www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 03:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 11 ruj 2013 16:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
poriluk napisao:
Kartuzijanac da mise budu ka u crnaca americkih, pa ono je cirkus a ne misa, imas duhovne obnove di se pjeva, pljesce, a misa je misa. Vecina amerikanaca misli da ce zavrsit u raju, dovoljno je samo rec Isuse oprosti mi i to je to zavrsavas u raju. Amerika zemlja luciferova

I to stoji sto si rekao.
Ali Isus nas je otkupio, zasto da budemo smrknuti i zalosni. Istina zivot je borba i tezak je, tesko je biti krscanin, ali premalo vidim krscana koji su istinski sretni... svi su neki poluzombiji koji lice na prave pravcate mucenike.
Bio sam pet godina na neokatekumenskom putu, tim ljudima kao da su potonule sve lade, uvijek su zabrinuti i nesretni.
Mislim da Bog ne zeli da takvi budemo, mislim da nas nije za to stvorio.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 11 ruj 2013 16:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kartuzijanac napisao:
Da seksom se rade djeca a dali sam ja igdje napisao da sam ja napravio dijte? Da sam nagovorio curu na abortus?

Ajde za promjenu manje piši a više čitaj. Čitaj sve postove od samoga početka. Zar ne kontaš što govorim?
Radio si dijete i točka! Em grijeh, em si bio budalast po vlastitom priznanju. To si i dokazao pozivajući se na godine - imao si 20 i radio dijete a i gluposti, a sada imaš 26 pa ne radiš gluposti. Dakle, da se dijete zalomilo s tvojih 20, onda bi to dijete imalo za oca narkomana, kockara i što već ne. I to ti je Samuel prigovorio - takvog dečka svojoj kćeri ne bi htio, kao ni oca svojoj unuci.
A što si ti onda napisao?
Citat:
Oprosti mi ali odajes sliku konzervativnog covjeka. Ne valja gledati sve na takav nacin.

Dakle, nisi ni Samuela shvatio, nisi ni mene. A možda me nećeš niti sada. Tu se ne radi o konzervativnosti, već o odgovornosti. Jednostavno sa 20, po vlastitom priznanju, nisi bio odgovoran a pazi što si radio - dijete, novi život. Je li sada shvaćaš?
A Samuelu onda prigovoriš konzervativnost, samo da sakriješ činjenicu da i dalje si u stvari ista osoba - neodgovorna. Za nefalit, prigovoriš konzervativnost na kršćanskom forumu! EEEEEEEEEJ!!! Razmisli samo o ovome...Čekam samo kada će krenuti spaljivanje vještica :roll:

Ne znam tko ti je rekao, ali trebaš srediti svoj život. I to je točno...tvrdiš da možeš sada napraviti dijete i podizat ga. Izvrsno, drago mi je zbog tebe. A sada izvoli dići guzu sa stolice i pronađi djevojku sa kojom ćeš imati sretnu obitelj. Prevedeno: sredi više taj svoj život.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 11 ruj 2013 17:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
brzi_Heinz napisao:
Kartuzijanac napisao:
Da seksom se rade djeca a dali sam ja igdje napisao da sam ja napravio dijte? Da sam nagovorio curu na abortus?

Ajde za promjenu manje piši a više čitaj. Čitaj sve postove od samoga početka. Zar ne kontaš što govorim?
Radio si dijete i točka! Em grijeh, em si bio budalast po vlastitom priznanju. To si i dokazao pozivajući se na godine - imao si 20 i radio dijete a i gluposti, a sada imaš 26 pa ne radiš gluposti. Dakle, da se dijete zalomilo s tvojih 20, onda bi to dijete imalo za oca narkomana, kockara i što već ne. I to ti je Samuel prigovorio - takvog dečka svojoj kćeri ne bi htio, kao ni oca svojoj unuci.
A što si ti onda napisao?
Citat:
Oprosti mi ali odajes sliku konzervativnog covjeka. Ne valja gledati sve na takav nacin.

Dakle, nisi ni Samuela shvatio, nisi ni mene. A možda me nećeš niti sada. Tu se ne radi o konzervativnosti, već o odgovornosti. Jednostavno sa 20, po vlastitom priznanju, nisi bio odgovoran a pazi što si radio - dijete, novi život. Je li sada shvaćaš?
A Samuelu onda prigovoriš konzervativnost, samo da sakriješ činjenicu da i dalje si u stvari ista osoba - neodgovorna. Za nefalit, prigovoriš konzervativnost na kršćanskom forumu! EEEEEEEEEJ!!! Razmisli samo o ovome...Čekam samo kada će krenuti spaljivanje vještica :roll:

Ne znam tko ti je rekao, ali trebaš srediti svoj život. I to je točno...tvrdiš da možeš sada napraviti dijete i podizat ga. Izvrsno, drago mi je zbog tebe. A sada izvoli dići guzu sa stolice i pronađi djevojku sa kojom ćeš imati sretnu obitelj. Prevedeno: sredi više taj svoj život.


Previse generaliziras sasvim nepotrebno.
Kakvo dijete? O cemu ti pricas nikakvo ja dijete nisam radio...a da mi se zalomilo sta mislis da bi sve to radio da mi se zalomilo dijete, zasto si tako plitak?
Havala Bogu da bi se promjenio.
Sa dvadeset nisam bio odgovoran ali nisam kako ti kazes radio dijete i novi zivot. Kako lupetaš gluposti to je strašno :a1407:
Znaci po tebi svaki seksualni odnos muza i zene trebao bi rezultirati novim zivotom odnosno djetetom? Koliko bi ljudi onda bilo na ovo svijetu?
Nisam ja neodgovorna osoba, nego razmisljam svojom glavom to sto si ti sebi ocito ufilmao neki nepostojeci film, to je tvoja stvar ne moja, briga me misli sto god hoces. Vidi se da lupetas bezveze.
Za mene su stavri koje sam napisao apsolutno nedopustive u ovom vremenu u kojem zivimo. Nazovi to kako god hoces ja stojim pri tome.
Ti ako ces svome djetetu traziti po bjelom svijetu muza ili zenu, samo izvoli, ja cu svome djetetu dati slobodnu volju da bude s kim god zeli, ako bude problema necu postupati kao pecinski covjek vec cu pozvati drugu stranu i sjesti za stol i porazgovarati kao covjek.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 11 ruj 2013 17:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kartuzijanac napisao:
Previse generaliziras sasvim nepotrebno.
Kakvo dijete? O cemu ti pricas nikakvo ja dijete nisam radio...


Citat:
Vidis ti imas potrebu dokazivati, pokazivati. Pa samo izvoli ja stojim cvrsto iza tih svojih izjava.
Da seksom se rade djeca...


Stani onda više iza te svoje izjave da se sexom rade djeca! Jel trebam tražiti post gdje si priznao da si s tom curom imao sexualne odnose? Pa što si onda radio tada? Prao prozore!? Čupao travu!? Hranio hrčka!?

Pričaš o glupostima, a najveća je glupost ta što trošiš tipkovnicu umjesto đonova u potrazi za sretnijim životom. Zaboravi na svoju bivšu drapačozu i pronađi drugu. S njom neka odu svi vaši grijesi...Nisam mislio da ću to ikada reći (u smislu ispada kao da se ne veselim novom životu), ali budi sretan što je nisi napumpao a onda da te ona izbacila i nedugo poslije da gledaš kako drugi ljubi nju i voli vaše dijete. A takav sličan slučaj ima u mojoj ulici...djeca radila djecu i napravila belaj što tada, što par godina poslije (žalosno za reći).
Uostalom, dokle god si takav kakav jesi, dotle te ona i drži u "rezervi". Čim bi našao drugu, onda ako bi nešto ona i htjela, sve bi učinila da te vrati...Što ti u konačnici i želiš.
A sada funny part: čim bi se ona vratila, ti bi s njom nastavio prati prozore, žbukati radnu sobu, ispirivati prašinu sa ventilatora, prežderavati krznatu živinu aka hrčak kao što si i do sada s njom radio, a ovom forumu bi rekao "Zbogom!". Mislim da su te tu svi forumaši skontali pa si najednom samo otpao kao ratkapa u zavoju :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 11 ruj 2013 18:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
brzi_Heinz napisao:
Kartuzijanac napisao:
Previse generaliziras sasvim nepotrebno.
Kakvo dijete? O cemu ti pricas nikakvo ja dijete nisam radio...


Citat:
Vidis ti imas potrebu dokazivati, pokazivati. Pa samo izvoli ja stojim cvrsto iza tih svojih izjava.
Da seksom se rade djeca...


Stani onda više iza te svoje izjave da se sexom rade djeca! Jel trebam tražiti post gdje si priznao da si s tom curom imao sexualne odnose? Pa što si onda radio tada? Prao prozore!? Čupao travu!? Hranio hrčka!?

Pričaš o glupostima, a najveća je glupost ta što trošiš tipkovnicu umjesto đonova u potrazi za sretnijim životom. Zaboravi na svoju bivšu drapačozu i pronađi drugu. S njom neka odu svi vaši grijesi...Nisam mislio da ću to ikada reći (u smislu ispada kao da se ne veselim novom životu), ali budi sretan što je nisi napumpao a onda da te ona izbacila i nedugo poslije da gledaš kako drugi ljubi nju i voli vaše dijete. A takav sličan slučaj ima u mojoj ulici...djeca radila djecu i napravila belaj što tada, što par godina poslije (žalosno za reći).
Uostalom, dokle god si takav kakav jesi, dotle te ona i drži u "rezervi". Čim bi našao drugu, onda ako bi nešto ona i htjela, sve bi učinila da te vrati...Što ti u konačnici i želiš.
A sada funny part: čim bi se ona vratila, ti bi s njom nastavio prati prozore, žbukati radnu sobu, ispirivati prašinu sa ventilatora, prežderavati krznatu živinu aka hrčak kao što si i do sada s njom radio, a ovom forumu bi rekao "Zbogom!". Mislim da su te tu svi forumaši skontali pa si najednom samo otpao kao ratkapa u zavoju :wink:


Stari prelazis moje granice sto nikako nije dobro.
Mene su forumasi skontali? Da su me skontali kako ti kazes onda ne bi vise pisali niti posta na ovu temu.
Ja bi rekao ovom forumu zbogom, vidim ti si ovdje vec godinama, postas, brines se o forumu, ti si ovdje starosjedioc...
A vidim da si do podne ljut sam na sebe a od podne na cijeli svijet.
Stari moj ja sam izgubljen ali sam na putu da se vratim... a ti mislis da si popio svu pamet svijeta a nemas pojma da si izgubljen cijeli.
Jos nesto sto ti mislis da si faca sto mislis da mene spustas ovdje nizerazrednim forama koje su smjesne samo tebi.
Stari oladi malo ili dimi od mene ok?
Jer ti ne davas kritiku tebi je cilj poniziti... a ako te ja stanem ponizavati nestat ces sa ovog foruma svojevoljno.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 11 ruj 2013 18:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
brzi_Heinz napisao:
Kartuzijanac napisao:
Previse generaliziras sasvim nepotrebno.
Kakvo dijete? O cemu ti pricas nikakvo ja dijete nisam radio...


Citat:
Vidis ti imas potrebu dokazivati, pokazivati. Pa samo izvoli ja stojim cvrsto iza tih svojih izjava.
Da seksom se rade djeca...


Stani onda više iza te svoje izjave da se sexom rade djeca! Jel trebam tražiti post gdje si priznao da si s tom curom imao sexualne odnose? Pa što si onda radio tada? Prao prozore!? Čupao travu!? Hranio hrčka!?

Pričaš o glupostima, a najveća je glupost ta što trošiš tipkovnicu umjesto đonova u potrazi za sretnijim životom. Zaboravi na svoju bivšu drapačozu i pronađi drugu. S njom neka odu svi vaši grijesi...Nisam mislio da ću to ikada reći (u smislu ispada kao da se ne veselim novom životu), ali budi sretan što je nisi napumpao a onda da te ona izbacila i nedugo poslije da gledaš kako drugi ljubi nju i voli vaše dijete. A takav sličan slučaj ima u mojoj ulici...djeca radila djecu i napravila belaj što tada, što par godina poslije (žalosno za reći).
Uostalom, dokle god si takav kakav jesi, dotle te ona i drži u "rezervi". Čim bi našao drugu, onda ako bi nešto ona i htjela, sve bi učinila da te vrati...Što ti u konačnici i želiš.
A sada funny part: čim bi se ona vratila, ti bi s njom nastavio prati prozore, žbukati radnu sobu, ispirivati prašinu sa ventilatora, prežderavati krznatu živinu aka hrčak kao što si i do sada s njom radio, a ovom forumu bi rekao "Zbogom!". Mislim da su te tu svi forumaši skontali pa si najednom samo otpao kao ratkapa u zavoju :wink:


Stari prelazis moje granice sto nikako nije dobro.
Mene su forumasi skontali? Da su me skontali kako ti kazes onda ne bi vise pisali niti posta na ovu temu.
Ja bi rekao ovom forumu zbogom, vidim ti si ovdje vec godinama, postas, brines se o forumu, ti si ovdje starosjedioc...
A vidim da si do podne ljut sam na sebe a od podne na cijeli svijet.
Stari moj ja sam izgubljen ali sam na putu da se vratim... a ti mislis da si popio svu pamet svijeta a nemas pojma da si izgubljen cijeli.
Jos nesto sto ti mislis da si faca sto mislis da mene spustas ovdje nizerazrednim forama koje su smjesne samo tebi.
Stari oladi malo ili dimi od mene ok?
Jer ti ne davas kritiku tebi je cilj poniziti... a ako te ja stanem ponizavati nestat ces sa ovog foruma svojevoljno.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 11 ruj 2013 18:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
brzi_Heinz napisao:
Kartuzijanac napisao:
Previse generaliziras sasvim nepotrebno.
Kakvo dijete? O cemu ti pricas nikakvo ja dijete nisam radio...


Citat:
Vidis ti imas potrebu dokazivati, pokazivati. Pa samo izvoli ja stojim cvrsto iza tih svojih izjava.
Da seksom se rade djeca...


Stani onda više iza te svoje izjave da se sexom rade djeca! Jel trebam tražiti post gdje si priznao da si s tom curom imao sexualne odnose? Pa što si onda radio tada? Prao prozore!? Čupao travu!? Hranio hrčka!?

Pričaš o glupostima, a najveća je glupost ta što trošiš tipkovnicu umjesto đonova u potrazi za sretnijim životom. Zaboravi na svoju bivšu drapačozu i pronađi drugu. S njom neka odu svi vaši grijesi...Nisam mislio da ću to ikada reći (u smislu ispada kao da se ne veselim novom životu), ali budi sretan što je nisi napumpao a onda da te ona izbacila i nedugo poslije da gledaš kako drugi ljubi nju i voli vaše dijete. A takav sličan slučaj ima u mojoj ulici...djeca radila djecu i napravila belaj što tada, što par godina poslije (žalosno za reći).
Uostalom, dokle god si takav kakav jesi, dotle te ona i drži u "rezervi". Čim bi našao drugu, onda ako bi nešto ona i htjela, sve bi učinila da te vrati...Što ti u konačnici i želiš.
A sada funny part: čim bi se ona vratila, ti bi s njom nastavio prati prozore, žbukati radnu sobu, ispirivati prašinu sa ventilatora, prežderavati krznatu živinu aka hrčak kao što si i do sada s njom radio, a ovom forumu bi rekao "Zbogom!". Mislim da su te tu svi forumaši skontali pa si najednom samo otpao kao ratkapa u zavoju :wink:


Pazi tipa ej, pa da funny part.
Mislim da su forumasi po ovome skontali koliko si ohol i pun sebe.
Pa da funny part, sto si ti sebi umislio tko si ti? Forumska luda i to na katolickom forumu? :a1490: :a1490:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 11 ruj 2013 18:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Digao si mi tlak na 500 000 a vidim da po drugim postovima, da ni sam ne znas sto pises, i da pises totalne gluposti.
Pa kad te ljudi po forumu pitaju neke stvari odgovaras argumentima tipa " jeli ti znas za tipku uredi "
Daj covjece lijepo te molim da ne postas ovdje jer ocigledno dolazis samo provocirati.
Da ne govorim kako ni ne znas o cemu se ovdje zapravo radi, pa izvlacis neke stvari napadajuci mene i pokusasvas ispasti faca.
Brate mili nemoj to raditi, Bog ti pomogao i mir s tobom.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 11 ruj 2013 18:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Mata napisao:
pa kaj ima veze ko je to napisal?

Viruj Mata da ima. Nije isto ako nešto napiše Tarik Filipović ili Hans Urs von Balthasar.

Mata napisao:
ko da te hvata paranoja kad neko stavi neki link sa index.hr. ili ako nije neki poznati i priznati autor potpisan, onda to niš ne valja.

Više jeza i žalost. Valjda san stotinu puta napisao, citram sam sebe;

Fran26 napisao:
Pored tolike duhovne ostavštine koju Crkva ima, pored svetog pisma, pored toliko Crkvenih otaca, Crkvenih naučitelja, sveca i svetica, pored toliko pobožnih i svetih svećenika, vrsnih teologa i duhovnih pisca, pored preko stotinu enciklika, crkvenih deklaracija, dokumenta Kongregacije za nauk vjere, pored papinih kateheza, te katoličkih filozofa, Katekizma Katoličke Crkve i Denzingera, zar doista misliš da ću čitati i hraniti se ovakvim internet (link) bezvezarijama? Moje mišljenje i savijest se mora formirati prema gore spomenutom, a ne prema link bezvezarijama.


Pored svega spomenutog, koga živog zanima šta piše N.N. na katolik.hr., bitno.hr., mojasudbina.hr., wikipedija.hr., jutarnjilist.hr., slobodnadalmacija.hr., fejsbuk.hr. i na ostalim budalaštinama? Ja nisan link-katolik, nisan ni jubito-katolik, a bome nisan ni fejsbuk-katolik. Zato Mata to kod mene ne prolazi. Nisan naučen na takve rasprave, iako me ljudi stalno pokušavaju uvući u njih. :l30:

Mata napisao:
Onda su zapravo mnogi svecenici u zabludi, čine grijeh i zavadaju narod, jer eto ne citiraju poznate autore na propovijedima.

Svaki svećenik poslije pet godina studija dobro je upoznat sa teologijom i filozofijom. Sasvim je sposoban održati pravovjernu propovijed. On se ne triba obazirati na to šta se piše na bitno.hr ili fejsbuk.hr. ili na ostalim žutilima. Ne triba se pozivati na autoritete jer je sam autoritet.

Mata napisao:
opet navodiš kanone i govoriš mi da ih kršim, al ja ne vidim da ih kršim.

Mata napisao:
Ne kuzim kako molitva moze biti loša, kako molitvom kršim zakone? Kako Kartuzijanac moze činiti loše ako se moli? ako posti? ako ide na ispovijed, ako se pričeščuje?

Ovu temu bolje da zaboravimo. Nemeremo se mi razumit ovde. :l30:


p.s. Na kraju nismo bili na "španciru", a to nisan kriv ja to je kriva DD. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 11 ruj 2013 18:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Kartuzijanac napisao:
Imam svoj stav o sebi, umisljen nisam niti bahat, jer da jesam ne bi pisao sto pisem.

Smatraš li se ti Kartuzijanac oholom osobom, smatraš li se egoistom?


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 26 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr