www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 tra 2024 12:31

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 05 ruj 2013 20:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 12:59
Postovi: 525
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
Kartuzijanac ajde reci-što ti želiš da ti Bog da? što očekuješ od njega?


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 05 ruj 2013 20:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Ne znam sto ce biti.
Zelim svim srcem vjerovati Bogu, zelim mu se svim srcem predati.
Ali ne mogu vise ovako zivjeti.
Osjecam kako u meni raste svakim danom nekakav covjek pun bijesa, mrznje i gladan osvete.
A rodi li se takav covjek u meni neke osobe ce me zapamtiti cijeli zivot, a to je najmanje sto zelim.
Pustam Bogu da radi kako mu je volja, oprastam, zaboravljam... ali za Boga dragoga ne mogu vise zivjeti u ovome kaosu od zivota.
Gledajuci kako nepravda biva nagradena stostruko a dobrota biva nagradena mukom i trpljenjem.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 05 ruj 2013 20:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kartuzijanac napisao:
Pa eto samo sam to i trazio da mi netko kaze.
Bog mi to ne moze dati i dovidenja.
Ne moze mi dati normalan zivot kako spada. Onda je posteno da ga ja sam obesbjedim na nacin ili sve ili nista!

Nemojte me krivo shvatiti, zahvalan sam svima koji su napisali i jednu jedinu rijec za mene ovdje, od srca sam vam zahvalan.
Samo ne zelim potratiti vrijeme na tamo nekog Boga koji je svemoguc a ne moze covjeku dati da dostojanevseno zivi.

Bog je dao slobodu svima, kako tebi tako i onim "zlim jezicima" i odatle to zlo koje si stranicu ranije spomenio. Zato Bog i ne dira u tuđu slobodu pa ti ne može nikako doći "j*baljka" sa porukom: "Bog me šalje da me trošiš." Zato i jesi nesretan jer tražiš stvari koje ne smiješ tražiti. A bit moje prošle poruke je da budeš zahvalan za sve što ti je dobroga dao, pa makar ti to dao jednom u životu.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 05 ruj 2013 20:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
lyra1 napisao:
Kartuzijanac ajde reci-što ti želiš da ti Bog da? što očekuješ od njega?

Znam da je nemoguce i da mi to nece dati.
Samo zelim da mi pruzi priliku kod nje da je sam izborim, zelim da mi pruzi priliku za normalnim zivotom tako da mogu pomoci i svome bliznjemu.
Eto zar je to tako puno?!


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 05 ruj 2013 20:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
Znaci ja sam si skroio sto je nekakva ljuborna mater isla kod oca od moje bivse i svasta nalagala?

Da ti si sam kriv što te takve gluposti smetaju, šta te uopće briga što takve labrte trkeljaju!! Šta si očekivo na ovom svijetu da će te ljudi nosati na pijedestalu!! Halo ovo je zemlja sa preko 7 milijatrdi okrutnih grešnika!!

Citat:
Ja sam kriv sta moja bivsa nakon toga preko noci odjedanput je digla ruke od mene?

Da ti si sam kriv što si navezan i ne želiš vidjeti tu riječ što stalno izgovaraš, a znama zvuče jednostavno a ta riječ je "BIVŠA"!!

Citat:
Sto mi dolazi sa spikom " dragi znas stariji si od mene 6 godina " ( a njezin caca se ne slaze jer sam stariji toliko od nje )
A ona to niakd nije spomenula u 3, 5 godina veze?
Ma daj ne budi smjesan!

Ti si smiješan, ali pusti dijevojku i radi na sebi, previše očajavaš, ovo sve je samo do tebe, ne trpa Boga u tuđu ljusku volju, jer nisu ljudi Božji roboti, ipak im je dao slobodnu volju da pričaju i vole koga žele, a na tebi ja da to prihvatiš ili ne!!

Citat:
Di je taj Bog kada dopusta takvu nepravdu, zna da sam sjeban totalno i unisten i onda dode i oduzme mi i to malo nade sta je predstavljala ta cura? Mislim zar stvarno?!

Nemaj drugih Bogova uz mene je prva zapovijed, a i stavljaš neku curu kao svju jedinu nadu i spasitelja, a i proklet čovjek koji se u čovjeka uzda!! Previše si se navezao u tu divojku i ne vidiše šumu od drveta. A niti jedna navezanost nije dobra, i ti to moraš shvatiti.
Pa možemo mi svi Boga proklinjati što namj uzeo najbliže i vikati kakav je to Bog, ali budi muško i prihvati činjenice.
A ne tebi omirišalo, i sad je cijelo nebo krivo što te ne želi cura koju baš ti želiš da te neizmjerno voli, jel se to neko dugme pritisne negdje pa te ona voli najviše na svijetu, ili što!!??

Citat:
A ja budala dolazim mu ponizno moleci ga i vjerujuci mu da ce me izvuc iz ovog pakla, umjesto da se toj curi vise nikada ne javim i da sam svojim rukama i adutima istjeram pravdu svima po redu kako kome ide.

Koju pravdu, pusti curu na miru i gotovo, jer tko žali zmijara kojeg ujede zmija!!
Sam si stvorio problm koji uopće nije problem niti pakao, ti si se zaljubio i ne želiš prihvatiti da ne možeš imati ono što želiš, e ja ti svoje klince redovito izlemam po turu kad mis e tako počnu kreveljiti po trgovini u čošku sa igračkama. Sad samo malo razgledaju i kažu kako su neke igračke lijep i skužili su da ne mogu imati što žele, i sad im je puno lakše, a biti će im lakše i dalje u životu!!


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 05 ruj 2013 20:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
brzi_Heinz napisao:
Kartuzijanac napisao:
Pa eto samo sam to i trazio da mi netko kaze.
Bog mi to ne moze dati i dovidenja.
Ne moze mi dati normalan zivot kako spada. Onda je posteno da ga ja sam obesbjedim na nacin ili sve ili nista!

Nemojte me krivo shvatiti, zahvalan sam svima koji su napisali i jednu jedinu rijec za mene ovdje, od srca sam vam zahvalan.
Samo ne zelim potratiti vrijeme na tamo nekog Boga koji je svemoguc a ne moze covjeku dati da dostojanevseno zivi.

Bog je dao slobodu svima, kako tebi tako i onim "zlim jezicima" i odatle to zlo koje si stranicu ranije spomenio. Zato Bog i ne dira u tuđu slobodu pa ti ne može nikako doći "j*baljka" sa porukom: "Bog me šalje da me trošiš." Zato i jesi nesretan jer tražiš stvari koje ne smiješ tražiti. A bit moje prošle poruke je da budeš zahvalan za sve što ti je dobroga dao, pa makar ti to dao jednom u životu.

Jeste u pravu si zato sam cvrsto odlucio i Bogu obecao ako je ikad dobijem nazad da je taknuti necu prije braka!!
Ne brini znam ja sto je dobro a sto ose i gdje sam zafrknuo. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 05 ruj 2013 20:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Kartuzijanac napisao:
lyra1 napisao:
Kartuzijanac ajde reci-što ti želiš da ti Bog da? što očekuješ od njega?

Znam da je nemoguce i da mi to nece dati.
Samo zelim da mi pruzi priliku kod nje da je sam izborim, zelim da mi pruzi priliku za normalnim zivotom tako da mogu pomoci i svome bliznjemu.
Eto zar je to tako puno?!

Pomozi ti prvo sebi, trenutno si sam sebi bližnji jer si u potrebi, ovakvih stavom nečeš nikome pomoći!!


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 05 ruj 2013 20:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kartuzijanac napisao:
Jeste u pravu si zato sam cvrsto odlucio i Bogu obecao ako je ikad dobijem nazad da je taknuti necu prije braka!!
Ne brini znam ja sto je dobro a sto ose i gdje sam zafrknuo. :wink:

U vezi njenog vraćanja...jel to ovisi o Njemu ili o njoj? :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 05 ruj 2013 20:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2012 09:23
Postovi: 167
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Bog je svemoguć Karuzijanac,dok ga ti odbaciješ i nazivaš tamo "nekim Bogom" on te i tada ljubi,pa i Sina je svog Jedinorođenog dao pribiti na križ da te otkupi. Nazovi učenika ili nekog dobrog svećenika,ima li kakva Duhovna obnova ubrzo? Da ti Bog pokaže po ko zna koji put koliko te voli,i da je s tobom,i ja sam padala...pročitaj moje svjedočanstvo,,nisam ja netko,ali evo pročitaj naša svjedočanstva,pa gledaj sto se svašta događa i svi smo ovdje zbog "nečega" a to nešto nije slučajno ni uzalud ni u kom slučaju. Ja sam nedavno opet pala,ali me Bog opet diže.To je takav put svih onih koji žele živjeti s Bogom,a ja vjerujem da TI TO ŽELIŠ.TI BOGA TRAŽIŠ I BOG ĆE TI SE ODAZVATI.u jednom proročanstvu na kojem sam bila prisutna Isus govori:ZAVAPI MI! Isus pita SLIJEPCA ŠTO ŽELIŠ DA TI UČINIM??? TO PITA SVAKOGA OD NAS! ISUS nije bio tu prije 2000 godina i ispario. On je tu s nama i pomaže nam,moli Isusa da progledaš i ja ću molit za tebe! Bog te blagoslovio!!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 05 ruj 2013 20:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Samuel
Po tvojim postovima sam zakljucio.

" Bog je tu samo da te utjesi od problema i zla koje ti se dogodi "
Zar nije tako?
E pa meni utjeha ne treba imam tolike zivce i toliko sam toga prosao da mogu pregrmiti sve stavri, samo ne zelim vise sebe zavaravati izjavama " Bog ce ti dati ovo, Bog ce ti dati ono, On je milosrdan, On je ovo On je ono "
Ako tako stoje stvari, ne treba mi u zivotu. Sam cu proci kroz ovo kao sto sam do sada prolazio i sam cu se izboriti za sebe.


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 228 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 72 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr