www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:54

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 15 lip 2017 10:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 lip 2017 09:34
Postovi: 12
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sve je počelo krajem prošle godine.....uglavnom kad krenem na spavanje.....na zidu se pojavila slika ispružene ruke i nešto je pisalo...ne mogu točno reći što....do te slike pojavila se slika nalik na svadbu...od te večeri često vidim na zavjesama svece, ženu sa djetetom, isusa.. hodam u crkvu dva do tri puta tjedno....i slike su najizraženije nakon Svete mise......neke fotografije uopće ne mogu ni razumjeti.....nedavno sam vidjela ženu koja naprijed u rukama drži križ, netko stoji iza nje i polaže joj ruku na rame......to su samo neki primjeri....puno toga ne mogu ni razumjeti ni opisati.....željela sam razgovarati sa svećenikom o tome, ali nikako...bojim se što će pomisliti.....ima li netko objašnjenje ? Ja pokušavam shvatiti....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 lip 2017 11:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 lip 2017 09:34
Postovi: 12
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Druga stvar.....prije nekih mjesec dana....dok sam odmarala kod kuće....sjetila sam se jedne žene koju znam iz crkve, nisam joj ni ime znala.....i neki glas iznutra mi je govorio da joj priđem i kažem joj da je isus dobar i da nam je on zajednički prijatelj te da želi da svi budu spašeni........nakon toga dok sam sjedila u crkvi, osjetila sam neku silu koja me vukla k toj ženi.....

I treća stvar....na poslu...kraj radnog vremena.....u garderobi nije bilo nikog.... i odjednom čujem ženski glas koji doziva moje ime....taj glas je bio najljepši glas koji sam ikad čula i jako blag.....i saad si govorim možda mi se učinilo....ali nisam sigurna


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 lip 2017 20:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 lip 2017 23:13
Postovi: 14
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Lijepi ti pozdrav Ana! Pročitala sam i nisam mogla ne odgovoriti. Mislim da bi trebala pod hitno iznijeti to svećeniku (i više njih).. Može biti varka zloga a može biti i s neba.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 lip 2017 05:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 lip 2017 09:34
Postovi: 12
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
mislim da većina stvari nije od zloga.....makar....znala sam vidjeti i zvijeri kojekakve...nakon čega sam se osjećala uznemireno....bilo je nekih slika koje ne mogu biti nikako od Boga.....često vidim ljudske glave, janje, lava....imam osjećaj da me netko gleda jer su oči uprte u mene.....nikad prije nisam vidjela ništa slično.....nisam prije bila neki vjernik....jedva sam znala Oče naš izmoliti....sada idem češće u Crkvu jer me nešto iznutra vuce.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 lip 2017 22:54 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 03 lip 2017 21:14
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dobro je da se ne osjećaš uznemireno. Ne bi bilo loše da porazgovaraš sa svećenikom u kojeg imaš povjerenja. Međutim, ne bi bilo loše niti da odeš na razgovor sa psihologom, da vidiš da sve ovo što doživljavaš nije posljedica bolesti ili stresa. Nemoj brinuti ili se sramiti potraži pomoć. Ponekad ljudi kad počnu intenzivnije moliti dožive neka takva iskustva jer imaju potrebu da ostvare "stvarni" kontakt s Bogom. Pa im se učini da im se Bog obraća dok mole i slično. No,Bog te najčšće potiče na djelovanje u srcu, pa učiniš nešto plemenito što inače ne bi i sl., a ne zadaje neke posebne misije, nego želi ds živimo u sadašnjem ttenutku. Zato o ovakvim neobičnim auditivnim i vizualnim iskustvima svakako porazgovaraj i sa svećenikom i sa psihologom. I ne bilo loše da odeš na ispovjed. Sretno!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2017 08:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 lip 2017 09:34
Postovi: 12
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ninfea napisao:
Međutim, ne bi bilo loše niti da odeš na razgovor sa psihologom, da vidiš da sve ovo što doživljavaš nije posljedica bolesti ili stresa. Nemoj brinuti ili se sramiti potraži pomoć. Ponekad ljudi kad počnu intenzivnije moliti dožive neka takva iskustva jer imaju potrebu da ostvare "stvarni" kontakt s Bogom. Pa im se učini da im se Bog obraća dok mole i slično. No,Bog te najčšće potiče na djelovanje u srcu, pa učiniš nešto plemenito što inače ne bi i sl., a ne zadaje neke posebne misije, nego želi ds živimo u sadašnjem ttenutku. Zato o ovakvim neobičnim auditivnim i vizualnim iskustvima svakako porazgovaraj i sa svećenikom i sa psihologom. !


Mislim da nema razloga za ovo prvo navedeno....nisam pod stresom........izglednije mi je ovo boldano....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2017 23:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 lip 2017 23:13
Postovi: 14
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bila sam toliko bezobrazna da sam pustila-čekala da napiše netko prije mene.. moje je mišljenje isto razgovor sa psihologom.. Nije to ništa ispod časti nisu oni super ljudi bez problema.. Svima nama treba psiholog :) Pada mi na pamet hagioterapija..ali najprije svećenik i psiholog u paketu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 srp 2017 14:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Svima nama treba psiholog? Cisto da pitam; zasto? Zasto bi nam svima trebao.psiholog? Evo prvo, konkretno tebi?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 srp 2017 12:49 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 lip 2017 09:34
Postovi: 12
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dujam napisao:
Svima nama treba psiholog? Cisto da pitam; zasto? Zasto bi nam svima trebao.psiholog? Evo prvo, konkretno tebi?

Razgovarala sam s dvojicom vec....i kazu da se takve stvari dešavaju ...i da nije niš loše.....eto... jel ti lakse sad.....?!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 srp 2017 20:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 lip 2017 23:13
Postovi: 14
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dujam napisao:
Svima nama treba psiholog? Cisto da pitam; zasto? Zasto bi nam svima trebao.psiholog? Evo prvo, konkretno tebi?


Lijepi pozdrav! Htjela sam olakšati Ani pa sam to radi toga rekla. Pa svima nam je tesko (na to mislim).. nekome teze.. nismo svi jednako jaki... pa evo i dalje stojim kod teze da se u teskim zivotnim situacijama ode i kod psihologa.. tko zeli.. padne i to napamet..
A što se tiče mene prijatelju ja sam nepopravljivo luda :)) Ne dao Bog da ozdravim od ovog svog ludila :))

A što kažeš Ani na njenu situaciju?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr