www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 03 svi 2024 01:06

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 26 vel 2014 23:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 sij 2013 03:10
Postovi: 26
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo jedno pitanje...jeste li ikada sanjali da se molite? Recimo ja sam nekidan sanjala da se molim ali glas iz mene jedva izlazi i sto se ja vise pokusavam moliti i biti glasnije to me se sve slabije cuje. Kad sam se probudila taman sam htjela pitati muza jesam li pricala u snu (jer znam ponekad), a on mi kaze da "sto sam to sanjala i da sam pricala". Nije mi znao reci sto sam govorila jer sam ga probudila. Ovo nije prvi puta da mi se u snu, kada se molim glas jedva cuje. Inace sanjala sam da zlo napada moga brata i sa molitvom sam ga pokusala obraniti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 vel 2014 23:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Spavam ja jedne noći i sanjam neke bezvezarije (ja sanjam uglavnom- prizemne stvari - tipa - ako sam žedna sanjam da sam u tvornici sokova, ako sam gladna sanjam da neko pravi sarmu i tako to :P ) ... i tako usred tog nekog gladnog sna - dođe meni neki lik - nepoznati čovjek (u snu, jel) - i kaže: "Ja bih tebe rado upoznao" i pruži mi neki papirić.
Otvorim ja papirić - a na njemu piše Niko Praljak.
I odmah sam se probudila i kako mi je to bilo bizarno zapišem to ime.
Ujutro sam totalno zaboravila na tu cijelu priču..i sad više ne znam jel taj dan ili par dana poslije - naletim na taj papir di sam zapisala ime i prezime Niko Praljak i sjetim se sna.
Ne budi mi teško - odem ja na google - i upišem Niko Praljak - i postoji čovjek - ima face.
Nisam mu se javila iz očitih razloga (šta da kažem čovjeku - di si, jarane? šta ima? ja sanjala da ti hoćeš da se upoznamo - makar se nikad nismo vidjeli ni čuli? kakav bi to tek brutalan razgovor bio.)
I sad ja vas pitam - ko normalan sanja nepoznate ljude koji se zovu Niko Praljak?
Bajdvej - ako neko zna nekog lika koji se zove Niko Praljak - može mu slobodno reć da neka lijeva ženska sanja njegovo ime i prezime. LOL!
Bajdvej, Fran, šta ne postoji cijela neka nauka u teologiji koja se bavi snovima?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 vel 2014 23:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2013 14:11
Postovi: 222
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
perokvrzica napisao:
Spavam ja jedne noći i sanjam neke bezvezarije (ja sanjam uglavnom- prizemne stvari - tipa - ako sam žedna sanjam da sam u tvornici sokova, ako sam gladna sanjam da neko pravi sarmu i tako to :P ) ... i tako usred tog nekog gladnog sna - dođe meni neki lik - nepoznati čovjek (u snu, jel) - i kaže: "Ja bih tebe rado upoznao" i pruži mi neki papirić.
Otvorim ja papirić - a na njemu piše Niko Praljak.
I odmah sam se probudila i kako mi je to bilo bizarno zapišem to ime.
Ujutro sam totalno zaboravila na tu cijelu priču..i sad više ne znam jel taj dan ili par dana poslije - naletim na taj papir di sam zapisala ime i prezime Niko Praljak i sjetim se sna.
Ne budi mi teško - odem ja na google - i upišem Niko Praljak - i postoji čovjek - ima face.
Nisam mu se javila iz očitih razloga (šta da kažem čovjeku - di si, jarane? šta ima? ja sanjala da ti hoćeš da se upoznamo - makar se nikad nismo vidjeli ni čuli? kakav bi to tek brutalan razgovor bio.)
I sad ja vas pitam - ko normalan sanja nepoznate ljude koji se zovu Niko Praljak?
Bajdvej - ako neko zna nekog lika koji se zove Niko Praljak - može mu slobodno reć da neka lijeva ženska sanja njegovo ime i prezime. LOL!
Bajdvej, Fran, šta ne postoji cijela neka nauka u teologiji koja se bavi snovima?



Hahahah, presmiješno! A čuj, sve ima svoje razloge...ja kakva sam, možda bih mu se i javila ( ne tim "uletom" ), ali nešto bih izmislila :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 vel 2014 23:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Boudicca napisao:
perokvrzica napisao:
Spavam ja jedne noći i sanjam neke bezvezarije (ja sanjam uglavnom- prizemne stvari - tipa - ako sam žedna sanjam da sam u tvornici sokova, ako sam gladna sanjam da neko pravi sarmu i tako to :P ) ... i tako usred tog nekog gladnog sna - dođe meni neki lik - nepoznati čovjek (u snu, jel) - i kaže: "Ja bih tebe rado upoznao" i pruži mi neki papirić.
Otvorim ja papirić - a na njemu piše Niko Praljak.
I odmah sam se probudila i kako mi je to bilo bizarno zapišem to ime.
Ujutro sam totalno zaboravila na tu cijelu priču..i sad više ne znam jel taj dan ili par dana poslije - naletim na taj papir di sam zapisala ime i prezime Niko Praljak i sjetim se sna.
Ne budi mi teško - odem ja na google - i upišem Niko Praljak - i postoji čovjek - ima face.
Nisam mu se javila iz očitih razloga (šta da kažem čovjeku - di si, jarane? šta ima? ja sanjala da ti hoćeš da se upoznamo - makar se nikad nismo vidjeli ni čuli? kakav bi to tek brutalan razgovor bio.)
I sad ja vas pitam - ko normalan sanja nepoznate ljude koji se zovu Niko Praljak?
Bajdvej - ako neko zna nekog lika koji se zove Niko Praljak - može mu slobodno reć da neka lijeva ženska sanja njegovo ime i prezime. LOL!
Bajdvej, Fran, šta ne postoji cijela neka nauka u teologiji koja se bavi snovima?



Hahahah, presmiješno! A čuj, sve ima svoje razloge...ja kakva sam, možda bih mu se i javila ( ne tim "uletom" ), ali nešto bih izmislila :D


Pa znaš šta... i ja sam se smišljala jer me intrigiralo totalno, ali stvarno ne znam kako da ovu priču oblikujem u nešto što bi čovjeku zvučalo prihvatljivo.
Stavljam sebe u tu poziciju - da mi se neko javi sa spikom da je sanjao moje ime i prezime (stvarno ne znam kako to izreći da zvuči manje bizarno) - nema šanse da bi stupila u kontakt s tom osobom i prvo što bi mi palo na pamet je pretpostavka da je ta osoba de fešta luda. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 vel 2014 23:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2013 14:11
Postovi: 222
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Pa zato velim, ja bih "okolo naokolo"...izmislila neku spiku... :lol:
ma ni nije to tako ludo....događa se svašta, možda uopće ne bi tako reagirao.
Baš čudno :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 vel 2014 23:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Boudicca napisao:
Pa zato velim, ja bih "okolo naokolo"...izmislila neku spiku... :lol:
ma ni nije to tako ludo....događa se svašta, možda uopće ne bi tako reagirao.
Baš čudno :D


Bojim se da nemam dovoljno mašte za to okolo naokolo.
LOL!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 vel 2014 23:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2013 14:11
Postovi: 222
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ali si zato pametna, snađeš se. 8)
Ma nema veze što ja kažem, ne želim te nagovarat.
Samo velim, poznajući sebe, ja bih pukla da ne kažem.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 vel 2014 23:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Boudicca napisao:
Ali si zato pametna, snađeš se. 8)
Ma nema veze što ja kažem, ne želim te nagovarat.
Samo velim, poznajući sebe, ja bih pukla da ne kažem.


A ne želim lagati čovjeku, istinu mu ne mogu reći...pa mi preostaje nadati se da će se odgovor nekad nametnuti ako pitanje uopće postoji :D ).
Do tada odlučujem živjeti u uvjerenju da se radi o nekoj bezveznoj koincidenciji.
Možda sam mu ime pročitala u novinama taj dan...ili tako nešto... pa se uplelo u san.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2014 00:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Noćas sam imao mokrar san. To znači samo jedno! - da moram promijeniti bokse :b101:

A ovi snovi s nekim imenom ili nešto na tu shemu...pa da Bog ikoga šalje preko snova, onda bi i druga strana to znala, tj. onda bi i taj Niko Praljak sanjao perukvrzicu :mrgreen:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2014 00:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Polucija (latinski: pollutio; doslovno "prljanje" i "zagađenje") u svom užem (i najčešćem) značenju predstavlja izraz za nehotimično ili neizazvano lučenje sperme kod muškarca do koga najobičnije dolazi prilikom spavanja. U širem smislu se pod time podrazumijeva i vaginalna lubrikacija kod žena; za oba fenomena se koriste izrazi noćna emisija. Također se koristi i kolokvijalni izraz mokri snovi.

Polucija je karakteristična za pubertet, mada se može povremeno javljati i u adolescenciji i kasnijim životnim periodima.
********************************
Znači li to da si i ti sanjao Niku Praljka? :oops:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 76 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr