www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 16:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 197 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 17 pro 2013 16:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 12:59
Postovi: 525
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
tina89 napisao:
Osim sto me je svakako i strah i sram jednostavno se vise od svega i bojim..uzasno,sto ako svecenik kaze da mi se neki grijesi nemogu oprostiti..:/


Tina, ako se istinski kajemo i čvsto odlučimo više ne griješiti onda nema grijeha koji nam nebi bio oprošten :wink:

Vidim da si u velikom strahu i zato ti preporučam da baciš oko na ovaj link da te smiri: http://www.tebe-trazim.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=2408&start=10


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 pro 2013 18:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 kol 2013 17:30
Postovi: 73
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zanimljivo..poznato mi je to..tesko je zadrzati te rijeci u glavi,pa makar i koju recenicu..kad je u glavi milijun recenica koje ubijaju..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 pro 2013 19:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 kol 2013 17:30
Postovi: 73
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nisam vec vise od mjesec dana izasla sa svojima van..a jos mi je gore jer sam doma gdje sam prisiljena biti sama sa sobom i mislima i sa svim onim sto me okruzuje..gledam majku kako joj je jednostavno otici svakodnevno na misu ili u zajdnicu,a meni muka jedan ocenas izmoliti..nemogu ni ispit savjesti napraviti jer kad krenem citati samo mi muka dode koliko ima toga sto prihvatila i samo su mi sve gadosti u glavi,toliko puta mi dode da samo to prihvatim..nezz mozda mi je sudeno vec kod Boga.,mozda mi ni nema spasa..ali opet isto znam da Isus sve voli..i da se raduje svakom obraceniku..ooo Boze neznam.,previse mi je razgovora u glavi..nikad sama.. Rekla bih da ne molis za mene jer ima onih kojima to vise treba i koji to zasluzuju..ma neznam ni sama..uzas


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 pro 2013 19:31 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 kol 2013 17:30
Postovi: 73
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da ali cini mi se da sam mozda stvorena da sve sto cinim da bude pouka makar jednoj osobi da ako ona to radi da ce zavrsiti kao ja..a nema gorega nego zivjeti zivot jer moras i cekas kad ce zavrsiti da odes na mjesto priredeno ljudima poput mene..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 pro 2013 19:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 kol 2013 17:30
Postovi: 73
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hehe..nije to nista ni skromno ni ponizno..ja nisam takva,nazalost nije mi to dano..a da to glumim nemam zivaca..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 pro 2013 19:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 kol 2013 17:30
Postovi: 73
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ma uzas..hahaha..voljela bi da me Bog toljagom udari po glavi..pa da ga vise osjetim..Ne odustajem ja..samo takve su misli u glavi..s tim zivim..tesko je vidjeti i tracak svjetla kad ti je glava u zemlji..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 pro 2013 19:54 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 kol 2013 17:30
Postovi: 73
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Eh..nije lako znam..vama muskima je mozda i mozda teze..neznam..Sad sam se sjetila prijatelja koji mi je rekao da jednom kad krenem u seksualni zivot da necu moci stati,..da on to jednostavno osjeca da sam takva..eh..kako je u pravu,.kaos


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 pro 2013 20:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2012 14:15
Postovi: 429
Lokacija: kc
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
tina89 napisao:
Sad sam se sjetila prijatelja koji mi je rekao da jednom kad krenem u seksualni zivot da necu moci stati,..da on to jednostavno osjeca da sam takva..eh..kako je u pravu,.kaos

a Marija Magdalena? ona je bila bludnica, pa ju je Isus ozdravio. I nije ju osuđivao. Slabi smo, al zato imamo sakrament Ispovijedi :).
kad se jednom krene griješiti teško je stati, ali nije nemoguće.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 pro 2013 21:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
tina89 napisao:
Nisam vec vise od mjesec dana izasla sa svojima van..a jos mi je gore jer sam doma gdje sam prisiljena biti sama sa sobom i mislima i sa svim onim sto me okruzuje..gledam majku kako joj je jednostavno otici svakodnevno na misu ili u zajdnicu,a meni muka jedan ocenas izmoliti..nemogu ni ispit savjesti napraviti jer kad krenem citati samo mi muka dode koliko ima toga sto prihvatila i samo su mi sve gadosti u glavi,toliko puta mi dode da samo to prihvatim..nezz mozda mi je sudeno vec kod Boga.,mozda mi ni nema spasa..ali opet isto znam da Isus sve voli..i da se raduje svakom obraceniku..ooo Boze neznam.,previse mi je razgovora u glavi..nikad sama.. Rekla bih da ne molis za mene jer ima onih kojima to vise treba i koji to zasluzuju..ma neznam ni sama..uzas


..Grijeh je odvratan ..a ne ti...
..zato se ne smiješ..tako gaditi sama sebi..
..jer izvor grijeha nije u tebi..već u silama koje te opsjedaju..
..pa to dvoje moraš...RAZLIKOVATI..

..Prvo..
..TI SI JEDNO DIVNO BOŽJE STVORENJE,,,.
.drugo..
..Jednog dana ćeš se osloboditi..tih napastovanja..
..treće..
..do tada ih IGNORIRAJ..jer ti ne mogu ništa bez Konzumacije..
..četvrto..
..Razlika između..svetih ljudi na zemlji i grješnika jest u Konzumaciji grijeha.,.
...peto..
..svi su ljudi podložni takvim iskušenjima..pa su tako i mnogi sveci...bili godinama napadani takvim gadostima..ali su ..eto ostali ..jaki ili iako su ponekad podlegli..iskušenju..ipak se kroz ispovijed i sv.pričest....vratili na KRISTOV PUT...

.polako samo...nis ti ništ posebno..u toj sferi..seksualnosti..
..većina grijeha..jest..u toj domeni..gdje je čovjek najslabiji..
..a strast najača...jer se isprepliće sa ..zdravom seksualnošću...koja je potrebna
..da se dvoje ;muško i žensko voli..da bi imali ...djecu...
..tj..održavanje našeg roda...na zemlji...
..tj..mi ljudi smo na taj način ..SUSTVORITELJI.. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 pro 2013 21:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 kol 2013 17:30
Postovi: 73
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala.Nesmije se osudivati gresnik nego grijeh..da..svakako..Ali meni se cini da ja nemam vlast nad tim nego oni nad menom.Pa mi je tesko odvojiti sebe od njih,ipak su u meni.Neznam jeli to zbog toga jer dugo zivim tako kako zivim pa mi se cini nemoguce odvojiti njih od sebe..jer mrzeci ono u sebi..tj te grijehe osjecam da mrzim sebe sto naravno vodi u jos gore stanje..Samo se u krug vrtim..Znam da je potrebna snaga i volja..ali grijeh vodi drugom grijehu pa taj drugom..jel..u mojem slucaju..a ja vise neznam gdje sam..kao da razum gubim..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 197 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 63 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr