www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:20

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Poruka
PostPostano: 27 vel 2014 22:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 kol 2012 11:11
Postovi: 164
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Evo ispravno postanih linkova: :-?

http://www.dznz-andjeogabrijel.hr

https://www.facebook.com/dznz.osijek


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2014 22:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Martina napisao:
perokvrzica napisao:
Spavam ja jedne noći i sanjam neke bezvezarije (ja sanjam uglavnom- prizemne stvari - tipa - ako sam žedna sanjam da sam u tvornici sokova, ako sam gladna sanjam da neko pravi sarmu i tako to :P ) ... i tako usred tog nekog gladnog sna - dođe meni neki lik - nepoznati čovjek (u snu, jel) - i kaže: "Ja bih tebe rado upoznao" i pruži mi neki papirić.
Otvorim ja papirić - a na njemu piše Niko Praljak.
I odmah sam se probudila i kako mi je to bilo bizarno zapišem to ime.
Ujutro sam totalno zaboravila na tu cijelu priču..i sad više ne znam jel taj dan ili par dana poslije - naletim na taj papir di sam zapisala ime i prezime Niko Praljak i sjetim se sna.
Ne budi mi teško - odem ja na google - i upišem Niko Praljak - i postoji čovjek - ima face.
Nisam mu se javila iz očitih razloga (šta da kažem čovjeku - di si, jarane? šta ima? ja sanjala da ti hoćeš da se upoznamo - makar se nikad nismo vidjeli ni čuli? kakav bi to tek brutalan razgovor bio.)
I sad ja vas pitam - ko normalan sanja nepoznate ljude koji se zovu Niko Praljak?
Bajdvej - ako neko zna nekog lika koji se zove Niko Praljak - može mu slobodno reć da neka lijeva ženska sanja njegovo ime i prezime. LOL!
Bajdvej, Fran, šta ne postoji cijela neka nauka u teologiji koja se bavi snovima?


Ok, ako ovo nije spuki, onda ne znam kaj je.
Odem malo prije na face i naletim na ovaj post:

Tim Anđeo Gabrijel dijeli post od Anđeo Gabrijel.

apel obitelji u potrebi...

prije otprilike sat vremena
..
DRAGI PRIJATELJI DRUŠTVA, OBRATILA NAM SE JEDNA OBITELJ ZA POMOĆ.. INAČE NISMO PRAKTICIRALI OVAKVE OBJAVE I TRAŽILI POMOĆ ZA DRUGE OSIM NAŠIH MAJKI I BEBA ALI ŽAO MI JE RADI DJETETA..
Poštovanje, javlja Vam se Niko Praljak iz Livna, ovim putem pišem Vam i nadam se da ćete nam moći pomoći i pozvati dobre ljude da nam pomognu. Živimo ja i supruga koja je bolesna nemamo svoje kuće imamo malo dijete. Teško je do posla, jedva se preživljava evo slike kako i u kojim uvijetima živim. Tjesto je jedina hrana što jedemo svaki dan. Vode nemamo za kupanje i higijenskih potrebština. Molimo ako ko može da pomogne. Hvala Vam velika.

prije otprilike sat vremena

Slika
Slika


Ne znam kaj bih rekla. Možda je ovo Božja providnost.
Čitam taj post na faceu i upadne mi u oči prezime Praljak...sjetim se tvog sna, ali nisam se mogla sjetiti kako je bilo ime tipu kojeg si sanjala...odem na TT...i kad sam vidjela da se zove Niko...skoro mi je srce otkazalo.

Inače, Anđeo Gabrijel je udruga za nerođeni život iz Osijeka. Zbrinjavaju trudnice koje nemaju gdje,brinu se o njima i bebama nakon poroda, odgovaraju žene od abortusa, ukratko bore se za nerođene. Udruga hvale vrijedna i vrijedna svake pomoći.

Ovo je njihova web stranica: [url]dznz-andjeogabrijel.hr[/url]

A ovo na faceu: [url]https://hr-hr.facebook.com/dznz.osijek‎[/url]

Ako mi ne vjeruješ idi na njhovu stranicu na faceu.


vjerovala ti ili ne vjerovala - potpuno je nebitno.
ako postoji lik koji se zove niko praljak i ako dobijem potvrdu da se covjek zove niko praljak - pomoci cu mu - pa nema snase da mu ne pomognem.
drago mi je sto vidim tog niku sad kad mi se vec gura u snove.
Lol!
hvala sto si serala!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 vel 2014 10:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..budite oprezni...i bez provjera stvarnog stanja..
..ne šaljite donacije...
..jer je bilo svašta ..
..i na ovom forumu...

..gdje je "časna sestra" tražila pomoć za jednu obitelj...
..a kad je trebalo..utvrditi identitet njezin i te obitelji..
..više se nije nikad javljala..

.ili ja skupljam donaciju u robi i hrani za obitelj sa više djeca
..i želim otići sam..im to odnesti..
..tražim tu obitelj na po adresi...na googlu..karti..
..zovem ..susjede...na telefon..pitam...
..svi su rekli da takva obitelj ne postoji tamo..
..pitam osobu..koja je napisala tu adresu. na forumu..
..ona kaže da je to njena adresa i da je tu ženu sram..
..pa onda ona preuzima.kao donacije..
..i Kome onda vjerovati '?

..ima tog još..ali eto ..samo insert..

..Treba utvrditi Pravo stanje..
..a onda..je uredu da se pomogne... 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 tra 2014 10:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 lis 2013 06:55
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Imam jedno pitanje i mislim da je ovaj pdf pravo mjesto, ako nije molim modove da premjeste.. Hvala..

Naime, imala sam imala gadne noćne more... mnoštvo zmija ispod mene, ja moram sići sa nekakvog povišenog mjesta, ali me zmije napadaju, pokušavaju se podići prema meni...
Zmije su ružne crne boje...

San je bio prestvaran, toliko da sam samu sebe nekako probudila..


Ne znam da li ima ikakve veze to sa činjenicom da se pripremam za ispovjed, da svaki dan palim svijeću, molim molitve sv.Brigite, a prošli tjedan sam počela svaki dan ići i u Crkvu meditirati i moliti se i miru, jer želim raditi na svom duhovnom životu i odnosu sa Bogom?

Nemam inače noćne more, ali ovo me proganjalo čitav dan...

Moje pitanje je da li je itko od vas imao takvo iskustvo i što da činim da se toga 'riješim'? Da li da to smatram nekakvih zastrašivanjem?

Možda je pitanje glupo, ali još me to muči...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 tra 2014 11:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ana.zgb napisao:
Možda je pitanje glupo, ali još me to muči...

Nije glupo. Značio san nešto ili ne, od njega nemaš ništa. Niti te upozorava, niti potiče na nešto.

Samo nastavi moliti, ići na sv. Misu, pođi na ispovijed i pomiri se s Bogom. Kad smo čistog srca, pomireni s Bogom, molimo i razgovaramo s Bogom - imamo mir. Pa ako i sanjamo uznemirujuće snove, znamo da ako je Bog s nama, tko nam može što protiv nas.

Čisto srce, predanost Bogu, djetinji pogled prema Ocu i vjera u Njegovu pobjedu.

Bez brige, samo hrabro na putu kojim si krenula!

:grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 tra 2014 21:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 vel 2013 00:14
Postovi: 56
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BVB

.....moja, neka iskustva o svemu ovom .....
sanjam sebe u maskirnoj uniformi ( pretpostavljam da sad neki misli, a šta ovaj brije ? ) našoj Hrvatsko, šara za Afganistan ..... idem iz Osijeka, sam cestom prema Đakovu, sam,sam,sam ( ali ne zadugo ) uh sad sam se naježio kad se tog sna sjetim, kiša lije, jedva mi šilt ostaje ravan od kape na glavi ...... baš onako kako se kaže u našem narodu, spojilo se nebo sa zemljom i na sredini puta između Đakova i Š. Polja nailazim na Raspelo našeg spasitelja Isusa Krista, jedva sam ga spazio od kukuruza koji je pomalo i sasušen ...... dolazim do Raspela i grlim ga, grlim kao nikog do sada i plačem, zbog čega pojma nemam ...... tu se budim i naravno oči, obrazi sve mokro od suza ..... i mislim da mi je taj san dobro došao jer sam poslije bio baš sretan ..... ovo je bilo u kratkim crtama, ne želi opisivati onaj osjećaj samoće, odbačenosti ..... strašno za doživiti


..... ovo nije san, ovo je zbilja ;-)
vozim auto na rikvrc iz garaže i imam dosta uski dio proći sa stepenicama pored kuće, dok sam vozio, unutar mene je nešto odzvanjalo.... " pazi probušit ćeš gumu " ..... i naravno nisam slušao, nego sam po svom kao sve u životu....rezultat nisam probušio nego sam je izrezao na brid od stepenice cca 5cm .....

..... nije prošlo pola mjeseca kupim ja knjigu od Milivoja Bolobanića Kako prepoznati zamke Zloga, na preporuku od jednog člana sa ovog foruma i pročitam o vidovitosti i snovima, u knjizi se opisuju te dvije stvari samo zlo i naopako, da ti pamet stane. Pošto mi je Župa blizu, skok do Župnika i požalim se šta mi se desilo, naveo sam dosta stvari koje su me mučile u vezi snova i spoznaji da nekad jednostavno znam šta će se desit. On me upitao dali se molim, dali molim OČE NAŠ, ma kako ne bi molio, sa tim se budim i idem spavat....sa Psalmima 23, 51, 91. On mi odgovara da se ne bi trebao brinuti jer mi nismo samo fizička bića nego i duhovna.

Moj zaključak, ako se Bogu molim i ako mi se bilo šta desi samo kažem "u ime Isusa Krista odstupi od mene, ako si došao u zlu " i nastavi se dešavati, moja duša je sa mojim Spasiteljem i Otkupiteljem Isusom Kristom i njegovim Ocem našim Bogom !

ima toga dosta iz prošlosti i mislim da će se još toga i dešavati


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 17 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr