www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 sij 2018 20:39

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 171 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Poruka
PostPostano: 20 pro 2017 20:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
Belive napisao:
El Scorpio, moram ti se ispricati. Tj. ne moram, ali zelim. Uglavnom, trebala bih imat neku suradnju s udrugom mladih za svoje ucenike pa sam morala ici na jedno predavanje s pripravnicom.

I onako, znas kad tako upoznas tamo nekoga (a ja lajava popricala s tom biserkom prije predavanja i rijesila joj anketu), a to je tip osobe koji stalno komentira i prica sebi u bradu ono sto se dogada - a mene ti to uzasno zivcira. Mala pripravnica mi je rekla - samo da ne misle da je s nama :lol: . Sad ta biseka ti se javi nevezano toliko bas za predavanje (tip osobe - "reći ću da kažem") i (bez veze s vezom) spomene kako je radila neku anketu i da joj je Tomic nije htio ispuniti je (sok i nevjerica :lol: ).

E sad, ugl tako sam ja dosla do spoznaje da sam ja krivo gore postavljala stvari. Tomic je kolumnist, a ne novinar i tu je moja pogreska pa se ispricavam ako sam bila nekorektna. :oops:

No, takoder, to ne mijenja cinjenicu da ga ja citam (i kao knjizevnika), i da on (bilo kome krivo ili ne) komentira iz vlastita kuta odredeno trenutacno aktualno stanje i da sam ja za Nazorovu emocionalno ukljuceni citatelj (kako bi mi to rekli u teoriji o diskurzu) jer sam volontirala u Domu za djecu, i neko vrijeme bila pedagog u skoli blizu Doma koju pohadaju ta djeca - a jedno dijete u godinu dana - užas.

Ma nema problema, nisi me uvrijedila ni na koji način. Ja sam bio malo živčan taj dan, pa kad sam još vidio taj post o Tomiću, to me dotuklo. :D

Tvoje apsolutno pravo je da čitaš koga hoćeš i što hoćeš, i da budeš emocionalno uključena dok čitaš (kako bi Vi to rekli u teoriji o diskurzu). Dapače čitanje je dobro, razvija kod nas štošta (jel tako?), i još k tome ti je to struka. Ti si plaćena da čitaš - gdje ćeš bolje? :)

Iskreno, mislim da bih trebao manje čitati te jeftine portale, napose index.hr i tome slično, samo mi dignu živce.

p.s. Lijepo je znati da danas još uvijek postoje ljudi koji se imaju potrebu nekome ispričati pa makar to bilo i ovako benigno - nepoznatim ljudima na internetskom forumu zbog nebitne sitnice. To je, zaista, lijepo. Hvala Belive.

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 171 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Vrijeme na UTC [LJV]