www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 09:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 70 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 03 ruj 2013 15:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Ako sam dobro shvatio, taj tip je oženjen i mislim da mu je tu najslabija točka ;)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ruj 2013 19:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2012 13:27
Postovi: 168
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
tužan napisao:
Kaže da joj je jako žao što me povrijedila, i da je izgubila moje povjerenje, ali da je naučila na pogrešci i da se više nikada neće ponoviti takvo što. Da će njemu zaprijetiti prijavom za uznemiravanje ako joj nastavi slati sms. Govori da me voli najviše na svijetu i da ne može zamisliti život bez mene, da želi naše dijete i to joj je najvažnije u životu.


:b112:

Eto,prava ljubav će pobijedit! :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od lyra1 na 04 ruj 2013 09:05.
Razlog: kršenje pravila foruma
PostPostano: 03 ruj 2013 20:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..sapunica se nastavlja... :D

..novi broj sutra... 8)

...trebalo bi tužiti ženu od tog tipa..jer nije uspjela..muža držati na uzdi...

..tako da se on..nabacivao...tuđoj ženi...

..mislim da je ta žena najviše kriva.. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ruj 2013 21:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
nemasvjetla napisao:
čuj,tužan stvarno si glupan kad te žena tako izmanipulirala...sad je jadan taj čovjek ispao kriv,a ona sirotica nije ništa kriva već je jadnu on napada,pa da se opravda ona će njega prijaviti za uznemiravanje,kao da ona njemu nije pisala,nego ju je jadnicu napao bez da mu je odgovarala
A baš si budala...to ti je napravila i opet će,to je sasvim sigurno...sad joj još i dijete napravi tako da bude lakše kad te opet prevari...budala


....iz obilja srca usta govore....
Ev. Lk. 6.45:
"Dobar čovjek iz dobra blaga srca svojega iznosi dobro,
a zao iz zla iznosi zlo.
Ta iz obilja srca usta mu govore."
********************
ali ne glupan, budala i slično....jer te riječi više govore o onom tko ih izriče nego o
onom kome su namijenjene!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ruj 2013 21:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 stu 2012 13:21
Postovi: 81
Lokacija: Hercegovina
Podijelio: 31 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Ej "nemasmisla" oladi malo. Iz tvojih rečenica se iščitava da čovjeka hoćeš da navedeš na razvod. Otkud ti znaš kakva je njegova žena i ostali likovi u ovoj sapunici. Imam osjećaj da osobno poznaješ nekoga iz ove priče pa si se okomila na jadnu ženu koja je malo zalutala. Otkud tolika srdžba na nju a ne poznaješ je uopće??
Čovjek nam se malo pojadio, iznio nam svoje probleme, mi smo ga malo posavjetovali, svak na svoj način i sada je na njima da odluče kako dalje. Uglavnom dobra stvar što su se konačno suočili sa problemom. Ja povlačim sve što sam rekao da ne bih uticao na neke ozbiljne odluke između njih dvoje !!
Naggarove pjesme slabo kužim , al kad se ovako malo satirički odrazi, onda potpuno shvaćam šta hoće da kaže :lol:
Ja bih se još nadovezao na Naggara da možda nije ni kriva žena od tog tipa kojeg ne može držati na uzdi?? Možda i ona ima nekog ljubavnika?? Nek on bude krivac!!
Oprosti Tužni, malo smo možda predaleko otišli u zezanciji. Ti u problemima a mi ovako . . .
Želim ti sreću i Božji Blagoslov sa tvojom ženicom i novi pravi početak. Jer kakva je ljubav ako nema kušnji! Ne slušaj ni mene ni ovu(ovog) NEMASMISLA.... Sam uredi svoj život, bitno je da je problem otvoren pa šta Bog dadne.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ruj 2013 22:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2012 13:27
Postovi: 168
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
cirenac napisao:
nemasvjetla napisao:
čuj,tužan stvarno si glupan kad te žena tako izmanipulirala...sad je jadan taj čovjek ispao kriv,a ona sirotica nije ništa kriva već je jadnu on napada,pa da se opravda ona će njega prijaviti za uznemiravanje,kao da ona njemu nije pisala,nego ju je jadnicu napao bez da mu je odgovarala
A baš si budala...to ti je napravila i opet će,to je sasvim sigurno...sad joj još i dijete napravi tako da bude lakše kad te opet prevari...budala


....iz obilja srca usta govore....
Ev. Lk. 6.45:
"Dobar čovjek iz dobra blaga srca svojega iznosi dobro,
a zao iz zla iznosi zlo.
Ta iz obilja srca usta mu govore."
********************
ali ne glupan, budala i slično....jer te riječi više govore o onom tko ih izriče nego o
onom kome su namijenjene!


nikada ne znaš što drugi proživljava,pa tako reagira..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ruj 2013 22:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
veritas vincit napisao:
cirenac napisao:
nemasvjetla napisao:
čuj,tužan stvarno si glupan kad te žena tako izmanipulirala...sad je jadan taj čovjek ispao kriv,a ona sirotica nije ništa kriva već je jadnu on napada,pa da se opravda ona će njega prijaviti za uznemiravanje,kao da ona njemu nije pisala,nego ju je jadnicu napao bez da mu je odgovarala
A baš si budala...to ti je napravila i opet će,to je sasvim sigurno...sad joj još i dijete napravi tako da bude lakše kad te opet prevari...budala


....iz obilja srca usta govore....
Ev. Lk. 6.45:
"Dobar čovjek iz dobra blaga srca svojega iznosi dobro,
a zao iz zla iznosi zlo.
Ta iz obilja srca usta mu govore."
********************
ali ne glupan, budala i slično....jer te riječi više govore o onom tko ih izriče nego o
onom kome su namijenjene!


nikada ne znaš što drugi proživljava,pa tako reagira..

**************************************
ili je ovaj som suviše mator,
ili je udica (kod nas se peca na varalicu)
suviše providna, verovatno od silikona
samo pretpostavljam na osnovu toga što mi je sin
sličnog godišta kako razmišljaju,
http://www.youtube.com/watch?v=M4FSK9kJdts
stvarni ne znam što proživljava, pa tako reagira
ali, ima vremena......učimo se...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ruj 2013 22:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ruj 2013 22:18
Postovi: 19
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zahvaljujem se još jednom svima koji su pomogli, a ovima koji me vrijeđaju ne želim nikada da budu u mojoj situaciji, jer se ne znaju nositi sa time. Zato ima toliko rastava, ubojstava itd... Molim moderatora da izbriše cijelu temu ako može ili bar postove u kojima se vrijeđa mene i moju ženu...
Sve vas Bog blagoslovio!
Čujemo se na drugim temama...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ruj 2013 22:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
tužan napisao:
Zahvaljujem se još jednom svima koji su pomogli, a ovima koji me vrijeđaju ne želim nikada da budu u mojoj situaciji, jer se ne znaju nositi sa time. Zato ima toliko rastava, ubojstava itd... Molim moderatora da izbriše cijelu temu ako može ili bar postove u kojima se vrijeđa mene i moju ženu...
Sve vas Bog blagoslovio!
Čujemo se na drugim temama...



Ej dragi brate, nemoj se ljutiti.Svi su na neki način nastojali pomoći, ako je netko malo i pretjerao nije bilo namjerno.
Pratila sam tvoju temu, i drago mi je da ste razgovarali, ti i žena, i da ste to raščistili.Ne znam koliko imate godina, ali čuvajte tu svoju ljubav i brak, a netko uvijek mora biti onaj koji će da malo "odtrpi" i "zašuti", zato moli Gospodina da ti da snage. Brak nisu niti leptirići u trbuhu niti mjesto u kojem smo sami sa svojim željama i snovima.Govorim ti iz iskustva,ja sam 17 god. u braku.Brak je veliki ispit za sve nas, svakodnevno davanje i odricanje za drugoga, treba puno tolerancije i kompromisa.Sve ovo možeš ako voliš, jer ljubav je pokretač za sve.Zato hrabro, oprosti da se ne bi trovao sumnjama i time zatrovao vašu ljubav.Nemoj prigovarati, ispitivati, pusti...sve će doći na svoje, ti voli i čuvaj to što imate.

Bvb :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 70 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr