www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 22:48

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 01 sij 2014 18:08 
Želio bih reći kao u dubini srca osjećam kako me Gospodin zove, a ja konstantno bježim od Njega. Gdje god pošao, kojom god stvari se pokušao zadovoljiti (novi tv, PC, zvučnici) uvijek mi se odjednom na neki svoj čudesan način Gospodin obrati. Jedino kad sam u Crkvi, ili dok se molim doma, čitam Bibliju osjećam se sretno, zadovoljno, ispunjeno.
Pred kraj srednje škole krenio sam na prijemni ispit na KBF Đakovo za bogoslova, no falilo mi je 2,5 boda.
Nakon neuspjelog ispita uplašio sam se i bježao od Crkve. Što ja sebi umišljam, baš će mene Bog pozvati, pogledaj se, imaš govornu manu (slovo R), kako ćeš držati propovjed... i gomila pitanja u glavi (danas se pitam, jesu li uistinu to moja pitanja ili od onog dolje).
Uglavnom, zaposlio se, radim, našao djevojku, podigao kredit, zaručio se, ostavila me, ali taj Bog mi je uvijek bio u mislima, i dok sam bio sa djevojkom.
Govorila mi je kako ja preozbiljno shvaćam tu vjeru i zar ne mogu biti normalan kao i svi drugi.
S kime god da pričam, meni je samo Bog u glavi i srcu, ali ja konstantno bježim. Osjećam u svom srcu kako me zove, i kad kažem Da Gospodine, evo me dolazim, na putu mi stoji kredit od 3000eura koji moram plaćati 10 godina. Plaća mi je mala, dok platiš režije, hranu, jedina opcija mi je bila na 10 god.
I sad kako da ja krenem ususret Gospodinu, kad mi je na putu kredit.
Uglavnom familija mi je u banani, besparica i opet stojim ja ispred tog kredita, Gospodin je s druge strane....
Nikakve, ama baš nikakve stcari me ne zadovoljavaju, usitinu sam sretan kad pričam o Bogu, o Isusu i Duhu Svetom.
Skoro svi ljudi koje ja poznajem su nevjernici ili su tek na papiru katolici, ali to im ništa ne znači.
Nemam nijednog prijatelja, jedino Isusa kojem mogu sve reći i koji će me saslušati.
Samo bih vas zamolio da se pomolite za mene da nekako otplatim taj kredit da mogu krenit ususret mojem Gospodinu.
Hvala što ste čitali.

S Ljubavlju vaš: Dario


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 01 sij 2014 18:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 kol 2013 17:30
Postovi: 73
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bog te blagoslovio :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 sij 2014 18:38 
Hvala i tebe također :)


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 01 sij 2014 18:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 kol 2013 17:30
Postovi: 73
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:) ps. Bolje zvuce oni koji neznaju reci r,hehe..A i sigurno znas da Gospodin ne zove osposobljenje,nego osposobljuje pozvane :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 sij 2014 20:50 
Naš Bog je čudesan Bog. :)


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 01 sij 2014 20:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
dado1642 napisao:
Samo bih vas zamolio da se pomolite za mene da nekako otplatim taj kredit da mogu krenit ususret mojem Gospodinu.
Hvala što ste čitali. S Ljubavlju vaš: Dario


..ovako ćemo napravit...

..ja imam kredit do 2025.g jedno 30000..eur i kusur..
..pa ćemo tvojih 3000 eur...pribrojiti...mojem kreditu..
..pa se ti sad lijepo moli ..za naših 33000 eur..
..da se ja malo odmorim... :D

..a otplata kredita nema veza s tim da kreneš u susret Gospodinu..
..ti si običan fiškal.. :D
...nisi niti krenuo prema Gospodinu..a več postavljaš uvjete ..
..za tvoj "transfer" prema svetosti... :D


Zadnja izmjena: naggar; 01 sij 2014 21:06; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 sij 2014 20:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Taj kredit i to ti nije apsolutno nikakva zapreka.
Pitanje je samo taj poziv, to i ja radim ja nisam siguran da li imam poziv ili ne, ali bjezao sam od Boga...
Ne znam trebas biti oprezan, zivimo u nevjernickim i nekrscanskim vremenima ( da ne kazem nesto puno gore ), apsolutno odmah time sto si malo uz Gospodina, covjeku se moze uciniti da ima poziv kad gleda druge ljude... ne zelim osporiti tvoj poziv, kratko si napisao da bi mozda iz toga sto si napisao mogao pretpostaviti, samo kazem da budes oprezan.
Sjetit cu te se cim pocmem moliti tj cim dodem malo k sebi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 sij 2014 21:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Jos nesto ja imam govornu manu i to malo tezu od tvoje... mucam... ovisi o situaciji u kojoj se nalazim... nekada normalno mogu govoriti a nekada jedva uspijem da spojim tri recenice.
Kad bi sada bio siguran 100% u svoj poziv ne bi me to brinilo ni najmanje, lako za to pa i Mojsije je imao govornih problema, koliko danasnjih svecenika ima s puno tezim problemima od toga, a kad vec spominje taj famozni R, znam jednog svecenika koje ne moze izgovoriti R nego H ili L.
Taj kredit i govorna mana... vjeruj mi ne da nisu problem nego zaista nisu problem nikakav :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 sij 2014 21:05 
Hvala na odgovorima


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 01 sij 2014 21:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
dado1642 napisao:
Hvala na odgovorima


Nemoj zamjeriti... mozda ja malo pre sirovo i grubo pisem... ali pisem ono sto vidim kod tebe... mozes li malo poblize pojasniti zasto imas poziv, asto mislis da imas poziv?
Ako nije problem :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 37 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr