 13:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
je li vi govorite o ovome:

http://sr.wikipedia.org/wiki/Paraliza_sna

http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis

ak je to -to, pa za to ima čist znanstveno objašnjenje :l30: ili?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lip 2012 14:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 lip 2010 19:38
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ali i ako non stop u sebi molim U Ime Isusovo isto me jaaaakoooo strah. I jos se vise bojin kad pomislin da dode do nekog gusenja i sto ja znan... Prestrasljiva sam... :shock: :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nemogu sebi reci sad je dosta, Bog je uz tebe i smiri se... Ma da se trudin... Nekad sam umorna od tog budenja nocu, i stvarno molim Boga da prestane vise. :( :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lip 2012 20:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 svi 2012 13:50
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I ja sam mislila zbog straha odustati ali neću.Znam da dok molim i dok je Bog uz mene ne može mi ozbiljno naštetiti jedino me prestrašiti.Ali s time me neće udaljiti od Boga i moje vjere.i upravo sad odlazim :a1250: (moliti ) za te duše nakon posta i vjerujem da ću spasiti barem jednu izgubljenu dušu.Blagoslovio vas sve Otac , Sin i Duh sveti na počinku.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lip 2012 21:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 vel 2011 19:03
Postovi: 484
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Vidim ima vas dosta kojima se to događa.

Ja ne molim puno,zapravo veoma malo pa mi se to dogadja,tako da mislim da nema toliko veze sa molitvom,barem ne svima.

Ali dobro je da znamo da je Isus sa nama pa se ne moramo bojati.
Slazem se da je bljakast osjecaj.

Mir Kristov s vama +


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 19 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr