www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 01:25

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 174 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 23 tra 2015 20:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Da bi ti bila dobra gledaj tog tvog momka kroz dobro..nema pravedna nikog...nemoze se bit I djevica I majka,ni djevac,ni otac,mora se jedno izabrat...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 tra 2015 20:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 tra 2015 20:12
Postovi: 15
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Dobri stvari ste vi tu rekli dragi SAN , upravu ste kada kazete da ne vidim dobre stvari koje čini, a čini ih. I dobre i loše. Da nama treba jaka molitva da se spasimo te neke borbe jedno protiv drugog u sebi , koliko god se puno svađamo toliko puno se i volimo . Možda igra ulogu loša genetika koja je stvarno mnogo očitovana u našim porodicama ... ali velim da smo mi one dobre duše kojima više vlada Ljubav Božija sve bi to bilo divno ... ali mi smo ljudi koji griješe i koje trže mir u srcu , a ja taj mir tražim u vjeri i ovdje među vama želim da se vratim na pravi put s kojeg sam skrenula. Kada su u pitanju svećenici , jedan mi je savjetovao ubrzavanje zaruka , drugi mi je rekao idi i negriješi više a treći to da ga vrag nosi ... poslje tog nisam otišla na ispovijed. Ali sam pak čula od prijateljice da joj je svećenik jedan rekao da nije toliki grijeh kada si samo s jednim čovjekom ....A meni je jasno to je glavni grijeh,[b][/b] grijeh bludnosti ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 tra 2015 07:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Nije problem sto ti grijesis, vec sto tebe opterecuje taj grijeh...ti ga nezelis, al radis ga, I sebe I momka optuzujes kako je to smrtni grijeh za pakao, tim opet stvaras grijeh jer preuzimas ulogu Boga, nisi tu da vas sudis za taj grijeh, prepusti Bogu taj sud......da se to tako placa za grijehe I da se to tako ide u pakao, nebi nitko opstao....Zbog grijeha neprimjecujes dobro koje cinite, Bog je iznad svih grijeha...no to nije jedini grijeh na ovom svijetu....I da se oslobodis tog grijeha, uvjek ces bit u nekom grijehu, ne samo ti, nego I svaki covjek.....nema bezgresni....samo Isus kao Sin Boziji I Marija I to pod milosti Bozijoj....uglavnom nemoze se bit I djevica I majka u isto vrijeme....ni djevac ni otac....bori se....lijepo je sto ides u Crkvu, molis se.....dat ce Bog I tom tvom momku preobraceno srce....sto se tice vase obitelji, opet samo ono negativno, gresnost, a vjerovatno je I u vasim obiteljski lozama bilo svega puno lijepog, dobrog....svecenici jedan ovako, drugi onako...I oni su samo ljudi, da te je sveti Leopold ispovjedio, on bi klekao na koljena I molio iz srca za preobracenje srca da manje grijesite I I ti I tvoj momak, I svi tvoji I njegovi bliznji....Mislim da opet trebas gledat dobro koje cini taj tvoj momak I ti sama, jos se sad I molis, dat ce Bog milijardu puta svega vise I tebi I njemu.....p.s.Ako napustis tog momka, tvoj slobodan izbor, no nemoj ocekivat da ces srest covjeka svetog kao sveti Anto, lijepog I bogatog kao Ronaldo, da je zaljubljen u Krista kao sveti Ignacije Antiohijski, kojiem srce kad su prerezali napola nadose zlatnim slovima ispisano ime Isus, da ti u svemu odgovara, I da ce ti s njim bit bolje nego u Raju, te da cete imat ljubav vecu od Romeove I Julijine bilion milijardi puta....ako ti I taj tvoj momak prekinete, opet ces
srest nekog, s kim ces se borit, imat I lijepe trenutke I padove, tko ce isto bit gresnik koji grijesi, al osim gresenja cini I dobro.......mozda ako prekines s ovim momkom, s drugim bude ljepse I lakse, a mozda I nebude...tko zna.....Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 tra 2015 21:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
E to se i ja pitam. Postoji li lijek za neuzvracenu ljubav. Trazim taj lijek mjesecima, ne nalazim ga. Molim Boga, nista se ne dogada. Ja patim, ali koga briga. Nikoga. Godinama vec molim za ljubav - nista. Bog me ne cuje a ja dalje molim i molim. I sto se dogadaja? Upoznam osobu koja mi se svida. Kontam napokon me je Bog cuo. Ali nista od toga. Ja tu osobu ne zanimam. Ja i dalje sama i nesretna. Molim ali se stanje ne mijenja. Ljudi me tjese. Zna Bog sto je najbolje za tebe. Vidjet ces jednog dana. Ima on plan za tebe. Ima on bolji plan za tebe. A ja se polakao (to jest nakon godina moljenja za ljubav) pitam, koji je to njegov plan za mene? Da budem sama i nestretna?Moze li to biti njegov plan za mene? I ako je to njegov plan za mene da budem sama i nestrena zasto mi barem ne da vise snage da takvo stanje podnosim?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 tra 2015 11:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
A zasto sumnjas da bas tebi dragi Bog moze dat milijardu puta vise svega I srece s tom osobom koja ti se dopada,za koju ti mislis da ju nezanimas.Jesi toj osobi otkrila da ti se dopada, da zelis s njom ljubav....vjerojatno nisi vec si sama zakljucila da joj se nedopadas,uvjerena si u to...nelad treba malo naseg truda...s nekim razlogom je dao Bog da ti sretnes tu osobu,al neboris se dovoljno...Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 tra 2015 17:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 tra 2015 20:12
Postovi: 15
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Mozda je najbolje da se smiris, prestanes se s tim opterecivati, da prestanes željeti posebne želje, mozda je bolje da se opustiš i staviš sve u Bozije ruke...Nepritisci željama, nemoj nikad mislit loše o sebi, budi opuštena i sretna, ako je suđeno doći će kad tad. Imati ljubav nije lako, to zahtjeva dosta snage truda i muke, nije ljubav jednostavna kao u nadoj masti i ljubavnim filmovima, niko te nikad nece volit kao Bog...pa i taj pravi, zato nežali i odmaraj sama dok još možeš, jednom kad ti se pravi pojavi, neces imat toliki mir koji sad imaš. I ja sam dugo bila sama a nisam cjenila tu samocu, nije ona toliko loša. ZELIM TI SVU SREĆU <3


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 tra 2015 18:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Strpiti se? Pokusavala sam nista ne forsirati, jednostavno se prepustiti da cu "sudenog" sresti. Nista se nije dogodilo. Imala sam faza gdje sam se intenzivno molila da susretnem "sudenog". Nista se nije dogodilo. Bila sam i dalje sama. Upoznala sam osobu koja se meni svida, ali ne ja njoj. Takva mi sudbina. Sudeno mi da budem sama. Zasto je sad mene Bog izabrao za takavu sudbinu stvarno ne znam. Pokusavam to razumjeti, ali mi ne uspjeva. Slusam price : Ima Bog plan za tebe. Ima sve svoje razloge. Vidjet ces Boziji plan za tebe je mnogo bolji. Da, lako je iz sretne veze takve savjete nestretnicima dijeliti. A mene taj mnogo boji plan od sretne veze stvarno zanima.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 tra 2015 19:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Ako si jos Koliko godina imas?Jesi jos u 20 tim...ja sam u 30 tim,nisam udana...zivot zna bit tezak I udanim I neudanim.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 tra 2015 19:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Zivot se sastoji I od sretnih I tuznih dana..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 tra 2015 19:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Tuzni dani u zivotu produ kao I oni koji su sretni...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 174 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 93 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr