www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 17:04

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 01 sij 2014 21:42 
Kartuzijanac napisao:
dado1642 napisao:
Hvala na odgovorima


Nemoj zamjeriti... mozda ja malo pre sirovo i grubo pisem... ali pisem ono sto vidim kod tebe... mozes li malo poblize pojasniti zasto imas poziv, asto mislis da imas poziv?
Ako nije problem :)


opisao sam ti ukratko na pp


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 14:32 
Draga braćo i sestre u Kristu!
Donio sam konačnu odluku. Odlučio sam definitivno poći ususret Gospodinu, bez obzira na kredit, na sve probleme u familiji, jednostavno jedino gdje samog sebe vidim je u služenju Gospodinu kao redovnik. Ništa me ne zanima na ovome svijetu, jedino kome se želim predati je Bog. Služiti Gospodinu u veseju, tišini i radu uz braću.
Želim se samo zahvaliti svima vama koji sudjelujete na ovom forumu, svjedočite vašu vjeru, ispitujete, istražujete, molite, zahvaljujete, družite se i blagoslivljate jedni druge.
Hvala dragom Bogu na vama i na ovom forumu, neka je blagoslovljen naš Bog njemu slava, hvala i čast u sve vijeke vijekova.
Eto toliko od mene za sad. :)


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 14:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
dado1642 napisao:
Draga braćo i sestre u Kristu!
Donio sam konačnu odluku. Odlučio sam definitivno poći ususret Gospodinu, bez obzira na kredit, na sve probleme u familiji, jednostavno jedino gdje samog sebe vidim je u služenju Gospodinu kao redovnik. Ništa me ne zanima na ovome svijetu, jedino kome se želim predati je Bog. Služiti Gospodinu u veseju, tišini i radu uz braću.
Želim se samo zahvaliti svima vama koji sudjelujete na ovom forumu, svjedočite vašu vjeru, ispitujete, istražujete, molite, zahvaljujete, družite se i blagoslivljate jedni druge.
Hvala dragom Bogu na vama i na ovom forumu, neka je blagoslovljen naš Bog njemu slava, hvala i čast u sve vijeke vijekova.
Eto toliko od mene za sad. :)


Šta je ovo sad u seriji, svi odjedanput u redovnike. :shock: :shock:
Ajde lijepo, Bog bio s tobom i ustraj u tome ako imaš Božji poziv šta god ti se dešavalo. :b112:

A nisam vidio da si spominjao o kojem redu se radi???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 14:42 
Nisam još odlučio koji red , moram ja još puno raditi na tome. Moram razgovarati sa župnikom, kapelanom i uz Božju pomoć poći ususret.
Molim Gospodina za poniznost srca jer jedino takvo srce može ustrajati na putu.


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 15:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
dado1642 napisao:
Nisam još odlučio koji red , moram ja još puno raditi na tome. Moram razgovarati sa župnikom, kapelanom i uz Božju pomoć poći ususret.
Molim Gospodina za poniznost srca jer jedino takvo srce može ustrajati na putu.


a lipo je što si odlučio ići u Franjevce.. :D

..sad vježbaj malo molitve..dok si u civilstvu..
..moli se za mene...
..a ja ću ti reći dal si uspješan... :D
..ili ne.. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 15:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
dado1642 napisao:
Draga braćo i sestre u Kristu!
Donio sam konačnu odluku. Odlučio sam definitivno poći ususret Gospodinu, bez obzira na kredit, na sve probleme u familiji, jednostavno jedino gdje samog sebe vidim je u služenju Gospodinu kao redovnik. Ništa me ne zanima na ovome svijetu, jedino kome se želim predati je Bog. Služiti Gospodinu u veseju, tišini i radu uz braću.
Želim se samo zahvaliti svima vama koji sudjelujete na ovom forumu, svjedočite vašu vjeru, ispitujete, istražujete, molite, zahvaljujete, družite se i blagoslivljate jedni druge.
Hvala dragom Bogu na vama i na ovom forumu, neka je blagoslovljen naš Bog njemu slava, hvala i čast u sve vijeke vijekova.
Eto toliko od mene za sad. :)


Još jedna velika radost!
Dragi brate, neka te vodi Duh Sveti na tvom putu i u odlukama.
Kada Bog zove, nema druge nego mu se otvoriti. Ako je Njegova volja, želim ti ustrajnost i obilje blagoslova. Ne sumnjam u poziv, ali uvijek je dobro pročistiti motive.
Redovništvo nije bijeg od svijeta koji te, kao što kažeš, ne zanima. Ne možeš pobjeći od svijeta, ne možeš pobjeći od sebe. Služiti se može Gospodinu jedino u ljubavi prema dušama i svijetu, ne u bijegu.
Oprosti na ovome, i sam kažeš da još puno trebaš raditi na tome. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 15:48 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 sij 2014 12:19
Postovi: 42
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
dado1642 napisao:
Draga braćo i sestre u Kristu!
Donio sam konačnu odluku. Odlučio sam definitivno poći ususret Gospodinu, bez obzira na kredit, na sve probleme u familiji, jednostavno jedino gdje samog sebe vidim je u služenju Gospodinu kao redovnik. Ništa me ne zanima na ovome svijetu, jedino kome se želim predati je Bog. Služiti Gospodinu u veseju, tišini i radu uz braću.
Želim se samo zahvaliti svima vama koji sudjelujete na ovom forumu, svjedočite vašu vjeru, ispitujete, istražujete, molite, zahvaljujete, družite se i blagoslivljate jedni druge.
Hvala dragom Bogu na vama i na ovom forumu, neka je blagoslovljen naš Bog njemu slava, hvala i čast u sve vijeke vijekova.
Eto toliko od mene za sad. :)



Dado,Bogu hvala ako si se odlucio,i ako si siguran u svoju odluku :) Moli se Duhu Svetomu da te vodi,jer bez njega ne mozemo hoditi pravim putem niti pravilno odlucivati,i naravno,dodatno se posavjetuj sa zupnikom :) Neka te Bog prati na tvom putu,BTB :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 15:52 
Hvala ti na savjetima. Neka i tebe blagoslovi naš Gospodin!


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 15:59 
naggar napisao:
dado1642 napisao:
Nisam još odlučio koji red , moram ja još puno raditi na tome. Moram razgovarati sa župnikom, kapelanom i uz Božju pomoć poći ususret.
Molim Gospodina za poniznost srca jer jedino takvo srce može ustrajati na putu.


a lipo je što si odlučio ići u Franjevce.. :D

..sad vježbaj malo molitve..dok si u civilstvu..
..moli se za mene...
..a ja ću ti reći dal si uspješan... :D
..ili ne.. :D


Dragi moj naggar, naravno da ću se moliti za sve vas. Hvala ti na onom postu o kreditima...lijepo si me spustio (ponizio) i učvrstio si mi vjeru. Bogu sam predao moje probleme da On vodi bitku za mene, jer sam tako mali i slab. Gospodin je sva moja snaga i ne mogu ništa bez Njega. Netko to brzo shvati, netko malo kasnije, ali cilj je isti. Naggar želim tebi i cijeloj tvojoj obitelji obilje Božjeg blagoslova i sve što vam je potrebno.
Slava Isusu


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 16:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
dado1642 napisao:
naggar napisao:
dado1642 napisao:
Nisam još odlučio koji red , moram ja još puno raditi na tome. Moram razgovarati sa župnikom, kapelanom i uz Božju pomoć poći ususret.
Molim Gospodina za poniznost srca jer jedino takvo srce može ustrajati na putu.


a lipo je što si odlučio ići u Franjevce.. :D

..sad vježbaj malo molitve..dok si u civilstvu..
..moli se za mene...
..a ja ću ti reći dal si uspješan... :D
..ili ne.. :D


Dragi moj naggar, naravno da ću se moliti za sve vas. Hvala ti na onom postu o kreditima...lijepo si me spustio (ponizio) i učvrstio si mi vjeru. Bogu sam predao moje probleme da On vodi bitku za mene, jer sam tako mali i slab. Gospodin je sva moja snaga i ne mogu ništa bez Njega. Netko to brzo shvati, netko malo kasnije, ali cilj je isti. Naggar želim tebi i cijeloj tvojoj obitelji obilje Božjeg blagoslova i sve što vam je potrebno.
Slava Isusu



i udarac nogom u guzicu...je korak naprijed... :D
..u redu je da si brinemo za sve svoje zemaljsko..

..problem je kad ..to radimo s očajem..i grčevito..

..pokušavajući..da ovdje na zemlji..učvrstimo svoje "kraljevstvo"
..sa svojim bližnjima...svojim kućicama..slobodicama..hobijima..itd..

..to je sve lijepo..ali su su sve mediji..koje moramo jednog dana napustiti..
..i krenuti prema našem pravom DOMU I NEBESKOM KRALJEVSTVU..
..i sve podređeno tome..tj SPASENJU DUŠU..
..pa su svi događaji na zemlji..upregnuti u kočije "Kirurgije duha" :D

..jer BOG je milostiv i spor na srdžbu...

..ali zakoni teku..i svak onaj koji pokuša..uspostaviti svoje zakone ...
..i postavke svijeta...kojima su temelji na zemlji...RADI PROTIV SEBE..

..a tu onda nastupa onda Kirurgija duha..pa je bol ..općenito...često vrlo djelotvorno sredstvo
--za tvrdoglavost duša..koje nisu svjesni da idu u propast..makar mislile da to rade u ime ljubavi...

:D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 27 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr