www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 00:36

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 30 sij 2015 11:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
marija-nada napisao:
U zadnje vrijeme nisam često ovdje, a prije bi se reklo da me nema. Samo Otac i poneki ljudi znaju kroz što sve prolazim i da mi je jako, jako teško. Ne tražim ničije sažaljenje na ove riječi, ali kad ovo kažem mislim prvenstveno na to kako se može svašta izdržati jer nas Bog nosi u tim trenucima.
Možda ponekad to i ne vidim i ne osjetim i najrađe bih da me nema tada. No ostaje On, Isus Krist, Spasitelj koji poravnava stvari i čini da preživim. I kako volim reći - ima Nit koja me drži i ja se držim za nju. Tu Nit samo ne smijem pustiti nikada. Moram se držati za Nju. Nit je Bog moj, Otac moj.
Hvala Bogu na Snazi koju nam daje, i kako i sam naziv teme - na svemu, jer kroz to sve se jačamo za Nebo.
Slava Ocu i Sinu i Duhu Svetomu i hvala puno Majci koja nas štiti i pazi. +


kažeš "Možda ponekad to i ne vidim i ne osjetim i najrađe bih da me nema tada"
.. znaš li ti ..koja bi rupa ostala u svemiru ..da " te nema"
..i da ja znam da tamo na nekom otoku..nema "marije nade"
..kad ti bude teško....ostani s nama ...i znaj da negdje u daljini ima netko
..komu je drago " što postojiš" i što nisi ostavila rupu u svemiru..
..recimo...da si ukras ovog svijeta...jedna lijepa slika na zidu svijeta:
..a jes da te malo mlataraju oluje...ko sve nas..
..ali nakon oluje ima i zatišje.. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 sij 2015 12:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
naggar napisao:
kažeš "Možda ponekad to i ne vidim i ne osjetim i najrađe bih da me nema tada"
.. znaš li ti ..koja bi rupa ostala u svemiru ..da " te nema"
..i da ja znam da tamo na nekom otoku..nema "marije nade"
..kad ti bude teško....ostani s nama ...i znaj da negdje u daljini ima netko
..komu je drago " što postojiš" i što nisi ostavila rupu u svemiru..
..recimo...da si ukras ovog svijeta...jedna lijepa slika na zidu svijeta:
..a jes da te malo mlataraju oluje...ko sve nas..
..ali nakon oluje ima i zatišje.. :D


Ovo potpisujem u potpunosti draga moja jaka ženice :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 sij 2015 12:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
eto hvala vam puno :)
:oops:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 vel 2015 09:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 srp 2014 09:24
Postovi: 126
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
Rora napisao:
Uskoro će biti 4 godine od moje prve prijave na TT. Jooooj koliko je vode prošlo ispod mosta od tada...jer ja sam drukčija, Isus me učinio drukčijom, boljom, snažnijom...
Došla sam tu kada sam imala 150 pitanja o vjeri, nazvala sam ih moje dileme ;-).
Netko će možda reći da se na jednom forumu ne može duhovno rasti, ne mogu se naći odgovori na neka pitanja...ja mislim da se može.
Naravno, da nije to samo forum, najprije je to Otac koji te vodi, molitva, Misa, Pričest, slobodna volja pojedinca da slijedi Njegov Put.
Puno je ljudi prošlo kroz moje dopisivanje, moderiranje, javljanje na ovom forumu.
Upoznala sam puno krasnih ljudi. Neke je Otac poslao na moj put u najtežim trenutcima moga života, spasio me je opasnosti kroz jednu divnu, jaku ženu. Bilo je i neugodnih iskustava, čak i prijetnji raznoraznih, hehe ali i to je „čar“ foruma
Neka sam upoznala i uživo, neke samo telefonski ili preko skype-a. Neke sam jako zavoljela, neke pa baš i ne :) .

Kroz moderiranje upoznala sam i našeg admina koji, bez obzira u kakvom se životnom periodu nalazio, opet i iznova pokušava izvesti ovaj forum na pravi put (recimo to tako).

Forumaša ima svakakvih, od srčanih, usamljenih, željnih tople riječi, čudnih, zbunjenih, napadnih, riječitih, filozofa... ali bez ijednog od njih forum ne bi bio ono što je – forum.

Žao mi je iskreno, što je forum izgubio ono nešto, ne piše se više puno, svjedočanstava ima jako malo, skoro ništa, ajde hvala Bogu pokrenute su nove molitvene grupe. Nadam se da će Duh Sveti ponovo prostrujati ovim virtualnim prostorom.

Što se mene tiče, moj životni put je bio pun svega i svačega. Od lijepog djetinjstva, do zlostavljanja u tinejdžerskim godinama, do fakulteta, zaljubljenosti, braka, majčinstva, muževe smrti, samačkog života, raznoraznih problema...
Možda jednom i sama posvjedočim ;-)

Ono što bih ovime htjela reći je „Hvala Bogu na svemu pa čak i na ovom forumu“. Sve u životu ima svoje zašto i kako, a pogotovo kada. Otac zna to „kada“ koje najčešće nama pada jako teško jer mi bi sve i upravo sada u ovom trenutku.
Jedno što ću ovdje posvjedočit je da mi je nakon tri godine od muževlje smrti Isus otvorio srce i to onako pravo muško :) .
Naravno da to nije ispalo onako kako sam ja očekivala i da je to srce na vjetrometini bilo ponovo zgaženo i odbačeno, ali nije bitno bitno je da je ono otvoreno makar i sa nekim manjim ranama.
Hvala Ti Isuse moj, što si to učinio sa mnom.

Nema ljepše stvari nego kada osjetiš da ponovo možeš osjetiti toplinu, dragost, ljubav. Kada ti dođe da jednostavno otvoriš ruke i zaplešeš na vjetru koji ti mrsi kosu jer se jednostavno tako osjećaš. Čak i kada zaplačeš i osjetiš bol, opet i to je dobro jer si živ, ŽIV!!! Nisi samo prazna ljuštura, nego čovjek sa osjećajima.
Život je krasan! Hvala Bogu što je sa mnom svake sekunde, svakog trenutka, što me vodi i pazi na mene!
Hvala Ti Isuse na svemu, na usponima, padovima, radosti i boli!
Ti znaš što je dobro za mene i znaš što bih ja htjela ;-).

Što će biti sutra ja ne znam, ali vjerujem da unatoč svemu sve će biti dobro jer On je tu u mome srcu, umu i duši! Isuse, Sine čovječji budi uvijek sa mnom!!!

p.s. pa evo i napokon da me vidite u fotki mog najboljeg fotografa (moje kćerke :b112: )
Slika

:b112: :a1250: :a1250: :a1250: :q4: :q4: Hvala ti Dragi Isuse , što si nas svih okupio na ovom predivnom forumu tt....meni je bio potreban u teškim životnim situacijama. Ovo je Isuse tvoja volja, tvoje djelovanje ...., ne mogu više da ti se ne obraćam , molim te ne napuštaj me nikada, ostani sa mnom zauvijek :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 vel 2015 21:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Draga Rora, divan post, i naša draga marija-nada.
Ma koliko govorili ovo ili ono o ovom našem forumu, evo i ja svjedočim da sam od trenutka kada sam "slučajno" došla tu na TT prije nekih šest godina, svakim danom rasla, i sazrijevala u vjeri.Puno sam toga naučila što nisam znala, i puno toga dobila.
Hvala svim divnim dragim ljudima koji su bili uz mene, bili mi podrška u savjetima, kada mi je bilo najteže, i isto tako radovali se sa mnom kada je sve prošlo.
Zahvalna sam Gospodinu koji mi je progovorio preko njih, koji me uvijek iznova i iznova mijenja i čini boljom,koji me naučio da cijenim i volim, i opraštam.
Sad kada vidim sebe, i pogledam unatrag vidim neku sasvim drugu osobu, od nekoga tko je prkosio i odbijao, naučila sam šutjeti i prihvatiti, umjesto sebe, gledati drugog, umjesto ljutnje i prkosa, sumnji i provjera, dobila sam ljubav, opraštanje, i ustrajnost.
Sve to mi dao Bog, odgajajući me i mijenjajući, sve to skupa s vama, u molitvama i savjetima.
Zar to nije divno Božje djelo?
Zar nije divan osjećaj saznanje kako to Bog čini, polako i temeljito, i kako je svakome od nas dao prekrasne darove, Fran sa svojim divnim teološkim postovima, gdje možemo puno toga naučiti, Naggar sa svojom iskrenošću i pjesničim talentom, marija-nada sa svojim postovima punim ljubavi prema Bogu,elica sa svojom djetinjom jednostavnošću i iskrenosti pa samuel,cirenac i da ne nabrajam više, ima nas tu dosta novih i njima svakako veliko hvala.
Svi smo mi na kraju dio jedne velike virtualne obitelji, ali svi imamo nešto zajedničko a to je vjera u Isusa Krista.To je ono što nam je dao i ostavio za sva vremena.To je naša želja da pomognemo, savjetujemo, i sve što činimo da činimo na Njegovu slavu.

Zato mu hvala, i pridružujem se Rori u naslovu ovog posta HVALA BOGU NA SVEMU PA ČAK I NA OVOM FORUMU.


Sve vas :grlim te: i bb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od rebeka na 30 pro 2023 21:25.
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 24 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr